Termignoni

Sportfighter

New member
Postoji li kod nas oficijalni distributer?

ako ne cjenio bih savjete o mogućoj lokaciji kupnje po što nižim cijenama  :D
 
mislim da bi ti bilo bolje da si otvorio temu u motorima a ne u skuterima :mrgreen:
 
:LOL: :LOL: moja greška ispričavam se, gledao sam samo "tehnička pitanja" nisma uopće vidio "skuteri" molim moderatora da premjesti temu na adekvatno mjestu  :mrgreen:
 
bad_ri said:
:LOL: baš ste šaljivi! pitam se kad će moderator pobrisat temu? :)
u cemu je problem? decko je greskom otvorio ovu temu u skuterima,a ja sam ju prebacio tu gdje joj je mjesto...
 
biker4life said:
Znas gdje sam ja uzeo svoje, raspitaj se tamo. (y)

Samo, racunaj da ces ih vjerovatno cekati (ja svoje jesam preko mjesec dana), znam da si mi govorio da ih hoces staviti na 6 t km, pretpostavljam da je to jos malo pa tu.

A uzeo si ih gdje, koji model i koliko para?
 
biker4life said:
Znas gdje sam ja uzeo svoje, raspitaj se tamo. (y)

Samo, racunaj da ces ih vjerovatno cekati (ja svoje jesam preko mjesec dana), znam da si mi govorio da ih hoces staviti na 6 t km, pretpostavljam da je to jos malo pa tu.

budem se i tamo raspitao ali htio sam čuti dali ljudi znaju za nekoga tko baš radi za njih kod kojega bi možda bilo moguće dobiti povoljnije
 
Atua said:
A uzeo si ih gdje, koji model i koliko para?

Pa uzeo sam ih u Yamahe u Puli, regularna cijena za XT-X/R je 7.520,00 kn (bila u jesen '08.).

Ako me sjecanje dobro drzi, dobio sam neki popust, 10% ja mislim.

Oni su ih ugradili i ustelali (besplatno) - ja zadovoljan, decki su odlicni.

Imam ih sad cca. 20 000 km, auspusi su kao novi (Termignoni Carbon Slip-on 2in2).

Definitivno mi je drago da sam ih kupio, i jedan dan cu i na iduci motor staviti Termignoni carbon. 8) :mrgreen:
 
malaguti said:
u cemu je problem? decko je greskom otvorio ovu temu u skuterima,a ja sam ju prebacio tu gdje joj je mjesto...

Haha mislim da sada imamo 2 iste teme   :LOL: ja sam otvorio ponovo istu temu u motori>tehnička pitanja kada je izbrisana sa skuter podforuma jer mi se nije prikazala da postoji odnosno da je premještena. tek sada sam uočio ovu temu (znači 1.koju sam otvorio) kao premještenu.

Ispričavam se moderatorima zbog nesporazuma i slobodno onda izbrišite tu jednu viška sa motori>tehnička pitanja  (y)
 
Atua said:
Hvala na infu  (y) već sam mislio da ih nema u hr za nabavit!

koliko vidim iz zagreba si,sta ne odes u tembo,ja platio 7800kn za monstera 2 u 2 carbon slip on+elektronika+sportski filter zraka(u kompletu dolazi)
 
loudpipes said:
koliko vidim iz zagreba si,sta ne odes u tembo,ja platio 7800kn za monstera 2 u 2 carbon slip on+elektronika+sportski filter zraka(u kompletu dolazi)

Ma daj? Vidiš uzeo sam nekako zdravo za gotovo da nema zastupnika kod nas pa se nisam ni raspitivao..jel imaš kakvu sliku da vidim kaj si točno stavio?

Ja si razmišljam možda ovo stavit na svog z1000..naravno dodatno bi si cijevi do topova napravio jer mi se čini da nema za moj motor.

http://www.cehoward.net/db99.jpg
 
Sportfighter said:
budem se i tamo raspitao ali htio sam čuti dali ljudi znaju za nekoga tko baš radi za njih kod kojega bi možda bilo moguće dobiti povoljnije

ja ti ga nabavim povoljnije (y)
 
Sportfighter said:
samo daj  :mrgreen:

p.s. ako mi nabaviš i set zlatnih noževa za gulit krumpir dobiješ extra za kafu  (y)

kad se uozbiljiš, onda se slobodno javi (y)