V8 Powered Boss Hoss Cycles

Imam ja na jednom CDu kratku trku ZX12 protiv njega i dobio ga ZX(naravno) al ne puno jos je ovaj jedva krenuo koliko je gume zapalio. Ako neko hoce mogu dici na rapidshare nije tesko.
 
AreOut said:
Imam ja na jednom CDu kratku trku ZX12 protiv njega i dobio ga ZX(naravno) al ne puno jos je ovaj jedva krenuo koliko je gume zapalio. Ako neko hoce mogu dici na rapidshare nije tesko.


aj dizi
 
uuuuuuuuuuuffffffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
srce mi ode nekud!!!! :budo: :budo: :budo: (y) (y)
na V8 stotina otkucaja u min!!!!!!!!!!!! (y) (y) (y) (y)
 
      strrrrrrrrrrrrrrasnooooooooooooooooo!!!!!!!!!!


      moooooooooooocnoooooooooooooooooo!!!!!!!!!! (y) :pistoles:
 
promil said:
      strrrrrrrrrrrrrrasnooooooooooooooooo!!!!!!!!!!


      moooooooooooocnoooooooooooooooooo!!!!!!!!!! (y) :pistoles:
a si videl cijene, best buy.. samo 41000 doloresi
 
fredi said:
a si videl cijene, best buy.. samo 41000 doloresi

sam nek mi netko objasni čemu služi taj motor????  da bar moš poorat njivu s njim.... al nemoš ni to. AL eto, netko ima stvarno viška novaca pa je dao mašti na volju.
 
fredi said:
a si videl cijene, best buy.. samo 41000 doloresi

samo komentiram da i imam te pare nebi nikad uzo to :bonk: :bonk: :bonk: :bonk: :bonk:
 
promil said:
samo komentiram da i imam te pare nebi nikad uzo to :bonk: :bonk: :bonk: :bonk: :bonk:
pa zašto ne...to ti je super motor,,,,ako nemaš posla, možeš cijele dane u njega tanakati gorivo.....
 
Rene(Raptor) said:
bezveze, najobičnije pretjerivanje...
al bi volio jednog u garaži  :wink: :mrgreen: 8)
kolko uopće dođe to đubre?
35000$ na više! ovisno o izvedbi!
 
Ma to je isto kao ducati i augusta,volio bih ga imati u garaži čisto da svi piz.... o njegovim manama  :misli:
a i  teorija od Mate mi se cini  idealnom i u ovom slucaju
Meni jedino  fale euri  :mrgreen:
 
Evo link, izvinjavam se sto nisam mogao prije jer sam bio u frci oko ove nesrece.

http://rapidshare.de/files/11706121/Boss_Hoss_VS_ZX12_Race.mpeg.html

 
miro said:
pa zašto ne...to ti je super motor,,,,ako nemaš posla, možeš cijele dane u njega tanakati gorivo.....

(y) (y) (y) (y)
ali nemam tako veliku garazu :misli:
 
tko voli nek izvoli  :biker:

ali ne vidim nikakav drugi smisao ovakvog motora osim "šminke" (jel ne znam tko će s takvom ciklistikom iskoristit taj okretni moment od 567Nm :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?: :misli: :misli: :misli:) - ali opet, svatko ima svoje....tko sam ja da sudim :wink:

ja bih ga volio imat (ne bih ga nikad kupio :palacdolje:, ali kad bi mi ga netko nekada poklonio (y), ne bih ga prodao :mrgreen:)
 
AreOut said:
Imam ja na jednom CDu kratku trku ZX12 protiv njega i dobio ga ZX(naravno) al ne puno jos je ovaj jedva krenuo koliko je gume zapalio. Ako neko hoce mogu dici na rapidshare nije tesko.

pa dosta ga je dobil

a ovaj V8 izgleda  da ije samo za kurenje ili frujer na zna krenut kak treba :misli:
 
danas sam gledao na dsf-u u motobike emisiji boss hoss... i gle čuda, ljudi se čak i voze na tom motoru!!!!!!!! Ko bi rekao, ja sigurno ne. Jest da je reservoar ko kuća, ali ljudi se voze. Kad nabije gas, kamera se trese, slika vibrira. Mislim, i daljem i je to čista glupost, ali eto, netko i to voli.....
 
To je samo još jedan malo očitiji primjer za pitanje "smisla i besmisla", mada niti mnogi "uobičajeni" modeli baš i nemaju smisla.

Baš kao i mnogi vozači koji se zamaraju sa pojačavanjem motora, mada i od postojećeg ne znaju iskoristiti niti 50% onoga što nudi...

Uglavnom, dobar dio onoga što nas okružuje nema smisla u nekom logičkom "razmišljanju", pa se opet radi, i ta nelogičnost zarađuje i bolju lovu od onoga što "ima smisla". Ali takav je današnji svijet... zato vjerujem i da Boss Hoss dobro posluje.