VFR/VTR generalni topic

RC46 said:
izgleda da je u dobrim rukama,sve je na svom mjestu (y) pa nisi ju valjda vozio po stazi :mrgreen: :?

ma bila neka automobilisticka brdska utrka...pa sam ja malo prije njih isao trgat zavoje...necu stavljat naljepnice...imal je prije neg sam imal prometnu s njom...sad mi se vise ovako svidja...stavit cu neke svoje ideje na nju....
 
Incredible said:
dečki imam tri nissinove disk pločice za neki od starijih modela VFR-a, novo, zapakirano samo stoji jedno 15-ak godina na polici :mrgreen: dajem u dobre ruke :LOL:
dajes?...onako za cugu?  :D
 
The Gambler said:
dajes?...onako za cugu?  :D
ak se odlucis staviti naljke,imam ti ja par modela redovnih i onak van redovnih,mislim da su u programu koje ploter moze procitati :misli:skinute su neta.
 
(y)nekaj slicno ovome,a imam i sve one crte (y)
 
Ajde ako bude se što pisalo uletit ću i ja ponekad,ako smijem? :mrgreen:
Nije cbr ali je svejedno njezino veličanstvo HONDA! :D (y)
 
pardon cbr-asi kaj se mjesam,ali mislim da ovo -tu se nema kaj pisat vrijedi za sve honde,mi mozemo samo razgovarati o potrosnji ili o tome gdije smo sve bili,jeli,pili....ili eventualno o tome koja je lijepsa,pozdrav svima ,kad odrastu i shvate svi ce prijeci na honde.i kao sto rekoh vec u vfr temi ovo moze samo honda 25g jednog modela i onda i sada vrijednog respekta (y) (y) (y) a ni cbr 600 nije daleko od toga (y)
 
ja bi osobno htio imati ovog jako jako rijetkog cbr,vecina ljudi ni nezna da to postoji
 
eto i ja pridonio necemu,pa sad znas da postoji,radila se jednu godinu,i to za amere i japance,u hr znam samo za jednu i pitanje dali je ziva jer vec 4g ni traga ni glasa od nje,zanimljiv podatak da ima zupcanike na bregaste,i ime serije je rc27 (y)
 
2005/05 napravio 35.000 km osim potrosnog materijala ulaganje 0.....
 
Ja taman trebam mijenjat plocice, samo sto mi ove nekak cudno izgledaju, jesi siguran da je to za VFR.
Btw. evo par slika mog VFR-a http://www.bikepics.com/members/desperado5/90vfr750/ , kod mene je vec 4 godine i jedino mi je proflisao prednji desni semering ali to sam ja kriv...
Uzivajte  (y)
 
Evo da se i ja javim među "znalce"  :mrgreen:
Vozim VFR iz 2006 godine bez ABS-a(to je za pičkice)  :LOL:
Mjenjao sam na njemu auspuhe,sad su gore karbon Leo Vince i stavljen je Power Comander,gume su mu u kujcu i neznam koje bi kupio(ima ko kakve polovne  :misli: )
do Rijeke mi treba 4 i pol sata a po Grobniku rundam 3:30 na Matinom Dukatiju u rekreativi i fakat neznam kaj mi je  :njanja:
možda me jebu godine,ipak sam ja tu među najstarijim vlasnicima VFR-a,a možda zato kaj sam u penziji  :LOL:
kaj se Honde tiče to je najbolji motor na svijetu,ko kaže suprotno,laže  8)
 
Grex said:
Ja taman trebam mijenjat plocice, samo sto mi ove nekak cudno izgledaju, jesi siguran da je to za VFR.
Btw. evo par slika mog VFR-a http://www.bikepics.com/members/desperado5/90vfr750/ , kod mene je vec 4 godine i jedino mi je proflisao prednji desni semering ali to sam ja kriv...
Uzivajte  (y)

naravno da nisam :mrgreen: jedina Honda koja je bila u mojoj garaži bila je VFR-ka samo nažalost ne sjećam se koja godina je bila :? a ak nije za VFR-ku za neku drugu kramu proizašlu iz Hondine tvornice je sigurno :LOL:

Evo da se i ja javim među "znalce" 
Vozim VFR iz 2006 godine bez ABS-a(to je za pičkice) 
Mjenjao sam na njemu auspuhe,sad su gore karbon Leo Vince i stavljen je Power Comander,gume su mu u kujcu i neznam koje bi kupio(ima ko kakve polovne   )
do Rijeke mi treba 4 i pol sata a po Grobniku rundam 3:30 na Matinom Dukatiju u rekreativi i fakat neznam kaj mi je 
možda me jebu godine,ipak sam ja tu među najstarijim vlasnicima VFR-a,a možda zato kaj sam u penziji 
kaj se Honde tiče to je najbolji motor na svijetu,ko kaže suprotno,laže 

"gospon" mudri drš se ti ceste a stazu pusti nama mlađima :jesus: btw. ak niš drugo bar si brži od Ane :LOL: