Usporedba novih "sport" maksi skutera 2012.

Prvo mjesto po vama odnosi:

  • Tmax 530

    Votes: 17 26.6%
  • C600

    Votes: 8 12.5%
  • Integra 700

    Votes: 11 17.2%
  • SRV 850

    Votes: 28 43.8%

  • Total voters
    64
ima neka kvaka za srv-a oko tog ubrzanja, variomata i krajnje brzine :misli:
nevirujen da će nan netko to reč zašto kako...
činjenica je da je gp-u konačna brzina mjerena 193 km/h, a da je na celeru pritom bilo cca 215 km/h (to san osobno provjerija)
činjenica je da sada srv-u mjere 185 km/4 i na celeru 205 km/h
e sad što se tu dogodilo???
 
Aprilja, od pustih testova nisi pročita najbitniji, onaj na motoblogu, koji je deklarirao da je tek srv za kontrolom proklizavanja moguče voziti.
Dakle, unatoč tromosti koji spominješ večini ljudi on če proklizati tamo gdje ne treba i sva njegova snaga je u biti tu za k....
 
aprilliaaa said:
ima neka kvaka za srv-a oko tog ubrzanja, variomata i krajnje brzine :misli:
nevirujen da će nan netko to reč zašto kako...
činjenica je da je gp-u konačna brzina mjerena 193 km/h, a da je na celeru pritom bilo cca 215 km/h (to san osobno provjerija)
činjenica je da sada srv-u mjere 185 km/4 i na celeru 205 km/h
e sad što se tu dogodilo???
Unaprijedena aerodinamika oklopa:eek:

Svatili su ovi iz aprilje sta su dobili pa in se stislo.
Ako budu narednih godina dobili para pa da sloze skuter kako dolikuje(magicni trokut,ABS,ASR).
pa bumo onda vidli.
Ali sumnjam da ce dobit lovu

Send from my Mobitelnik
 
joke said:
Aprilja, od pustih testova nisi pročita najbitniji, onaj na motoblogu, koji je deklarirao da je tek srv za kontrolom proklizavanja moguče voziti.
Dakle, unatoč tromosti koji spominješ večini ljudi on če proklizati tamo gdje ne treba i sva njegova snaga je u biti tu za k....

Dakle ja ne vozim zadnjih godinu dana GP bez kontrole proklizavanja bez da sam igdje proklizao i nisam jučer po kiši napravio 50 km bez iti jednog proklizavanja jer je to nemoguče.
Nego Joke što sam ja vozio zadnjih godinu dana????
 
Čuda se događaju. Opet se moran složit sa Šekijen. Integra je po mom mišljenju za koplje ispred Aprile, al' kaska po pitanju praktičnosti za Tmaxom. Nedavno je na ST Rivi bija susret Tmax kluba, gdje je na 30 vozila bilo ravno 2 kufera. Na još 5/6 skutera je bilo praznih nosača, dok se ostatak vozi bez. Od tih bez je bilo ZG tablica jednu 4-5, a ljudi su došli za vikend. Uglavnom, skuter bez tog dragocijenog prostora je kc a ne skuter i tada integra gubi smisao sa svojih 75tkn, naspram drugih boljih i jeftinijih motora iz iste kuće.

2Aprilia
Volija bi vidit kako ti neće falit sadašnji kapacitet pod sicom, ako se odlučis za Hondu. Usput bi volija vidit uzivo kako ce izgledat integra sa kuferom. Mislim da će to bit negledljivo.

Druga joj je velika mana smještaj osoba od 190+, a takvih je na brdovitom balkanu kol'ko te volja. Da ne zaboravin mogućnost vožnje donekle pruženih nogu. "No way" na Integri.

Za razliku od integre, BMW je koristija provjereni recept i ako cijena bude rame uz rame sa glavnim konkurentom, Integrini će prodajni rezultati otići u ponor što će bit jasan pokazatelj što prosječan kupac takvog vozila očekuje od istog.





©
 
djuka007 said:
Dakle ja ne vozim zadnjih godinu dana GP bez kontrole proklizavanja bez da sam igdje proklizao i nisam jučer po kiši napravio 50 km bez iti jednog proklizavanja jer je to nemoguče.
Nego Joke što sam ja vozio zadnjih godinu dana????

Ti si se vozikao, a vozio se nisi  :LOL:
 
cosmic said:
2Aprilia
Volija bi vidit kako ti neće falit sadašnji kapacitet pod sicom, ako se odlučis za Hondu. Usput bi volija vidit uzivo kako ce izgledat integra sa kuferom. Mislim da će to bit negledljivo.

Druga joj je velika mana smještaj osoba od 190+, a takvih je na brdovitom balkanu kol'ko te volja. Da ne zaboravin mogućnost vožnje donekle pruženih nogu. "No way" na Integri.

Za razliku od integre, BMW je koristija provjereni recept i ako cijena bude rame uz rame sa glavnim konkurentom, Integrini će prodajni rezultati otići u ponor što će bit jasan pokazatelj što prosječan kupac takvog vozila očekuje od istog.

©
znam ja dobro šta meni paše, pa tako još i neman potribe za minjanjem skutera, ev. bi moga razmislit o burgmanu
jer naginjen pravom gt-u s komodon koji on pruža, a to su za sada jedino SW i burgman
meni su svi ovi navedeni dobri u nekom svom segmentu, a eto izabra bi integru radi svega prije navedenog
kad bi ih gleda koliko prostora imaju pod sicem onda ih i nebi gleda :LOL:
 
Tvoj "problem" ti ne dopušta da budeš objektivan po tom pitanju, jer inače nebi vozija skuter kad ti prostor pod dupetom nije bitan. Kapiš?



©
 
Evo maloprije gledamo koja kaciga stane pod integnu(nijedna homologirana btw), i ispod sjedala ima tapet, ispod tapeta dvodno ispod kojeg je alat i utičnica 12V, kad se sve to povadi opet ništa od homologiane (naravno jet) kacige nemože stat.

...i da, to nije skuter, to je motor. Prljavu zadnju felgu od lanca, da ne spominjem.
 
malaga said:
sad vidim da si napisao kn a ne km :wink:

btw. spenza?? daj pisi hrvatski :LOL:

Špeceraj. :misli: :neznam: :LOL:
 
joke said:
...i da, to nije skuter, to je motor. Prljavu zadnju felgu od lanca, da ne spominjem.
Ma zamisli bruke, parkirati ispred betule, a felga prljava. Ili bož'pomozi da špricne kap na lacostice, šta će selo reći?. :LOL: :LOL:
 
seki22 said:
pa recimo baksu jamnice,baksu jane,4 jogurta(casica),5 pasteta,cokolino,jogurt litra,20 deka posebne,keksi domacica,burek,kiflici........ :jesus: :jesus: :jesus:

A da meso,ribu i slicno ne spominjen :mrgreen: :jesus: :jesus:
I opet pizdarije o jednom kuferu.treba najmanje 3 kad nema mista ispod sica za kacigu. :wink:
recimo vozis zenu,curu ili ljubavnicu(zar je to cudno) i di ces sa njezinom kacigom.
Ili mozda mislis stavit Givi 55 na integru. :shock: :shock:

Tu se ne govori koliko spize preneseš u misec dana, nego u jednom điru. :misli: :LOL:
 
cosmic said:
Traume iz djetinstva... Koliko je tvoj star, jušto san pogodija. :mrgreen:


©
Taman za oderat ove snobove i tatine sinove sa puno para na novima
;)
Sent from 1000RR u brisucem letu
 
U naslovu pise test maxi skutera u biti jedini od navedenih tu mi spadaju tmax i bmw.....a posto jos nista od bmw-a tmax je pobjednik.....kolege su sve rekle i u potpunosti se slazem.
 
snaga mjerena na zadnjem kolu:

SRV        C600      Integra      Tmax
49,2 ks    45,7        42,7          36,6

gledajući krivulju...jedino honda ima dostupnu snagu na svim brzinama, ostali eksplodiraju na početku pa prema kraju sužavaju
 
Trebalo je u test i usporedbu baciti i Burgmana i SWa i MyRoada da se vidi cija majka crnu vunu prede... BaDly kad si u Novome da ugasis požar i popijemo cugu?