Vespa 4 4

gfest

Member
Vespa for four!

127168


Zamislite kako je s ovim polukružno okrenuti se na cesti.

Mogli bi je reklamirati kao prvi skuter s mjestom ispod sica za četiri jet kacige  :LOL:

više...

http://www.motoring.co.za/index.php?fArticleId=5290325&fSectionId=900&fSetId=381
 
josko said:
niej ovo lagano dignuti na centralnu nogaru  :LOL:

Nije toliko problem dići na centralni nogar, kolikoje problem doći do centralnog nogara...  :LOL:
 
ko pita za nogar.... :mrgreen: imaš još 3 osobe koje će to potražiti za tebe  :LOL:
 
su se ovo ugledali na japance ili sta?
 
treba i skrenuti sa ovim ako je jak kut, moras ici malo naprijed pa tek onda skrenuti kao bus  :mrgreen:
 
kak se, za ime isusovo, drze ovaj treci...  prvi ima volan da se upre... suvozac u njega... a ovaj treci i cetvrti nek se jebu kod kocenja XD
 
rednyaW said:
kak se, za ime isusovo, drze ovaj treci...  prvi ima volan da se upre... suvozac u njega... a ovaj treci i cetvrti nek se jebu kod kocenja XD

kočenje? Vespaši ne koče, samo voze slalom...  :mrgreen:
 
rednyaW said:
kak se, za ime isusovo, drze ovaj treci...  prvi ima volan da se upre... suvozac u njega... a ovaj treci i cetvrti nek se jebu kod kocenja XD
ima ručke za držanje iza sica
 
malaguti said:
:blahblah:

vidim da te još uvijek drže pare iz ispuha moje Vespe... hoće to... kad me nemreš prestići  :mrgreen:
ove godine ti dam fore 50 m više nego prošle.... :jesus: :jesus:
osima ko nećeš opet šarafiti i "kao" ne imati spreman skuter.

sreća za tebe da još nisam našao makinu od 300cc..onda ćeš morati uzeti godišnji da me stigneš  :mrgreen: :mrgreen:
 
hahaha, predobro  :mrgreen: baš me zanima kako je vozit tako nešto kad se svatko krene naginjati na svoju stranu u zavoju  :)