Top sa 0km

Sportfighter

New member
Čuo sam u zadnje vrijeme neke priče o ljudima koji su stavljali aftermarket slip-onove na motore sa 0km.
Zanima jeli to pametno, kako to utječe na pravilnu razradu motora?
 
ja osobno nebi, zar je problem sacekat 3-5 dana da otuces prvi servis :neznam:
 
Sportfighter said:
Čuo sam u zadnje vrijeme neke priče o ljudima koji su stavljali aftermarket slip-onove na motore sa 0km.
Zanima jeli to pametno, kako to utječe na pravilnu razradu motora?

nema problema
KTM je prodavao jednu serijuDuperduka samo sa akrapima
Yamaha je isto prije dvije godine prodavala R1 samo sa akrapima povodom neke godisnjice
 
To je ko ona finta kad se blokade na skuterima moraju skinut nakon x kilometara, nedaj Bože skinut ih sa 0  :mrgreen: seoske priče. skidaj i gaaas  (y)
 
Samo top moze ali ne i kompletni sustav jer se tamo rade i druge stvari da bi to funkcionoralo,to bi stetilo motoru u razradi.Jer je ipak motor konstruiran za razradu tvornicki kak je napravljen.
 
komplet grane i top ,šteti svakom motoru,jer na većim okretaima briše odnosno izbacuje ulje sa cilindara i onda x vremensko razdoblje ..........
 
Ninja said:
nema problema
KTM je prodavao jednu serijuDuperduka samo sa akrapima
Yamaha je isto prije dvije godine prodavala R1 samo sa akrapima povodom neke godisnjice
i r6 sa termignonijem , odnosno r46
 
Šaco said:
komplet grane i top ,šteti svakom motoru,jer na većim okretaima briše odnosno izbacuje ulje sa cilindara i onda x vremensko razdoblje ..........
šta to znaci ?
 
biker4life said:
Osobno, ja bih pricekao prvi servis.
A sad, tko voli nek izvoli...
(y)

Kada sam kupio motor rekli su mi da ne mijenjam spulju do prvog servisa (1000 km), a posli da radim sto hocu  :misli: :mrgreen:
 
Sportfighter said:
Čuo sam u zadnje vrijeme neke priče o ljudima koji su stavljali aftermarket slip-onove na motore sa 0km.
Zanima jeli to pametno, kako to utječe na pravilnu razradu motora?

Po onome šta ti voziš bi ti bilo bolje da odma staviš cili auspuh, a da šta manje kilometara prođeš s originalon.
 
VypeRS said:
Po onome šta ti voziš bi ti bilo bolje da odma staviš cili auspuh, a da šta manje kilometara prođeš s originalon.

drago mi je da ljudi savjetuju stavljanje slip-onova na 2T motore =)