Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Navodno dolazi do clutch slippage. Na par foruma sam vidio da se spominje, pa zato pitam ovdje.
Navodno… gluposti,
Evo ja točim motul 7100 10w50, već 3. izmjena na sadašnjem cp3 890, i jedno 3 izmjene na prošlom cp3 847, i nema nikakvog proklizavanja ku(M)plunga 🤷🏻‍♂️
 
  • Like
Reactions: lepi42
Znam sta to znaci,samo mi je fascinantno kako se ti engleski izrazi guraju.....al eto to je tako.....
Razumijem.
Meni ne smeta, cak stovise, podrzavam i poticem. Komunikacija je tim laksa i ne ogranicavas se samo na svoju jezicnu regiju.
Svakako nam je dosta rijeci preuzeto iz drugih jezika, radijator, ventilator, vizir, gas, da ne nabrajam dalje
 
Razumijem.
Meni ne smeta, cak stovise, podrzavam i poticem. Komunikacija je tim laksa i ne ogranicavas se samo na svoju jezicnu regiju.
Svakako nam je dosta rijeci preuzeto iz drugih jezika, radijator, ventilator, vizir, gas, da ne nabrajam dalje
Znaci to bi onda ovako otprilike islo.... Nesmijes revat motor da nebi powerslajdao i uslijed toga doslo do clutch slipanja...ako cemo biti moderni :LOL:
 
Da dignem temu.

IMG_7121.jpeg
 
ti si zato svjecka seljačina, to je još viša titula🤣




Srki
 
točno i ja poželim postati svjecki putnik!
2 dana kad sam malo ulovio lufta... iz Istre na vrh Mangart-a u Sloveniji i Vršić pass, odlično je bilo cca 800km puko ali užitak maksimalan 💪