Unibat akumulator iznevjerio

http://cgi.ebay.co.uk/K2-Energy-12V-7Ah-Lithium-Iron-Phosphate-Battery-BMS-/390289586325?pt=US_Batteries&hash=item5adf127895
ovo sam našao na ebayu, aurellie molim mišljenje  :mrgreen:
 
Na žalost ne mogu ti ga dat jer ne pišu nikakve specifikacije  Tko zna koliko to struje može iskrcat. Jer je velika razlika između cilindričnih i pločastih ćelija a tko zna od čega je ovaj akumulator napravljen, najbolje bi bilo pitat prodavača koliko struje može isporučit
 
MOONSHIELD said:
http://cgi.ebay.co.uk/K2-Energy-12V-7Ah-Lithium-Iron-Phosphate-Battery-BMS-/390289586325?pt=US_Batteries&hash=item5adf127895
ovo sam našao na ebayu, aurellie molim mišljenje  :mrgreen:
Piše da se može koristiti za skutere i invalidska kolica.
 
...mislim da nema pravila :misli: :misli:

Prva ugradnja bila YUASA, trajala 5 godina na tuonu, nakon toga uzeo UNIBAT, trajao 2 godine, nakon njega uzeo UNIBAT (made i CHINA) trajao 6 mjeseci, vratio ga prodavaču pa dobio UNIBAT (made in EU) trajao 1 mjesec, vratio ga prodavaču doplatio 150 kuna i uzeo YUASA, sad traje već 1 mjesec, nadam se da će i dalje...  :mrgreen:
 
Diver said:
...mislim da nema pravila :misli: :misli:

Prva ugradnja bila YUASA, trajala 5 godina na tuonu, nakon toga uzeo UNIBAT, trajao 2 godine, nakon njega uzeo UNIBAT (made i CHINA) trajao 6 mjeseci, vratio ga prodavaču pa dobio UNIBAT (made in EU) trajao 1 mjesec, vratio ga prodavaču doplatio 150 kuna i uzeo YUASA, sad traje već 1 mjesec, nadam se da će i dalje...  :mrgreen:

Stavio u Falca Unibat, rikno za 6mj. i 20 dana, stavio u KTM, mislim da vise nikad necu staviti unibat u motor :wink:

Samo usporedbe u Falcu i dan, dans radi yuasa :wink:
 
u ovoj usranoj zemlji kupiti akumulator je ravno zgoditku na lotu, jedini mi se do sada na upit javio rene s foruma, i to s okej cijenom za banner, al pokušavam sada riješiti nekog da mi to pokupi jer s poštom imam loša iskustva kaj se akumulatora tiče (razbili ga), auto krešo poslao mail i zvao u nekoliko navrata, pretpostavljam da su umrli čim se nitko ne udostoji javiti
na nekoliko adresa pitao za exide i yuasu, ali očito je kriza pa ljudima nije u interesu prodati ništa u današnje doba..unibat naravno mogu uvijek kupiti, ali nekako nisam baš više oduševljen tim odabirom, očito im je pala kvaliteta.. :misli:
 
MOONSHIELD said:
u ovoj usranoj zemlji kupiti akumulator je ravno zgoditku na lotu, jedini mi se do sada na upit javio rene s foruma, i to s okej cijenom za banner, al pokušavam sada riješiti nekog da mi to pokupi jer s poštom imam loša iskustva kaj se akumulatora tiče (razbili ga), auto krešo poslao mail i zvao u nekoliko navrata, pretpostavljam da su umrli čim se nitko ne udostoji javiti
na nekoliko adresa pitao za exide i yuasu, ali očito je kriza pa ljudima nije u interesu prodati ništa u današnje doba..unibat naravno mogu uvijek kupiti, ali nekako nisam baš više oduševljen tim odabirom, očito im je pala kvaliteta.. :misli:
Ako hoćeš nešto iz Auto Kreše, možeš uzet preko mene , imam nekakvih 20% rabata.
 
Kod mene Raider akomulator kupljen kod autokrešo prije 2,5 godina (kupio ga Sid) i još radi bez greške, na cetek prikopčan pola prošle i cijelu ovu zimu.
Niko ga ne spominje ali radi za sada. (y)
 
Rider = Unibat, tj. dolazi od istog distributera u Italiji sa različitim etiketama. . .a porijeklo pogodi  :mrgreen:

kad smo već kod Ridera, imam ga i ja na Banditu, preživio je 3. zimu. . .

i dalje mislim da je početno formiranje najvažnija stavka. . .
 
Fronius said:
Ako hoćeš nešto iz Auto Kreše, možeš uzet preko mene , imam nekakvih 20% rabata.

Imas vise od 20% ali moras nesto i zaradit  :jesus:
 
vickodu said:
Imas vise od 20% ali moras nesto i zaradit  :jesus:
bmk za njegovu zaradu :mrgreen: ako mi može danas-sutra nabaviti po nekoj pristojnoj cijeni, radi mene može imati i 50% rabat (y)
 
MOONSHIELD said:
bmk za njegovu zaradu :mrgreen: ako mi može danas-sutra nabaviti po nekoj pristojnoj cijeni, radi mene može imati i 50% rabat (y)

Koji aku tebi treba  :misli:
 
vickodu said:
Koji aku tebi treba  :misli:
ytx12-bs
ili bilo kaj slično kaj bude mi ušlo u kutiju i da može zavrtiti i da drži bar 2 sezone, znači bar 10 ah..
 
vickodu said:
289kn u auto kresa - rabat Jeli dovoljno jeftino  :misli:
evo fronius me upravo zvao, riješit će mi danas aku (y)

hvala kolega (y)
 
Ima koji s rabatom za z1000 (suhi!!! 12V, 8Ah)  :misli: :mrgreen:
Moj tvornički Yusa(2008.) crko ovu zimu...
 
Atua said:
Ima koji s rabatom za z1000 (suhi!!! 12V, 8Ah)  :misli: :mrgreen:
Moj tvornički Yusa(2008.) crko ovu zimu...
Nađi u Auto Kreši koji trebaš, i riješit će se nešto.