VFR/VTR generalni topic

twostrokenolimit said:
ako hoces info u vezi vfr-a javi se u moto klub siscija-sisak moji pacijenti imaju 8 ili 9 motora u klubu.(i ne mozes zivjeti od njih),prije su brijali kako je golf vrhunski auto a sad su na vfr-ima)

nemoj se ljutiti ali sta ce ti taj helikopter :misli:
koji helikopter  :misli:
 
54 said:
Zasto moras mjenjat svjecice na 11.000 km ? nekuzim ? ako se motor vozi vise gradski nego otvoreno na 36.000 bi bilo ok da ih mjenjas al na 11.000 jedino ak te lova zulja !! Danas su vise manje sva ulja dobra i treba nac sta ti pase ja sam bio zadovoljan s Repsolom al mi s Silkollenom nekako najbollje salta i najduze radi jednako znaci tokom eksploatacije minimalno mjenja svojstva...ovo svati kao subjektivno misljenje...isto tako i gume...3.500-4.000 km ih mjenjam nemogu vise napravit...isprobao sam cetri razlicite al mi BT 002 najvise pase za taj motor...napred soft 2.1-2.2 nazad hard 2.5-2.6...govorim o uporabi na cesti...tebi sve ovo sta sam reka mozda nece odgovarat jel smatram da svatko 'namjesta' motor po sebi zato volim probat da mogu znat sta mi pase...

Onda ih neču dirat, a daj mi reci jesi štelao ovjes(prednji zadnji) ili ti je sve orginal...
 
Možda je helikopter,ALI u trenutku kad sam tražio motor to je bilo sve kaj sam ja htio
udoban je za putovanje u dvoje,podnese i malo žešće vožnje kad si sam
i taj model je već 20 godina na tržištu s malim promjenama i vozi se.
Po meni R motori su više za stazu a manje za putovanja

Nego koliko si prešao ti kilometara s tim mlinčekom za kavu a da se nije raspal?( NHF  :mrgreen: )
 
PRObike USB said:
Ovisno o financijskom stanju.
Zakaj ne preporučuješ VTR?
vtr sp da ali f ne ,puno trosi,ima dva lanca u masini i problema sa spanerima,i nerijetko popiga ventile.
 
alcatraz said:
Kakve su vfr-ke sto se tice troskova odrzavanja,mislim na novije modele?
ak pitas zato kaj bi uzeo pricekaj rade da izade 1000,nema nekih velikih troskova,meni je jeftinija od svih motora,jer nis ne krepava,ali ak ti nekaj krepa onda obicno to i kosta :(
 
mudri said:
pc3,ide bolje, za potrošnju neznam, instaliro sam ga prije tri tjedna,varalica nije bilo u Usa od kud je pc3,
bmc možeš naći u Migi moto ili Nito moto u maximirskoj
ma pitao sam tam ali treba naruciti pa dok to dode uglavnom tek iduce godine,pa kaj onda imas pc3 i sonde ili :?
mudri said:
Možda je helikopter,ALI u trenutku kad sam tražio motor to je bilo sve kaj sam ja htio
udoban je za putovanje u dvoje,podnese i malo žešće vožnje kad si sam
i taj model je već 20 godina na tržištu s malim promjenama i vozi se.
Po meni R motori su više za stazu a manje za putovanja

Nego koliko si prešao ti kilometara s tim mlinčekom za kavu a da se nije raspal?( NHF  :mrgreen: )
ja sam imal gamu 250 i to nemre preci 2000km a da nekaj ne krepa,klip,karike i tomu slicno,a u te dvije tisuce potrosi goriva ko vfr na 5000km i ulja kaj vfr vjerojatno u 300 000km nemre potrosit,samo nek je helikopter zato i leti :LOL: :LOL: :LOL:
 
RC46 said:
ak pitas zato kaj bi uzeo pricekaj rade da izade 1000,nema nekih velikih troskova,meni je jeftinija od svih motora,jer nis ne krepava,ali ak ti nekaj krepa onda obicno to i kosta :(
već najavljuju taj od 1000 par godina pa niš
a VTR novi nema u ponudi,a starog bojim se da rijetko ko dobrog prodaje  :?
 
RC46 said:
ma pitao sam tam ali treba naruciti pa dok to dode uglavnom tek iduce godine,pa kaj onda imas pc3 i sonde ili :?
imam ps3 i sonde
imal sam sreću kaj mi je frend išel u USA pa je to dofural,naručil je iz zg-a i čekalo ga tam  :D
pa imaš vremena cijelu zimu  :shock:
 
mudri said:
imam ps3 i sonde
imal sam sreću kaj mi je frend išel u USA pa je to dofural,naručil je iz zg-a i čekalo ga tam  :D
pa imaš vremena cijelu zimu  :shock:
ma ima mlai problemic,imal sam prometnu s curinim suzukijem ,pa sam jos na bolovanju a dok sam na bolovanju sam kod nje u gs,pa tak da nisam u zg ,ali cim dodem moram vfr-odvest na servis da se naprave ventili i malo pogleda einspritz,ima 36000 nije da joj je potrebno ali ja hocu da se to napravi da se mogu u miru vozit cjelu sezonu,pa bum onda narucil i taj filter,a mozda i pc3,pa kak ti radi sa sondama ja sam cul da bas nema kompletnu funkciju ak nema varalica :?
 
