Vaš skuter? (slike i eventualno malo texta)

evinho said:
Ma to nas je bilo 3 - 4 kompića sa Runnerima 180 i to je to. Nema baš puno škvadre 180 2T, uglavnom ekipa fura 4T od ovih jačih kubikaža. Nažalost ...  :misli:

neda se ljudima serafit :D  :LOL:
 
Ja isto pretpostavljam da će i s mojim bit tak, neam se čega bojat. Istina da su 2T mašine jednostavne, ali isto tak ovi Runneri koji nisu maženi i paženi postaju rupa bez dna, samo neki popravci, pa ode ovo, pa ode ono. Jer ... cvajo je za terat. SAMO GAS !!! = ))
Dok su VXR-ove mašine dosta pouzdanije, da me pitaš s čim bi prije na more zapalio, prije bi izabro nekog VXR-a 200 nego SP 180, bez obzira na potrošnju.
 
moj cvajo (y)

14w8zyp.jpg

s4p17k.jpg

24gue75.jpg


kupljen od prvog vlasnika, stariji čovik, 21tkm, redovito servisiran, nikad padano...sve ove godine čuvan u garaži...i vožen samo liti za kupit kruv i popit kavu :mrgreen: bez ikakvih kemija...pari mi se da nije ni bia opran bar par godina...eventalno plastike bile pobrisane krpom hehe
 
Iskreno, prvi put vidim ovakvu boju. To je, pretpostavljam, neko od godišta prije 2000.? Kad si ga uzeo?  8)
 
1998 godina...2001 je kupljen...plastike, naljepnice, sve sve je tvornički
u mene je ima možda 10-ak dana (y)
 
Jedan brzinski apdejt na temu moje Ramble 250. Mozda nekome posluzi...
Upravo sam obavio servis na 1000km u Ami tradeu u Heinzelovoj i izasao me 580 kuna. :(
Inace, skuter me u potpunosti zadovoljava jer je dovoljno kompaktan za manevre u guzvi, a vozacka pozicija je tocno ona na koju sam navikao jos od svog starog Typhoona. Potrosnja mu je konstantno 3,7l u mjesovitom rezimu. Blag sam na gasu, ali ipak treba uzeti u obzir da svakodnevno vozim dio puta autocestom, a dio kroz ZG guzvu. I da sam ipak barem 110kg tezak potpuno opremljen.
Jedine dvije prave mane za mene su tvrd ovjes (premda bih rekao da se radi o jednostavno slaboj amortizaciji koja rezultira udaranjem), i plosnato sjedalo po kojem se klizi prema naprijed.
Uglavnom, jako sam zadovoljan.
 
http://i163.photobucket.com/albums/t309/1karlo/DSC01197.jpg

st 125.... 2009

malossi 209 kit, malosi bregasta, auspuh, gljiva, rolice, itd......
 
imao sam par skutera,, prvi je bio piaggio skipper 125 ccm, pa aerox-a, pa sad jet force-a.. dobrro me sluzi vec dvije sezone,, sve je ful gas i nikad ni jednog kvara..  inace je 2004 god,, tsdi.. presao 11,000 km,, ja ga uzeo sa 7 000.. :DD
slike su stare.. promjenio sam taj odvratni auspuh..:D i podigo rep jos...