YAMAHA WR125X I SUZUKI DR125SM (2009.)

AnteK said:
U ovom svjetlu 34.900 kn za novi KLX 250S izgleda još povoljnije. OK, nije
"supermoto", ali je skoro isti kli..c  :mrgreen: (y)

Mislim da Kawa još nije objavila cijenik za 09', čitajte prethodne postove u temi ukoliko se uključujete :?
 
joke said:
Mislim da Kawa još nije objavila cijenik za 09', čitajte prethodne postove u temi ukoliko se uključujete :?

To sam pročitao na DKS -ovim stranicama.
 
joke said:
Hoču reči da se pri sagledavanju prednosti motocikla treba sagledati i njegove mane, odnosno činjenicu da je 2T tehnologija koja je izumrla s razlogom. Trenutačni ushit i zadovoljstvo nakon skidanja (zakonom zabranjenog za teenagere) blokade zamijenit če trošak održavanja, uz neminovnu veliku potrošnju goriva(također trošak) i činjenicu postprodaje (održavanje garancije i dobava rezervnih dijelova).
Da ne spominjem prigovaranje curica na "miris" dvotaktnog ulja u kosi  :mrgreen:
cvaje su izumrle zbog ekonomista, a ne zbog krivog nacina rada. :wink:
 
Neću jer je to moje intelektualno vlasništvo.  8)


Nego ajde reci zašto su se 2T motori izbacili zbog ekonomije?
 
2T motori su zakon. Istina da malo manje traju, ali su zabavniji od 4T. Nema ljepšeg mirisa nego kad se voziš iza 2T motora i udišeš njegove ispušne plinove. :)
 
Yamaher said:
2T motori su zakon. Istina da malo manje traju, ali su zabavniji od 4T. Nema ljepšeg mirisa nego kad se voziš iza 2T motora i udišeš njegove ispušne plinove. :)

Potpis. (y)

---

Nego da se ukljucim u temu, moram priznati da ovaj WR 125 X izgleda vrlo lijepo, mnogo mi je ljepsi od XT-a 125 X. Djeluje mocnije i agresivnije. Cijena je vise - manje prihvatljiva.
Iako osobno moram priznati da i nemam zivaca za voziti tako male kubikaze na brzine, ali za nekog tko to voli a zakon i/ili godine mu ne dozvoljavaju jace, zasto ne...
 
YAMAHA (y)
 
Prije toga si onda trebao pročitati topic, pa bi več na prvoj strani "naletio" na podatak da WR125 tek dolazi na tržište, tako da neznam odakle ti mogučnost da može bit več i rabljenih u ponudi  :misli:
 
Nisam vidio, a danas sam zvao sibeg pa su mi rekli da su ih sve rasprodali, pa sam pretpostavio da ih ima vec.


 
Slučajno naletih na ovo. Znam da nema veze sa 125, ali je ipak interesantno.  (y)

http://www.youtube.com/watch?v=hYbiTKtlFd4
 
yamadado said:
Nisam vidio, a danas sam zvao sibeg pa su mi rekli da su ih sve rasprodali, pa sam pretpostavio da ih ima vec.


nemoj u sibegu kupovat.. oni su redovito najskuplji..
 
nisam ni mislio, samo sam se raspitivao gdje bi mogao pogledat navedeni motor, ali ocito nista do sredine 4 mj.