VFR/VTR generalni topic

Jel zna koliko bi došao redovan servis u servisu za Hondu Cbr 1000, 2005_(ulje,filter,pločice...).
I na koliko se mijenjaju svječice. Motor ima 11000km,
 
maRRko-vtc said:
Jel zna koliko bi došao redovan servis u servisu za Hondu Cbr 1000, 2005_(ulje,filter,pločice...).
I na koliko se mijenjaju svječice. Motor ima 11000km,
svijecice idu na 12000, pa kaj si vec potrosil kocnice :?
 
Grex said:
Ja taman trebam mijenjat plocice, samo sto mi ove nekak cudno izgledaju, jesi siguran da je to za VFR.
Btw. evo par slika mog VFR-a http://www.bikepics.com/members/desperado5/90vfr750/ , kod mene je vec 4 godine i jedino mi je proflisao prednji desni semering ali to sam ja kriv...
Uzivajte  (y)
ni meni ovo ne lici na plocice od vfr-a :? ovak izgledaju od 90 pa do 94,mozda i 97
 
mudri said:
Evo da se i ja javim među "znalce"  :mrgreen:
Vozim VFR iz 2006 godine bez ABS-a(to je za pičkice)  :LOL:
Mjenjao sam na njemu auspuhe,sad su gore karbon Leo Vince i stavljen je Power Comander,gume su mu u kujcu i neznam koje bi kupio(ima ko kakve polovne  :misli: )
do Rijeke mi treba 4 i pol sata a po Grobniku rundam 3:30 na Matinom Dukatiju u rekreativi i fakat neznam kaj mi je  :njanja:
možda me jebu godine,ipak sam ja tu među najstarijim vlasnicima VFR-a,a možda zato kaj sam u penziji  :LOL:
kaj se Honde tiče to je najbolji motor na svijetu,ko kaže suprotno,laže  8)
koji pc imas i kak sad ide,i koliko ti je digao potrosnju,i dali si stavljao,varalice lambda sonde-ili ti o2 senzor eliminator, to me zanima jer ja na svoju mislim stavit pc3,za sad ima samo spuh,trazim gdije mogu naci dna ili kn,ili bmc,filter zraka :?
 
maRRko-vtc said:
Jel zna koliko bi došao redovan servis u servisu za Hondu Cbr 1000, 2005_(ulje,filter,pločice...).
I na koliko se mijenjaju svječice. Motor ima 11000km,
Po Hondinim specifikacijama svjecice na 48.000...prednje plocice mjenajm svakih 10.000 i stavi LORRAINE SBK koce bolje od originalnih...zadje su jos ko nove...ulje svakih 5.000-6.000...probao sam 4 razlicitih proizvodjaca ulja i najvise mi odgovara PRO 4 PLUS...voli ga popit liti kad je gnjecis pogotovo do nekih 15.000 kasnije manje...plocice su ti oko 250 kn ulje oko 120 kn original filter oko 100 kn a ruke od servisa do servisa zavisi...
 
54 said:
Po Hondinim specifikacijama svjecice na 48.000...prednje plocice mjenajm svakih 10.000 i stavi LORRAINE SBK koce bolje od originalnih...zadje su jos ko nove...ulje svakih 5.000-6.000...probao sam 4 razlicitih proizvodjaca ulja i najvise mi odgovara PRO 4 PLUS...voli ga popit liti kad je gnjecis pogotovo do nekih 15.000 kasnije manje...plocice su ti oko 250 kn ulje oko 120 kn original filter oko 100 kn a ruke od servisa do servisa zavisi...

Ja sam mijenjao prednje pločice,Ulje koristim repsol race, a svječice znaći moram promenit.
 
54 said:
Po Hondinim specifikacijama svjecice na 48.000...prednje plocice mjenajm svakih 10.000 i stavi LORRAINE SBK koce bolje od originalnih...zadje su jos ko nove...ulje svakih 5.000-6.000...probao sam 4 razlicitih proizvodjaca ulja i najvise mi odgovara PRO 4 PLUS...voli ga popit liti kad je gnjecis pogotovo do nekih 15.000 kasnije manje...plocice su ti oko 250 kn ulje oko 120 kn original filter oko 100 kn a ruke od servisa do servisa zavisi...
svijecice idu na 48 000 samo ako su hondine originalne,a to su ngk iridum laser (y)ali ja vozim te na svom motoru i zbog kvalitete naseg goriva preporuka iz honde je da ih mjenjam svakih 24 000 :mrgreen:
 
54 said:
Po Hondinim specifikacijama svjecice na 48.000...prednje plocice mjenajm svakih 10.000 i stavi LORRAINE SBK koce bolje od originalnih...zadje su jos ko nove...ulje svakih 5.000-6.000...probao sam 4 razlicitih proizvodjaca ulja i najvise mi odgovara PRO 4 PLUS...voli ga popit liti kad je gnjecis pogotovo do nekih 15.000 kasnije manje...plocice su ti oko 250 kn ulje oko 120 kn original filter oko 100 kn a ruke od servisa do servisa zavisi...
a kad se stelaju ventili :?? na vfr i to ide na 48 000,tada se u pravilu i mjenjaju svijecice,kad je sve rastavljeno
 
PRObike USB said:
Slijedeći moped mi je VFR , VTR ili XX samo da je HONDA
vtr1000f ne preporucujem,a dali mislis uzeti novu ili :?
 
Kakve su vfr-ke sto se tice troskova odrzavanja,mislim na novije modele?
 
maRRko-vtc said:
Ja sam mijenjao prednje pločice,Ulje koristim repsol race, a svječice znaći moram promenit.
Zasto moras mjenjat svjecice na 11.000 km ? nekuzim ? ako se motor vozi vise gradski nego otvoreno na 36.000 bi bilo ok da ih mjenjas al na 11.000 jedino ak te lova zulja !! Danas su vise manje sva ulja dobra i treba nac sta ti pase ja sam bio zadovoljan s Repsolom al mi s Silkollenom nekako najbollje salta i najduze radi jednako znaci tokom eksploatacije minimalno mjenja svojstva...ovo svati kao subjektivno misljenje...isto tako i gume...3.500-4.000 km ih mjenjam nemogu vise napravit...isprobao sam cetri razlicite al mi BT 002 najvise pase za taj motor...napred soft 2.1-2.2 nazad hard 2.5-2.6...govorim o uporabi na cesti...tebi sve ovo sta sam reka mozda nece odgovarat jel smatram da svatko 'namjesta' motor po sebi zato volim probat da mogu znat sta mi pase...
 
RC46 said:
koji pc imas i kak sad ide,i koliko ti je digao potrosnju,i dali si stavljao,varalice lambda sonde-ili ti o2 senzor eliminator, to me zanima jer ja na svoju mislim stavit pc3,za sad ima samo spuh,trazim gdije mogu naci dna ili kn,ili bmc,filter zraka :?
pc3,ide bolje, za potrošnju neznam, instaliro sam ga prije tri tjedna,varalica nije bilo u Usa od kud je pc3,
bmc možeš naći u Migi moto ili Nito moto u maximirskoj
 
ako hoces info u vezi vfr-a javi se u moto klub siscija-sisak moji pacijenti imaju 8 ili 9 motora u klubu.(i ne mozes zivjeti od njih),prije su brijali kako je golf vrhunski auto a sad su na vfr-ima)

nemoj se ljutiti ali sta ce ti taj helikopter :misli: