Ugradnja bočnih kofera na skuter

prijevoz.hr

Member
helou svima.. tražio sam malo po forumu i po netu (ima nešto malo po stranim forumima) o ugradnji bočnih kofera na skuter.. zna li možda netko tko takve stvari (nosače) radi u kućnoj radinosti? ima tko kakva iskustva? znam vidjeti tu i tamo na cesti neki skuter (mislim da najviše beverlyja) sa ugrađenim koferima.. pretpostavljam da to niti jedan skut nema u "regularnoj" dodatnoj opremi, nego da treba nešto kemijati.. spidermax ima dosta široku rit, pa razmišljam o nekim užim koferima.. imate neki prijedlog o modelu kofera?.. prošle godine sam na put furao bisage.. ima to svoje prednosti, ali me muči što ih ne volim ostaviti bez nadzora, pa oblačenje za kišu, pa komplikacije kod učvršćivanja itd.. tnx unaprijed..
 
Ako ti sve stvari ne stanu u top case i ispod sica, mooožda bi trebao razmisliti o drugom prijevoznom sredstvu...  :misli:

Ontopic, ima hrpa dobrih varioca koji ti bez beda mogu napraviti nosače, samo je pitanje estetike i funkcionalnosti (zbog širine)...
 
moover said:
Ako ti sve stvari ne stanu u top case i ispod sica, mooožda bi trebao razmisliti o drugom prijevoznom sredstvu...  :misli:

Ontopic, ima hrpa dobrih varioca koji ti bez beda mogu napraviti nosače, samo je pitanje estetike i funkcionalnosti (zbog širine)...

ma nešto me tu zeza ispod sica ako stavim previše stvari, ne mogu ga otvoriti.. pa zato izbjegavam dolje staviti ništa više od sitnica tipa prve pomoći, laptop i tak to.. a u top case, za jednu ili dvije osobe, za sada nisam uspio ugurati sve za par dana puta  :embarrassed: 

da, bio bi žestoko širok, ali nisam imao nekih problema sa time kad sam imao bisage, pa vjerujem da ne bi ni sa koferima.. iako su oni vjerojatno nešto teži.. hehe, sad sam našao jednu fotku od prošle godine.. fakat mi je skut izgledal ko natovareno magare :D.. da, tu sam vozio ženi i kćeri stvari na more, preko graza i ljubljane :mrgreen:.. da su me na granici pregledavali, svašta bi pomislili o meni :LOL: