Uzvratna karavana za Dubrovnik

MK GOLUBICA

New member
Dragi moji pa trebali bismo se organizirati i napraviti uzvratnu karavanu ali ovaj puta od Vukovara prema Dubrovniku.Baš me zanimaju vaši komentari i prijedlozi o vožnji i terminu.
 
ja sam to kontao da bude prošle godine, al nitko ništa......

a nije problem ni sa skuterima, jer brzina je oko 60-70 max 80km/h.......a to svaki skuter može pratiti
 
zanima me dal pozivaju i nas skutarase ili je tema otvorena na krivom mjestu...
 
vjerojatno su svi pozvani, neće te nitko otjerati.......

al ima 3 posta, pa vjerujem da se još nesnalazi dobro na forumu, al ima vremena, naučiti će, gdje? tko? što?
 
čekaj samo malo postoji karavana Dubrovnik-Vukovar i Prevlaka-Vukovar. Na koju si mislio da odgovorimo.
 
Po mome na ono, koja če krenut iz Vukovara.
Pa ljepa vam je ideja. (y)
 
Obzirom da su neki od clanova koji su se javili u temu novi na forumu, neznam dali su primjetili da se ovdje radi o podforumu o skuterima.
Naravno, nemam nista protiv kombinirane skupine (motori-skuteri), ali ako ga jos nisu nasli, evo i podforum vezan za voznje motorima:
http://www.motori.hr/forum/index.php/board,16.0.html

(y)
 
malaguti said:
zanima me dal pozivaju i nas skutarase ili je tema otvorena na krivom mjestu...
Mislim da su pozvani svi ljudi dobre volje, šta bi triba bit jedini odlučujući faktor.

Ove godine je u karavani (od ST do VU) bija jedan jedini skuter (Sokole pozdrav!), a u Požegi (ako se ne varam) se priključila jedna Vespa, i mislim da se nitko nije ni usudija pomislit bilo šta loše na tu temu, dapače.
 
da nadopunim shepu

u požegi nam se priključio osim vespe i jedan boatian od 50 ccm i nikom nije smetao je da je stizao sa malim zakašnjenjem ali je došao...sokol je bez većih problema pratio kolonu ..
 
Dr Dee Dee Ramone said:
Ideja zanimljiva. Možda bi ju trebalo sprovesti u djelo. Nije bitno čime ideš, bitno je da idešššš.


to majstore!!!!!

ak se organizira idem...... (y)