VFR/VTR generalni topic

elektricar86 said:
Vozis zzr pa ti se posemerila percepcija,tako je i meni bilo sa hayabusom,cak mi je i blackbird izgledao mali. :D

prije nego je ZZR došao u garažu VFR-ka je bila kao realna opcija... dok nisam sjeo na nju :mrgreen: , al da vjerovatno si u pravu ošla percepcija u šurac  :LOL:
 
Ugradene delkevic grane umjesto oem i sa postojecim leo slip on konacno pravi zvuk

Cak mi se cini da se lakse zavrti i puno manji vtec trzaj

Lambda sonde su ugradene u delkevic

Posla nekoliko sati, i moram napomenuti da su dijelovi super pasali i montaza je prosla bez komplikacija (u setu sve potrebne brtve i selne)

Naravno leo je upisan u knjizicu prosle godine

ff3bd2492fe43c842c0f00750f85bc04.jpg
584663c56fa71474bf3a463b76d7c78a.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

 
Imam vremena u karanteni, pa naletjeh na ovu Hondu.
Pa nek se nađe.
 

Attachments

  • 297D7C7B-6306-4CDC-9659-0ACFCCC8C684.jpeg
    297D7C7B-6306-4CDC-9659-0ACFCCC8C684.jpeg
    1.7 MB · Views: 190
MOONSHIELD said:
nisam znao da je kopiranje slika s neta dobar ulov :mrgreen:
Je, zato što sam u izolaciji.
Hehehe

A ova amerikanka bi bila stvarno ulov da je vidim u živo.

Bez obzira je dobra.

https://m.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=285684777&utm_source=com.apple.UIKit.activity.CopyToPasteboard&utm_medium=ios

Honda SP1
First Registration: 10/2000
Mileage: 2.400 km
Fuel Type: Petrol

Price: 11.750 EUR

 
Priča oko ove Honde je ovakva.:

Budale kako je zaljepio RVT umjesto VTR.
I tako ja pričam sam sa sobom. Heheheheheh

  :misli:
Ma čekaj malo. Ajmo malo proučiti tu njegovu GREŠKU.
:shocked:  :shocked:

Bar sam nešto naučio.

:D
 
bio je i kod nas jedan "rvt", prodavao se nedavno, valjda su na alibabi imali samo takve :mrgreen: i vfr je u amerikama rvf
 
MOONSHIELD said:
bio je i kod nas jedan "rvt", prodavao se nedavno, valjda su na alibabi imali samo takve :mrgreen: i vfr je u amerikama rvf
Hahaha
(y)
 
MOONSHIELD said:
bio je i kod nas jedan "rvt", prodavao se nedavno, valjda su na alibabi imali samo takve :mrgreen: i vfr je u amerikama rvf
 

Imao sam jednom u radioni baš taj model,"američki", i pisalo je na njemu baš ovako RVF.Vlasnik naš čovik koji živi i radi u SAD-u
doveo je ovamo samo da se može vozit po Grobniku ,sa našim društvom.Jednom podignut rezervar goriva ostao sam šokiran brojem cjevčica  koje  "upravljaju" kruženjem ispušnih plinova. :shock: :shock: :shock:Tipično Američki.
 
mislim da još negdje imam doma kompletan taj sistem od svoje bivše vtr-ke superhawk, dok smo to povadili, motor je prodisao (y)
 
U Americi su ju prodavali kao RVT, a RVF je model prije, 750, ili RC45 za lakše prepoznavanje.

Jedina razlika u SP imenu u trkama je mogla bit SPW, NL6, SPL i tako. SPW je works motor znači Cabin onaj, takvih ima samo Soičiro kod kuće, a NL6 si mogo kupit u Europi, to je kao "lagana" rejs verzija, SPL je veliko trkanje, npr nisam baš točno pitao za ove dvije ali moguće da je prva NL6 a druga SPL, sa tim motorom je Wim dobio endurance naslov 2001.

s6ADlhY.jpg


ujo6uae.jpg


Ima i treća ali sam zamoljen da ne kačim te slike po netu.