Vizir i kofer Beverly Cruiser 500

Jandro

New member
zovem piaggio danas, 1450kn vizir i 1600kn kofer  :shock:
preskupo

dali postoji mozda koja jeftinija varijanta? zamjensko nesto ili?

link neki moze ili ako prodaje nesto od navedenog

Hvala puno  (y)
 
Ako se odlucis na Givi ili Kappu, vjerovatno ce doci nesto jeftinije, ali ne i puno jeftinije.

Svakako usporedi zavrsnu obradu, velicinu, oblik prtljaznog prostora, dodatnu opremu (naslon, štop svjetlo, dodatne resetke izvana, drzaci i pretinci iznutra itd.) pa usporedi dali se mozda ipak isplati dati koju kn vise.

Inace, ja sam Givi Simply 45 platio 1.300 kn zajedno sa nosacima za XTX.

Moj savjet je da pogledas između Givijevih modela Simpy 45, Maxia 52 (ili 55) i originalnih Piaggio modela.

Nemoj zaliti koje kune vise, vazno je da ti kufer pase i odgovara u svim pogledima. (y) Također, nemoj kupiti kufer manji od 45l, jer po meni nema smisla.
 
Bev je po meni specifican i original kofer mu daleko najbolje stoji... Pogotovo ak imas bež sic. Ja nebi bas puno dvoumio jer te ni zamjenski kofer ako je iole kvalitetan nece doc skoro nista manje.
 
kako je biker rekao---potpis
naime kad sve pogledaš kod givia + nosač + naslon, dođeš skoro na isto, ok možda koju litricu veći kofer.
Kod origgigia je problem što barem meni izgleda slabašno / trese ko da ga drži samo jedna vida i imam feeling da će svakog trena ispast sa skuta/  :palacdolje:
nadam se da je kod Givia to sve puno čvršće  (y)

 
koma1 said:
kako je biker rekao---potpis
naime kad sve pogledaš kod givia + nosač + naslon, dođeš skoro na isto, ok možda koju litricu veći kofer.
Kod origgigia je problem što barem meni izgleda slabašno / trese ko da ga drži samo jedna vida i imam feeling da će svakog trena ispast sa skuta/  :palacdolje:
nadam se da je kod Givia to sve puno čvršće  (y)

Ja sam zadovoljan sa svojim Givijem.
Kufer ima cca. 20 - 25 000 km i nikakvih problema nije bilo.
Zavrsna obrada je OK, plastika je savitljiva ali i cvrsta, znaci najbolja kombinacija.
Nikada u njega ne ulazi voda, cak niti za najveceg nevremena/kise.
Koristim ga vecinom na brzinama do 150 km/h.

Jedina zamjerka - ovaj moj nema ucvrscivace/"konope" iznutra, pa kada je unutra malo stvari, znaju kliziti, ali i to ovisi sto je unutra.