Yamaha T-Max realna cijena za polovnjak..

Status
Not open for further replies.

Bollocks!!

New member
Koja bi bila realna cijena za Yamaha T-Max 2009 ili 2010 godište s kilometražom ispod 10tkm
Malo glupo pitanje ali nisam previše u skuterima, razmišljao sam ovo staviti u oglasnik, ali samo me interesira cijena, tako da..
 
Bollocks!! said:
Koja bi bila realna cijena za Yamaha T-Max 2009 ili 2010 godište s kilometražom ispod 10tkm
Malo glupo pitanje ali nisam previše u skuterima, razmišljao sam ovo staviti u oglasnik, ali samo me interesira cijena, tako da..

Nisi naveo jesi li kupac ili prodavatelj.
Sigurno znaš da za isto vozilo cijena koja je prodavatelju realna,nije kupcu i obratno. :mrgreen:
 
navodno , cijena vozila pada za 20% kad izađe iz salona.
obzirom da si zadao godinu, onda bi takav postotak mogao odgovarati tvojem upitu, naravno...potencijalni kupac bi tu uračunao i još pokoješta  :mrgreen:
 
60-65000 kn.

57900 po Poreznoj upravi (po tome plačate Porez na prijenos vlasništva).
 
Bollocks!! said:
Koja bi bila realna cijena za Yamaha T-Max 2009 ili 2010 godište s kilometražom ispod 10tkm
Malo glupo pitanje ali nisam previše u skuterima, razmišljao sam ovo staviti u oglasnik, ali samo me interesira cijena, tako da..

Ima u oglasniku upravo jedan takav, čovjek traži 63000.
 
DiAbLeRo said:
Ima u oglasniku upravo jedan takav, čovjek traži 63000.

Ma odustala je od polovnjaka, vjerovatno će na novo i na firmu..srce mi se para kada vidim da košta više od novoga zeke..
 
Bollocks!! said:
Ma odustala je od polovnjaka, vjerovatno će na novo i na firmu..srce mi se para kada vidim da košta više od novoga zeke..
E sad... hoće li na bajku tribat pisat "za osobne potrebe" i hoće li morat ispunjat putni radni nalog za svaki đir i locco vožnje?

Ozbiljno pitam, majke mi.  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.