Yamaha FZ6 dojmovi i pitanja

I primjetio sam da kad je vani jako vruče motor je dosta tromiji ali to je normalno zbog tolog zraka koji usisava.
 
Meni curi benga svakih 260 - 300 km nemrem  zaustavit :LOL:

Mislim da naši serviseri nemaju posla pa preporučuju češće izmjene

Uz sintetiku svakih 10 000 je dovoljno
 
Jel netko otkrio kakav je to zvuk na 8000 okretaja?
I meni se javlja,nije da puno pažnje stavljam na to ali mi nije ugodno.
 
Kad ste vec ozivili temu da bacim jos jedno pitanjce.

Ima li kakvih gotovih nosaca tablica? Naravno da su manji, da je tablica vise svinuta gore itd? Ima li tako necega u ponudi? Jer koliko sam primjetio uglavnom imaju orginal nosac s tablicom uredno stavljenom.
 
Imaš od Yamahe sportski nosać tablice. 700 ćuna. Kvaliteta ok. Tablicu sam pričvrstio pop-nitnama.
 
Danijel1803 said:
Vjeruj mi probao sam svakako ali kao da je samo po njegovom kako mu se da..

bas to ima dana kad salta ko beba a koji put lupa ko divlja kobila
 
Servis za Yamahu novijih godišta je na 1000km i onda svakih 10000km ,a sve između je muzenje novaca. Na servisima do 20000km promijenit će samo filter,ulje i podmazati lanac,a naplatiti sve moguće.Imao sam nekoliko novih motora i uvijek je bilo tako,a održavao sam kod Grigića,Markeza,Kaptol Carga.Znao sam čak zalijepiti žvakaću na spoj poklopca ventila koja je tamo i ostala,a obavezno su naplatili štelanje ventila. To se mora platiti,ako želiš štambilje u garancijsku knjižicu.
 
BORISSS said:
Servis za Yamahu novijih godišta je na 1000km i onda svakih 10000km ,a sve između je muzenje novaca. Na servisima do 20000km promijenit će samo filter,ulje i podmazati lanac,a naplatiti sve moguće.Imao sam nekoliko novih motora i uvijek je bilo tako,a održavao sam kod Grigića,Markeza,Kaptol Carga.Znao sam čak zalijepiti žvakaću na spoj poklopca ventila koja je tamo i ostala,a obavezno su naplatili štelanje ventila. To se mora platiti,ako želiš štambilje u garancijsku knjižicu.

Slazem se s muznjom love itd...No ja sam bio na 8kkm u big bike-u na servisu, i decko je imao prikljucene neke satice cjevcicama negdje ispod rezervara i mjerkao nesto, pa pomalo sarafao itd...vjerujem da je to stelanje ventila.
Tako da ti tvrdnja bash i ne stoji 100%, ali se u globalu slazemo.
 
Ne mogu izdržati, moram se pohvaliti..... :mrgreen:
Upravo sam jučer  zamijenio auspuhe i montirao Leo Vince(slip on-ove)
Stvarno sam oduševljen,opet ga vozim i guštam kao prvi dan kad sam ga kupio, stvarno sam zadovoljan :cbanana:
Zvuk je fenomenalan i brutalan, i uopće nisam očekivao da će tako dobro zvučati.
Čuo sam i akrapoviča na fazeru ali mi nije toliko dobar kao Vince(naravno samo moje subjektivno mišljenje, ali ima i drugih stvari osim zvuka)
Tako da bi stvarno savjetovao stavljanje otvorenih auspuha na fz6, uistinu se isplati
To je potpuno novi doživljaj vožnje (y)

 
phay said:
Moj šogi je kupio prije 2 god novi FZ6 pa mu se nakom nekoliko stotina km odšrafila jedna prednja čeljust, imal je više sreče nego pameti.
čitam sve ove postove i shvaćam da je ducati još i ok.... kaj se drugima događa----
 
Wrbex said:
Slazem se s muznjom love itd...No ja sam bio na 8kkm u big bike-u na servisu, i decko je imao prikljucene neke satice cjevcicama negdje ispod rezervara i mjerkao nesto, pa pomalo sarafao itd...vjerujem da je to stelanje ventila.
Tako da ti tvrdnja bash i ne stoji 100%, ali se u globalu slazemo.
nije to štelanje ventila već sinkronizacija rada cilindara, tj anjšprica. Doduše, znam da se tako ugođavaju i karburatori.... tj njihova sinkronizacija. Dobro je da to rade. Inače bi bili fušeri, al nisu.
 
st_driver said:
Ne mogu izdržati, moram se pohvaliti..... :mrgreen:
Upravo sam jučer  zamijenio auspuhe i montirao Leo Vince(slip on-ove)
Stvarno sam oduševljen,opet ga vozim i guštam kao prvi dan kad sam ga kupio, stvarno sam zadovoljan :cbanana:
Zvuk je fenomenalan i brutalan, i uopće nisam očekivao da će tako dobro zvučati.
Čuo sam i akrapoviča na fazeru ali mi nije toliko dobar kao Vince(naravno samo moje subjektivno mišljenje, ali ima i drugih stvari osim zvuka)
Tako da bi stvarno savjetovao stavljanje otvorenih auspuha na fz6, uistinu se isplati
To je potpuno novi doživljaj vožnje (y)

kolko love i di?

 
yamadado said:
kolko love i di?

Kupia sam ih u Yamahinom dućanu Pribudić Borčić u Splitu, naručio sam ih u pon., sigli su u utorak ujutro i popodne sam ih imao na motoru(moram pohvaliti ekipu u yamahe, stvarno su bili brzi a i ubacili me preko reda). (y)
Platia sam auspuhe oko 3900 kn, 350 kn montiranje, sve skupa 4200 kn.
 
st_driver said:
Kupia sam ih u Yamahinom dućanu Pribudić Borčić u Splitu, naručio sam ih u pon., sigli su u utorak ujutro i popodne sam ih imao na motoru(moram pohvaliti ekipu u yamahe, stvarno su bili brzi a i ubacili me preko reda). (y)
Platia sam auspuhe oko 3900 kn, 350 kn montiranje, sve skupa 4200 kn.

Ajde mali, ne jebi i ti i Leo Vinče. Proša san ti nekidan kraj kuće, a lanac cili ruzinav. Došlo mi je slabo. Mislim, totalno smeđ. Daj ga malo sredi, 'bem ti... I sritno s Leom!!!
 
st_driver said:
Kupia sam ih u Yamahinom dućanu Pribudić Borčić u Splitu, naručio sam ih u pon., sigli su u utorak ujutro i popodne sam ih imao na motoru(moram pohvaliti ekipu u yamahe, stvarno su bili brzi a i ubacili me preko reda). (y)
Platia sam auspuhe oko 3900 kn, 350 kn montiranje, sve skupa 4200 kn.

Daj snimi kakav clip, barem mobitelom cisto da se cuje zvuk i poslikaj malo da vidimo kak to izgleda
 
BORISSS said:
Servis za Yamahu novijih godišta je na 1000km i onda svakih 10000km ,a sve između je muzenje novaca. Na servisima do 20000km promijenit će samo filter,ulje i podmazati lanac,a naplatiti sve moguće.Imao sam nekoliko novih motora i uvijek je bilo tako,a održavao sam kod Grigića,Markeza,Kaptol Carga.Znao sam čak zalijepiti žvakaću na spoj poklopca ventila koja je tamo i ostala,a obavezno su naplatili štelanje ventila. To se mora platiti,ako želiš štambilje u garancijsku knjižicu.
Istina (y)
 
Rivi said:
Ajde mali, ne jebi i ti i Leo Vinče. Proša san ti nekidan kraj kuće, a lanac cili ruzinav. Došlo mi je slabo. Mislim, totalno smeđ. Daj ga malo sredi, 'bem ti... I sritno s Leom!!!

Ma znam, bia je strašan, to sam bia na Hvaru i na makadamu sam ga tako uljepša... :mrgreen:
Šta nisi proša ovih dana pa vidia lanac, cili se sjaji, opran u petroleju i uredno podmazan
Baš mi uvik naletiš na prljavi motor :?
Još bi neko pomislia da mi je uvik motor takav 8)