WINTER BIKERS PARTY - MK HIGHLANDERS

Added to Calendar: 18-03-17

Karabaja052 said:
Ove godine nas zabavljaju: BIG WAVE BAND

https://www.facebook.com/784080264954220/photos/1212400085455567/ 

Ovo je link njihove stranice na fb


Defile starta u 15.00 a di , kud, i kamo dođite , provozajte se s nama i vidite (necete požalit (y) (y))


evo i jos jedan bend je sa nama , a to su: HIT REVIVAL BAND  (Nova Vas , Porec)  (y) (y)
 
Yessss,,,,
Mi se hladi birica ????  :bananapivo:
 
Pozivamo Vas na 12. Winter parti u organizaciji MK HIGHLANDERS-a koji ce se odrzati u subotu 18,03,2017 od 10,00h na NOVOJ lokaciju u CLUB HOUSE-u MK HIGHLANDERS koji se nalazi u samom centru Nove Vasi kod skretanja za Jamu Baredine odma iza pekare

Ugodan provod i još bolje druzenje i dobra atmosfera zagarantirana !!!!!
 
Karabaja052 said:
Pozivamo Vas na 12. Winter parti u organizaciji MK HIGHLANDERS-a koji ce se odrzati u subotu 18,03,2017 od 10,00h na NOVOJ lokaciju u CLUB HOUSE-u MK HIGHLANDERS koji se nalazi u samom centru Nove Vasi kod skretanja za Jamu Baredine odma iza pekare

Ugodan provod i još bolje druzenje i dobra atmosfera zagarantirana !!!!!

(y)
 
Odličan winter, fešta, defile, pohvale klubu i čestitke na novom clubhouse-u! Ovo je 6. godina za redom da dolazim na vaš winter i ove godine je (bar meni) bilo najbolje! Samo tako nastavite. (y) :biker:
 

Attachments

  • IMG_2994_resize.jpg
    IMG_2994_resize.jpg
    1.7 MB · Views: 129
biker4life said:
Odličan winter, fešta, defile, pohvale klubu i čestitke na novom clubhouse-u! Ovo je 6. godina za redom da dolazim na vaš winter i ove godine je (bar meni) bilo najbolje! Samo tako nastavite. (y) :biker:

hvala  (y) :biker: