Yamaha R6 2012 udaren

go_baby_go

Member
Pozdrav momci, sta mislite o ovom motoru sa oglasa ?  Da li se isplati kupovati i popravljati ga. Cijena je 3500€.
Mozda sutra odem pogledati motor, danas sam vlasnika zvao, kaze da je udaren u zadnji kraj. Motor nakon udara vise nije paljen. Koje su moguce posljedice udarca u zadnji kraj motora  da li mjenjac moze stradati ?

http://www.olx.ba/artikal/24207599/yamaha-r6/
 
Stari,nemoj ni ici to gledat... :palacdolje:
Kao prvo preskupo u startu da ides popravljat..
Motor nije kasnije paljen jer je vjerovatno kompjuter skupa sa strujom dobio po p.cki...
Neisplativo,dok popravis doci ces do cifre da kupis isti model koju godinu stariji u mint stanju...
 
to je nikakva šteta, imaš zadnju felgu, vilicu, malu ramu, plastike sjedala, desni nož, auspuh, volan, na ebayu 1000€, rezervar se može uradit, struji nema šta bit. taj motor košta uredan bar 6000, mislim da se isplati.
ako ga misliš piturat nož ti ne triba, zadnje plastike ti poklonim ostalo nije skupo, imao sam ti i ostalo al sam već poklonio 
evo sad malo bolje pogleda, desna plastika šta se spaja na masku, mislim da ti i nju imam i nož, moram provjerit
 
Taj vrijedi barem 11 hiljada na njuskalu kad ga sklepas.
 
angelo.ma said:
to je nikakva šteta, imaš zadnju felgu, vilicu, malu ramu, plastike sjedala, desni nož, auspuh, volan, na ebayu 1000€, rezervar se može uradit, struji nema šta bit. taj motor košta uredan bar 6000, mislim da se isplati.
ako ga misliš piturat nož ti ne triba, zadnje plastike ti poklonim ostalo nije skupo, imao sam ti i ostalo al sam već poklonio 
evo sad malo bolje pogleda, desna plastika šta se spaja na masku, mislim da ti i nju imam i nož, moram provjerit

da za motor 3000 za djelove 1000 par sitnica i rega gorivo poštarine kurci placi, platiš 5000 i voziš DANAS ....
 
v3kac said:
rega gorivo poštarine
:shock: :shock: :shock:
i obavezno uračunati internet i vrijeme potrošeno za traženje motora i dijelova :LOL:
 
MOONSHIELD said:
:shock: :shock: :shock:
i obavezno uračunati internet i vrijeme potrošeno za traženje motora i dijelova :LOL:

da poštarina reko angelo da naruči djelove, dhl i slični su baš jeftini pa često bude skuplji šiping ili pola cijene nekog dijela onda "povoljna" felga od 120 eura izađe 210 ...

Rage se slažu samo tako da imaš 2 motora ... i nikak drugačije ....
 
Momci evo danas je motor kupljen :)
Nije u tako strasnom stanju kao sto sam mislio. Felga, ram repa, deklo uljne pumpe, suvozaceva nozica, rezervoar. Plastike na desnoj strani su sve ispravne, lijeve su podrljane.
Motor je presao 10000KM, dobio 5-6 manuala uz njeg, 3 kljuca, garantni list i ostale papire. Takodje dobio sam OEM auspuh njegov, a na njemu je REMUS GRAND PRIX TITANIUM FULL sa granama i topom. Uz to sam dobio jos njegov fabricki blatobran, sajle exupa i to je to.
Zao mi je vlasnika je ga je vozio manje od mjesec dana i presao sa njim samo 70, da samo 70 kilometara. Komsija ga udario u zadnji kraj sa autom, slomio prsljen jedan, i napuklo mu 6 prsljenova, slomio karlicnu kost jbg i jos sto sta.
 
tak je, reci ti nama, gpz 430 RR iz 72. je zakon :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: