Yamaha MT-07

I kad bi se mogla znati cijena?
 
Rimtu said:
I kad bi se mogla znati cijena?

..ovde sam zaboravio napisat, na Faceu sam expeditivniji  https://www.facebook.com/yamaha.pribudic.borcic

Za one koji nemaju pristup, preksinoč je objavljena cijena za Italiju,  i tamo je debelo ispod kod nas najavljenih (MP katalog) 55000 kn. S obzirom na razliku poreza i trošarine mi možemo očekivat cijenu negdje ispod 50000 kn. Dodatni novitete je da če ljubičasta i raceblu izbedba bit skuplja min. 100 eur, što ne znači da če tako bit kod nas (MT09 je imao isti slučaj i nije primjenjen u HR cijeniku).

Motor bi trebao bit dostupan uskoro, ja več razmišljam o boji testnog, a nervira me činjenica što još nisu objavili popis originalne dodatne opreme

Ukoliko se nekome da, može mi pomoči s bojom testnog, na Faceu  (y)
 
..evo potvrđena još jedna bitna stvar, zemlja porijekla Japan.

1498796_10152069104295349_1994999037_o.jpg
 
ROMANISTA said:
Ok cijena!

Evo ovih dana sam pisao par domaćih radova sa mlađim sinom, pa da se izrazim u tom stilu:  :mrgreen:

Ako je jednocilindrični XT sa manje od 50 konja 60000 kn, a četverocilindrični XJ sa 78 konja je 2000 kuna jeftiniji, jeli dvocilindrični MT07 sa 75 konja i manje od 47000 skup, jeftin ili ok?  :LOL:

Ja mislim da je jeftin, odnosno izrazilo povoljan  (y)
 
joke said:
Evo ovih dana sam pisao par domaćih radova sa mlađim sinom, pa da se izrazim u tom stilu:  :mrgreen:

Ako je jednocilindrični XT sa manje od 50 konja 60000 kn, a četverocilindrični XJ sa 78 konja je 2000 kuna jeftiniji, jeli dvocilindrični MT07 sa 75 konja i manje od 47000 skup, jeftin ili ok?  :LOL:

Ja mislim da je jeftin, odnosno izrazilo povoljan  (y)
mozda bi bilo bolje da je sam pisao  :mrgreen:
...a sto se tice teme,mislim da je prodaja xtx/xtr zavrsila...samo je pitanje kad ce prestati proizvodnja....ova cijena mt-a je odlicna (y)
mali offtopic...jeste prodali kojeg xtx-a u zadnjih godinu dana?
 
luka737 said:
mozda bi bilo bolje da je sam pisao  :mrgreen:
...a sto se tice teme,mislim da je prodaja xtx/xtr zavrsila...samo je pitanje kad ce prestati proizvodnja....ova cijena mt-a je odlicna (y)
mali offtopic...jeste prodali kojeg xtx-a u zadnjih godinu dana?

..jesmo, to je druga priča, sm furka, a proizvodnja bi trebala bit upitna već samo s obzirom na 10 godina prisutnosti na tržištu.

Glede cijene MT07, to i htjedoh reći, definitivno nije samo ok, već je super  (y)
 
gastajbarter said:
ako ta karekteristika bude povoljnija od kawine onda i vrijedi..ako bude veca onda za dzabe im trud

...onda, jel dosta skoro 800 eur razlike?  :mrgreen:
 
joke jesi probao to čudo voziti?? ili je netko probao, frend se interesira..
 
MOONSHIELD said:
joke jesi probao to čudo voziti?? ili je netko probao, frend se interesira..

Imao sam priliku, ali kao i obično, zaboravih vozačku  :? U svakom slučaju kod nas je kroz tjedan-dva. Već ih imam i prodanih
 
Šteki said:
Cijena stvarno poštena, šta je je!! Postoji li eventualno već kakav test!?

..svjetska prezentacija (test vožnje novinara) je planirana za isti period kao i dolazak u prodavaonice, dakle cca 1/2 2. mjeseca.
 
:shocked: Poludit ću! Konačno se odlučim za prvi motor da bude Honda CB500F koja košta 46 900 kn i sad Yamaha izbaci meni osobno prekrasan motor koji je ujedno i jači (još sam pod A2 do slijedeće godine), pitanje : Da li da uzimam Hondu ili Yamahu pa stavljam restriktor na 35kw ili jednostavno čekam godinu dana s njom i garaži? :D
 
bebeli said:
:shocked: Poludit ću! Konačno se odlučim za prvi motor da bude Honda CB500F koja košta 46 900 kn i sad Yamaha izbaci meni osobno prekrasan motor koji je ujedno i jači (još sam pod A2 do slijedeće godine), pitanje : Da li da uzimam Hondu ili Yamahu pa stavljam restriktor na 35kw ili jednostavno čekam godinu dana s njom i garaži? :D

Ovaj prvi koji sam prodao je sa 35 kW, za ispitno vozilo Autoškole.
Postoji i kit 35 koji se dokupljuje i izvorno tvornički model.
Kit je lako skinit, ali tvornički je teže, treba mjenjati/dokupiti i hardver i softver. S druge strane kit je jedino aktualan nakon homologacije obavljene na teh. pregledu(za bilo koji brand).
Ja nebi čekao, stavio bi kit i vozio se, a policiju na terenu bi pokušao rješiti sa računom/potvrdom servisa o ugrađenom kitu. U prometnoj će u tom slučaju biti upisana full snaga, ali igram na činjenicu da policija na terenu nije upoznata sa detaljima. Jedini je problem ukoliko se nađeš u prometnoj nesreći.

..koji motor kupiti ovisi o tvojim potrebama  i aftersales podršci u regiji. Kod nas npr. nema servisa za ovu drugu opciju. Audi servis je ovlašten od 01/2014 a koliko je to dobra opcija govori ime servisa samo za sebe.