Yamaha FZ1 fazer 2016.

jessy

Well-known member
Objavjavljena maketa novog Fazera Fz1 :misli:
Gdje ima dima ima i vatre...
http://www.visordown.com/motorcycle-news-new-bikes/could-a-new-yamaha-fz1-look-like-this/28197.html
 
Ja cu je uzeti negdje oko 2025 kad bude u mojem financijskom rangu. :evil:

Pa mozda ce te me popljuvati ali mi je mnogo lijepsa od stare generacije, bas mi je cool.
 
gianni said:
Već je i vrijeme :mrgreen:
Nekak vuče na veliki diveržn :cool:
koliko vidim dobija svjetla indentična novoj R-1... mislim da će i ovdje mišljenja oko ljepote biti podjeljena...  :mrgreen:
 
Neupitno da je na slici Photoshop, ali činjenica je da je "aktualni" FZ1N/Fazer1 na tržištu od 2006., i to doslovno bez izmjena osim boja/grafika. Do cca. 2009. su svake godine imali noviju (linearniju) mapu i to je to, nikakav redizajn, ništa, punih 10 sezona, a zadnje 3-4 godine su i boje iste (crna i bijela, bez grafika), pa je "možda" i vrijeme za osvježenje.

Tu je i činjenica što u biti nije poznato jeli aktualni model i dalje u proizvodnji ili se već 2-3 sezone rasprodaju zalihe - vjerovatnije je ovo drugo jer ima raznih naznaka, ne samo na našem tržištu, nego i na okolnima.

Također, možda indikativno, nedavno je u Motorradu bio test sportskih nakeda (razlike između FZ1N, Fazer1 i GT izvedbe nema osim vizualnih) koji je obuhvačao maltene sve motocikle te klase dostupne na tržištu, ali u Yamahi su odbili isporučiti FZ1N bez nekog suvislog objašnjenja.

150 KS je i danas dosta u toj klasi, ali ovjes pomalo gubi korak sa modernom europskom konkurencijom, plus tu je i činjenica da su dobrom broju ljudi počeli biti dosadni motocikli sa redna 4 cilindra, a ovdje bi vjerovatno trebalo biti govora o crossplane koncepciji pa bi tu priča bila drugačija. RN22 je taman maknuta iz ponude dolaskom novog modela, pa je valjda spremna da donira agregat. :mrgreen:

Strpljen spašen. :mrgreen:
pitdEWR.gif

 
biker4life said:
150 KS je i danas dosta u toj klasi, ali ovjes pomalo gubi korak sa modernom europskom konkurencijom, plus tu je i činjenica da su dobrom broju ljudi počeli biti dosadni motocikli sa redna 4 cilindra, a ovdje bi vjerovatno trebalo biti govora o crossplane koncepciji pa bi tu priča bila drugačija. RN22 je taman maknuta iz ponude dolaskom novog modela, pa je valjda spremna da donira agregat. :mrgreen:
kad bi barem inženjeri u Yamahi razmišljali u tom smjeru, mogli bi se nadati dobrom stroju  (y)
...ovako, nema nam druge nego čekati i nadati se da neće iznevjeriti naša očekivanja  :mrgreen:
 
Neće tak izgledat, a vjerovatno niti ne izlazi novi nagodinu, to je photoshop tek toliko da se što ima stavit na naslovnu stranicu...
 
Ova prednja svjetla ta sastrane  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
...mnogi ga željno očekuju,  :mrgreen: ali ono što sad vidim po netu,
pa ja bih napravio bolji photoshop


ali eto, ajd' da pratim temu  (y)
 
a meni se bas ta svjetla svidaju ali ocito je da to nece biti finalni proizvod
 
To bi mi bilo najblize R1 sto bi ikad vozio. Lijepe su i brze ali ipak bi vozio điksu ili hondu :D No Fz1 je vec druga prica :D
 
dok je stara R1 bila još u opticaju crtali su ga ovako  :mrgreen:

la-future-yamaha-fz1-fazer-imaginee-par-la-redaction-de-moto-revue--43306-1-v4zoom.jpg


ali to je glupost, kao i ovaj novi photoshop ;)

ja bih volio da ipak napuste više tu koncepciju s dva fara, i bude nešto kao kod Suza ;)
samo da ne bude kao tracer style :LOL:


ako novi Fazer1 i dođe na tržište najgore je što će opet 99% ići pod naked-e,
a ne sport touring, jer kao neće svako full oklope na takvim motorima  :?


... meni i prije nije bilo logično i puno ljudi bi ipak kupilo ili pravi FZ1 N ili Fazer, pa onda poslije i oklope
 
edit edita  :mrgreen:

mislim, logično je - znam sve profit i sl. fore i kao zaštitni znak duplih farova, ali

do vraga, valjda radijacija slabi u Japanu  :LOL:
 
iskreno, previse bi me podsjecalo na diversion
 
ako misliš na Yamahu XJ6 Diversion F,

ja ne bih ništa imao protiv da tako izgleda, naprijed ;)

AFWIwBB.png


samo bih žmigavce ubacio u retrovizore  8)
 
Bilo bi im pametno napravit touring sa full oklopima ka kawa sx naprimjer .

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk