Svi putevi vode u Karlobag

Dobro iskoristeno jutro. Slabo i nista prometa, temperatura ok.
Ajmo dalje za Grobnik pogledati par utrka pa Zg

20230827_090311.jpg
 
Jedna reklama za Carlitos obzirom da mi je ljubazno osoblje samoinicijativno nadopunilo ovu termosicu ledenom vodom, pa sam nekako preživio do Starigrada, jer je bilo vrlo upitno hoću li :ROFLMAO: , bio sam oko podne tamo, po onom najjačem suncu... srećom bio sam sa autobusom jer sam sa sobom imao razne rekvizite za na plažu, pa je bilo mjesta i za piće. :mrgreen:

IMOZwFnl.jpg
3dw2r9ql.jpg


Conti (RoadAttack4) je isto nekako preživio, mada se pričalo da sport-touring gumama nije mjesto na adv motoru...
y3cAYUll.jpg
qIjCRQel.jpg


Uvečer smo prošetali Starigradom pa nisam mogao ne primjetiti da je ona prva kamera sva obrasla u bršljan, sad je prava sačekuša, jedva se vidi pješke sa 2 metra. :mrgreen:
 
Ipak san okasnija pa san okrenija malo istraživačko letačke pustolovine.Bukovica je pustinja a Velebit od Obrovca pa do Knina pruži vrhunski vozački doživljaj uz nikakav promet,doslovno san 10-15 auta sreja na ciloj dionici.Prašiona na max 🙂
 

Attachments

  • Screenshot_20230903-190636_Maps.jpg
    Screenshot_20230903-190636_Maps.jpg
    525.8 KB · Views: 0
t0malito i ja smo od vodica isli do senja, uz stanku u Carlitosu, onda on natrag a ja za Zg. Sve je bilo ok do Josipdola a onda racunam vec je pao mrak i nemam transparentni vizir pa idem na autoput. Nakon svega par minuta voznje na autoputu dolazim do kolone koja stoji. I onda krece takvo nevrijeme da su auti stajali sa strane sa 4 zmigavca. Mokar do koze u minuti, ne vidi se nista, sve pliva i vjetar baca ali tek bi stajanje bio uzas. Smrzo sam se posteno i cvilio za onim vrucinama do prije tjedan dana.😄