evo ovo ja imam o vfr 1000 f navodno 2009 bez v-tec-a i razvod ponovo na zupcanike i oko 130 ks a moguce da bude v5 sto mi se ne svida :palacdolje:u biti ova svjetlo plava je kao 1100 (y) ta mi je i naj lijepsa (y)
 
RC46 said:
ma ima mlai problemic,imal sam prometnu s curinim suzukijem ,pa sam jos na bolovanju a dok sam na bolovanju sam kod nje u gs,pa tak da nisam u zg ,ali cim dodem moram vfr-odvest na servis da se naprave ventili i malo pogleda einspritz,ima 36000 nije da joj je potrebno ali ja hocu da se to napravi da se mogu u miru vozit cjelu sezonu,pa bum onda narucil i taj filter,a mozda i pc3,pa kak ti radi sa sondama ja sam cul da bas nema kompletnu funkciju ak nema varalica :?
nije bilo još prave test vožnje ak ne računam do pit-a i nazad  :mrgreen:
 
mudri said:
nije bilo još prave test vožnje ak ne računam do pit-a i nazad  :mrgreen:
vidjel sam negdije na netu mislim na vfrworld di su stavljali mape,i neko je dal mapu koju mu je radil neki deda u americi koji je bil mehanicar u gp-timu,vele da se motor u drugoj dize na zadnji pokusat cu nac tu mapu
 
RC46 said:
vidjel sam negdije na netu mislim na vfrworld di su stavljali mape,i neko je dal mapu koju mu je radil neki deda u americi koji je bil mehanicar u gp-timu,vele da se motor u drugoj dize na zadnji pokusat cu nac tu mapu
nis s toga ,nemrem ju naci,a znam, i bila je slika tog dede i radione i vfr-a na stolu sa kakti 105ks na kotacu,to je bilo prije 3,4mjeseca,kad sam se tam raspitival o pc3 kakva su im iskusta. :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
evo samo da dodam da mi se novi veliki cbr rr na slikama uopce ne svida ja bi radije da je ovakav (y)
 
twostrokenolimit said:
ako hoces info u vezi vfr-a javi se u moto klub siscija-sisak moji pacijenti imaju 8 ili 9 motora u klubu.(i ne mozes zivjeti od njih),prije su brijali kako je golf vrhunski auto a sad su na vfr-ima)

nemoj se ljutiti ali sta ce ti taj helikopter :misli:

Pa poznato je da je Sisak grad VFR-a. Ova moja odkad je kupljena 90. nije promijenila vlasnika izvan Siska jer ju ne puste van.... VFR  (y)
 
Grex said:
Pa poznato je da je Sisak grad VFR-a. Ova moja odkad je kupljena 90. nije promijenila vlasnika izvan Siska jer ju ne puste van.... VFR  (y)
i u ok je stanju mogu ti reci,plocice sam nedavno za svoju uzeo u motormaniji nakon dugo godina voznje na lucas trw kocnicama sa EBC sam ostao zadivljen odmah nakon par kilometara su kocile ko lude,jos se nisam vozio na duze ali bas me zanima kak ce biti nakon 1000km (y) moja prporuka (y)
 
RC46 said:
i u ok je stanju mogu ti reci,plocice sam nedavno za svoju uzeo u motormaniji nakon dugo godina voznje na lucas trw kocnicama sa EBC sam ostao zadivljen odmah nakon par kilometara su kocile ko lude,jos se nisam vozio na duze ali bas me zanima kak ce biti nakon 1000km (y) moja prporuka (y)

Zato cijena i je takva kakva je. Ja sam prije 4 godine dao za njega 4500 i ove godine sam dobivao 4400 od dva kupca,ali dok ne skupim za novu, nista od prodaje. A sta se tice plocica, sve one dobro koce u pocetku ali Nissin traju najduze samo sto su jebeno skupe.
 
maRRko-vtc said:
Onda ih neču dirat, a daj mi reci jesi štelao ovjes(prednji zadnji) ili ti je sve orginal...
Malo sam se igrao s tim al mi za cestu najvise pase tvornicko podesenje ni mekan ni tvrd...vozim se dosta otvorene ceste pa nevolim da je tvrd zna malo zaplivat al nista strasno...
 
mudri said:
Evo da se i ja javim među "znalce"  :mrgreen:
Vozim VFR iz 2006 godine bez ABS-a(to je za pičkice)  :LOL:
Mjenjao sam na njemu auspuhe,sad su gore karbon Leo Vince i stavljen je Power Comander,gume su mu u kujcu i neznam koje bi kupio(ima ko kakve polovne  :misli: )
do Rijeke mi treba 4 i pol sata a po Grobniku rundam 3:30 na Matinom Dukatiju u rekreativi i fakat neznam kaj mi je  :njanja:
možda me jebu godine,ipak sam ja tu među najstarijim vlasnicima VFR-a,a možda zato kaj sam u penziji  :LOL:
kaj se Honde tiče to je najbolji motor na svijetu,ko kaže suprotno,laže  8)
I sam ne znaš koliko si istine napisao :LOL: