Vjetar u kosi - Stanković

Kako je krenuo s izborom motora u sljedecem serijalu ce se sa pocketom vozikat.... 
 
aca je veći bajker od infija, to peče

stari dalmatinsko-zagorski jal progovara iz našeg lokalnog "junaka" :LOL:



Srki
 
mogel je iznajmiti moju kravicu pa bi onda ispal pravi bajker  :afro: da ga vidim kak se hrva sa 240 kg čistih mišića  :021:
 
Srki said:
aca je veći bajker od infija, to peče

stari dalmatinsko-zagorski jal progovara iz našeg lokalnog "junaka" :LOL:



Srki

ae...bas sam na njega ljubomoran.
kojeg vraga si budan tako rano...ali si drza "mrtvu strazu" na ulazu u kokosinjac? :LOL:
 
Završilo guženje i silovanje u Poljskoj pa ga ispljunulo na aerodrom.  :mrgreen:

Al' ovo za jal stoji.  :LOL:
 
Evo ga na, ITM rules  :LOL:

http://www.glasistre.hr/vijesti/mozaik/aleksandar-stankovic-u-istri-snima-motoputopis-528279
 
da,

može se pogledati - ono; za ubiti vrijeme, kad već plaćam tu tv-preplatu,  :?
ali yebote otići na te predivne ceste,
s takvim prdekalima  :misli: gdje je tu užitak

to definitivno nema veze s "vjetrom u kosi"  :palacdolje:  :mrgreen:
 
miro said:
Ja predlažem Aci da povede Pernara na put motociklom do Izraela i nazad  :mrgreen:
Mogao bi Pernar njega povesti i ostaviti ga u Izraelu.....a mogu i oba ostati.....oba su pala  :lolcry:
 
markookram said:
Al uzet apenca koji ide samo u prvoj  :eek:hne:

ma kakvoj prvoj. vidi se kasnije da se vozi kojih 50-60... to s prvom bi trebala biti kao neka fora.... ali samo trebala biti, jer nije bila.

a inače, popravlja se dečko. obično se kreće od APNca pa prema gore, a on okrenuo... od velikih pila prema APNcu. ali nikad prekasno
 
Nisam gledao nove epizode (zapravo,pogledao sam samo par epizoda prve sezone,ono kad je još vozio Harleya),koji motor Stanković sad vozi u emisiji,kaj fakat APN-a?
 
ZP1993 said:
Nisam gledao nove epizode (zapravo,pogledao sam samo par epizoda prve sezone,ono kad je još vozio Harleya),koji motor Stanković sad vozi u emisiji,kaj fakat APN-a?

Vozi Yamahu WR250X, ali je za uspon na Grossglockner odabrao APN-ca  :LOL:
 
Nisam gledao, ali ne znam zasto bi APN ili Yamahica bili los izbor za avanturicu i emisiju  :misli: autor je koristio i skuplje motore, znaci ovaj put je drugacije odabrao.
Pa ne moraju svi voziti pre/skupe motore da bi bili zanimljivi.
Snobovi :LOL:
 
gianni said:
Nisam gledao, ali ne znam zasto bi APN ili Yamahica bili los izbor za avanturicu i emisiju  :misli: autor je koristio i skuplje motore, znaci ovaj put je drugacije odabrao.
Pa ne moraju svi voziti pre/skupe motore da bi bili zanimljivi.
Snobovi
:LOL:

u tome se slažem  (y)

ali

nema to veze sa snobizmom ;)

što se mene tiče mogao je napraviti za svoju lovu i putopisčić na biciklu,
pa osjetiti "vjetar na ćeli" :mrgreen:

stvar je u tome da svako normalan i tko voli motore, a u prilici je pohoditi
te predivne ceste, bi izabrao najmanje bar neki naked, cafe r, oldtimer ili čak i cruiser,
koji je meni osobno nezanimljiv, ali sa ipak nešto više cc i opet uživati u sporijoj vožnji (y)

jedino :misli: može biti i ono; da to nitko ni ne očekuje od njega, jer i do sada motori
i ono što prati njih, je tek uzgredna stvar u njegovim zayebancijama (y)


P.S.
:misli: nekome se sviđa, kako to on upakuje i kad pogledaš što uopće ima zanimljivo na HRT-u,
a trebalo bi imati veze s motorima, još je i dobro :mrgreen: no meni je to čista provokacija :LOL:
 
Pa dobro sad. APNca je uzeo cisto iz sprdnje i kad je vec na njega naletio u Austriji.

I Henry Cole je sa HDa presao na neki poluozbiljan Metisse Desert Racer (koji mu se raspao u Juznoj Africi). ;)

A bio je i koristan, pokazao je neki tuljac di nosi litru benzina, za svaki slucaj.