Vjetar u kosi - Stanković

reka mi je jednom jedan pijanac:..jebes vino di zemlja mirise na naftu.. :mrgreen:
nama je i litra goriva preskupa,s obzirom na standard a kamoli vrhunska vina..a peljeska,i opcenito dalmatinska,svakako jesu vrhunska..ona u odnosu na strana sigurno vride svaku kunu koju pitaju za njih,ili mozda nase ne vridi..druga prica je sta si mi to nemozemo  priustit.. (y)
 
DA-IM said:
meni je aco ok lik ali primjećujemo isto,
kad ga se pokaže na motoru djeluje poprilično ukočeno pa sad  :mrgreen:
da ga nisu natrali ovi hrtovci da zavoli motor na silu i da se malo provoza jer postoji programska rupa  :mrgreen:
meni je inače emisija ok,opaske u globalu nema ali više baca na globalno sijelo nego na neku spontanu bajkersku priču na što aludira naslov  (y)
slusaj,reportaza je reportaza..a ako si imalo ozbiljan novinar,sigurno neces to odradit spontano..a sta bi dozivija na taj nacin,a sta bi mi gledali..moj dir s motorom je uvik spontan,al nikom nebi bija zabavan i interesantan..on kao novinar,ili bajker,svakako se mora potrudit da to bude interesantno sto vecem krugu gledatelja..zato nemoze puno toga prepustit slucaju..
koncept emisije mi je ok..zanimljive lokacije,prekrasni krajolici,ljudi,kratke price,voznja..meni sigurno zanimljivije nego NU2.. (y)
 
stalker said:
Srki promašio si "ceo fudbal" ;-)

Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk

Srki nikad nije promasio inace ne bi moga citati njgove postove, onaj ko zivi na rubu si to ne smije dozvolit  :mrgreen:
 
Javilo mi sa hateveja da Stanković napada treću sezonu.  :mrgreen: Ali sad je evoluirao, nakon one kanturine ima dječju supermoto Yamahu.  :jesus: :mrgreen:
 
Odlično, thx na upozorenju...nisam gledal ni prije pa se sad mogu pripremiti da opet ne gledam  :mrgreen:
 
"HRT-ov urednik i voditelj Aleksandar Stanković ljetnu će stanku gledane emisije Nedjeljom u dva iskoristiti za snimanje treće sezone putopisne serije Vjetar u kosi. Krajem lipnja Stanković kreće na put te svojim motociklom namjerava obići Istru i kvarnerske otoke s povremenim izletima u Sloveniju i Austriju."

Nu ga... koja ga majka ne bi za zeta. :mrgreen:

Kad naletim, ja ću pogledat. Neću mijenjati program! :jesus:
 
Nova sezona (y)

Baš sam mislio stanković našao optimalni motor za putovanja kad ono yamaha :shock: i to još supermoto. Što je sljedeće u 4 sezoni "vjetar u kosi" stanković na beverly 250 :LOL:
 
http://www.hrt.hr/339087/organizacija/aleksandar-stankovic-snima-trecu-sezonu-vjetra-u-kosi
http://www.novilist.hr/Scena/TV/Treca-sezona-Vjetra-u-kosi-Stankovic-na-motoru-obilazi-Istru-i-Kvarner  :mrgreen:

možete vi pisati što god hoćete, ali Aca se bar voza i uživa više nego 90% forumaša :LOL:
 
stane said:
Nova sezona (y)

Baš sam mislio stanković našao optimalni motor za putovanja kad ono yamaha :shock: i to još supermoto. Što je sljedeće u 4 sezoni "vjetar u kosi" stanković na beverly 250 :LOL:
jos se trazi sto se tica motora i stila voznje :D
 
dan mu ja citroena,C5,bude mu udobniji..a za vjetar u kosi,ionako nema kosu..a moze otvorit stakla,sva 4 su na struju.. :hura:
 
LALA3 said:
dan mu ja citroena,C5,bude mu udobniji..a za vjetar u kosi,ionako nema kosu..a moze otvorit stakla,sva 4 su na struju.. :hura:

:shock: :naklon: blago tebi - živiš na visokoj nozi  :mrgreen:
 
Jednom sam pogleda tog stankovica...i u toj epizodi je bia u nekom trofaznom manastiru sa onim bradonjama...bas zanimljivo,ako se zoves uros ili stevo :LOL:

Neka to prodaje na rts