Vidjeni ste/vidjeli ste/slikali ste...

damir_zgb

Active member
Evo ovdje topic gdje možemo pisati koga smo sreli ili uočili na cesti,pozdravili,mozete nekog poslikat pa tu stavit itd...


 
fora tema,vidjet cemo kako ce funkcionirati :misli:

koliko puta ste prosli pored nekog sa skuterom kako neznate a mozda se upravo sa njim dopusujete godinama na forumu :wink:

nemoram napominjati da se svaki off brise :wink:
 
Neznam, iskreno malo sam skeptican po pitanju ove teme. :wink:

1. Koga ste sreli, a koga ne - to mozete pitati u "Meet Pointu" ili u nekoj od "regionalnih" tema vezanih uz voznje i druzenja.
2. Na koji nacin prepoznati koga ste sreli, a koga ne, i koji je smisao toga?
3. Smatram da bi ovu temu trebalo premjestiti u podforum "Voznje i druzenja", ako se vec kolege odluce zadrzati ju.

Moje misljenje. :wink:
 
po meni je tema ok.. kolko puta vidim neki skuter pa bi rado pito jel to neko tu s foruma!  (y)  a kaj se tice mjesta di bude tema moderi nek odluce!  :mrgreen:
 
Subota poslijepodne na ravnici kod Brula u Poreču T-max u velikoj brzini prošao za gore.Jel na forumu? :wink:
 
BaDly said:
nisam ja....jučer je bio mamurluk doma u krevetu uz više satno gledanje long way down serijala.... :mrgreen: :mrgreen:

Damir SW ??  :misli:

btw..moj nije srebrni već neki plavi (avatar)  :wink:

to na avaturu na srebrno vuce..  :mrgreen:
 
BaDly said:
nisam ja....jučer je bio mamurluk doma u krevetu uz više satno gledanje long way down serijala.... :mrgreen: :mrgreen:



btw..moj nije srebrni već neki plavi (avatar)  :wink:

BaDlay,jesi možda danas oko 19 h prolazio Gajevom,taman pokraj Uskoka,tj.križanja sa Kovačićevom,kod FBF-a?  :misli:
 
BaDly said:
Jesam..... (y) (y)

taman sam navlačio opremu na sebe kod FBF-a kad si prošao..dok sam je obukao,već si nestao.. :mrgreen:
stvarno moćno zgleda taj SW.. (y)

i usput,sorry zbog krivo napisanog nadimka u prošlom postu,tipfeler.. :skriven:
 
marac_zg said:
taman sam navlačio opremu na sebe kod FBF-a kad si prošao..dok sam je obukao,već si nestao.. :mrgreen:
stvarno moćno zgleda taj SW.. (y)
Drugi put budi brži....pa vikni da odmah neku pivu riješimo.... :mrgreen: :mrgreen:

marac_zg said:
i usput,sorry zbog krivo napisanog nadimka u prošlom postu,tipfeler.. :skriven:

Ma no frx...nisam niti skužio da je krivo dok nisi rekao...  :jesus: