Yamaha XT 700 Tenere

joke said:
Yamaha Italia objavila je cijenu ..  https://www.motociclismo.it/yamaha-tenere-700-2019-prezzo-prontazioni-online-72136?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook Prvi im dolaze u 7. mjesec. Kod njih oni koji uplaćuju model prije samog dolaska na tržište imaju 300 eur popust.

Jel znas mozda cca onda kad bi trebali kod nas, (tj. koliko inace kaskamo za njima sta se tice isporuka)  i koja bi kod nas max cijena bila  :mrgreen:
 
kantun said:
Jel znas mozda cca onda kad bi trebali kod nas, (tj. koliko inace kaskamo za njima sta se tice isporuka)  i koja bi kod nas max cijena bila  :mrgreen:

Trebali bi doć u isto vrijeme ... gore sam napisao cijene. Mi uzimamo predujam na tu cijenu.
 
07d5d22e2ac5916afa77ab9660c8a950.jpg


Njemačka cijena


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Evo frend mi se napalija totalno na taj motor,reka je da će čekati dok dođe.Po meni je nevjerovatno da se model za 2019. godinu isporučiva u kolovozu (realno ce to prije biti rujan ).To je onda model za 2020-u ili ja nesto krivo kontam ???

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
cadjo said:
Evo frend mi se napalija totalno na taj motor,reka je da će čekati dok dođe.Po meni je nevjerovatno da se model za 2019. godinu isporučiva u kolovozu (realno ce to prije biti rujan ).To je onda model za 2020-u ili ja nesto krivo kontam ???

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

Nisi pratio na satu .... 7. mjesec je zadnja info(za one koji ostave predujam do tog datuma)
 
Evi izgleda da je kritika upalila ... jer odgovor smo dobili debelo
van radnog vremena, ali poslije prethodnog posta ... dakle HR cijena 77 do dolaska na tržište u SEDMOM mjesecu, nakon toga ce bit 80.
 
joke said:
Evi izgleda da je kritika upalila ... jer odgovor smo dobili debelo
van radnog vremena, ali poslije prethodnog posta ... dakle HR cijena 77 do dolaska na tržište u SEDMOM mjesecu, nakon toga ce bit 80.
Jel mozes garantirati da ce biti isporučen u 7. misecu?Ako možeš predujam će ići odmah :)
Iskreno koncepcija agregata i izgled motora mi se jako sviđa i iman osićaj da je to motor po miri za sve terene,testovi će pokazati jesam li u pravu....

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
Pa na koji foru može bit debelo skuplja od Stroma 650, nije da su ista kategorija, ali ako KTM 790 adventure košta 94 000 onda to i nije toliko skuplja nadoplata u odnosu na tu socijalno opremljenu Tenerku za 80 000. Bome skuplja od očekivanja.
 
joke said:
Evi izgleda da je kritika upalila ... jer odgovor smo dobili debelo
van radnog vremena, ali poslije prethodnog posta ... dakle HR cijena 77 do dolaska na tržište u SEDMOM mjesecu, nakon toga ce bit 80.

Jel to 77000 kn MPC za gotovinu ili ?
 
Ima li kakvih cijena u vezi opreme? Koferi, crash barovi, maglenke...?

Poslano sa mog Lenovo TB-8504X koristeći Tapatalk

 
Thepicard said:
Pa na koji foru može bit debelo skuplja od Stroma 650, nije da su ista kategorija, ali ako KTM 790 adventure košta 94 000 onda to i nije toliko skuplja nadoplata u odnosu na tu socijalno opremljenu Tenerku za 80 000. Bome skuplja od očekivanja.

Pa puno je više Strom 650 socijalna kategorija. Sve što ima neku namjenu i koncepciju, te je napravljeno da se vozi
van ceste, je skupo. Odnosno skuplje od hrpe putnih cestivnih motora. Kome je do opreme i samo asfalta, ima Tracer.
I još puno drugih sličnih motora ostalih proizvođača. Za cijenu tih motora ne možeš kupiti ni jedan novi enduro sa
duplo manje cilindara i sto kg težine.  :mrgreen:
 
Ma nisi me skuzio, ne znam zasto bi dao 80 000 za Yamahu kad za 94 000 mogu piknut KtM 790 Adventure za kojeg svi koji su ga gledali po prezentacijama kazu da je higher spec od te Yamahe.

 
Kakokome......


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
joke said:
Nisi pratio na satu .... 7. mjesec je zadnja info(za one koji ostave predujam do tog datuma)
Kad bi mi ju isporučili 1.7 da bi sad novce.
A ne poruči ti a mi kad isporučimo.
Ja odlažem tu radnju za do godine.



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Thepicard said:
Ma nisi me skuzio, ne znam zasto bi dao 80 000 za Yamahu kad za 94 000 mogu piknut KtM 790 Adventure za kojeg svi koji su ga gledali po prezentacijama kazu da je higher spec od te Yamahe.

evo meni npr. ne treba a niti želim te dodatke koje ima KTM. (cruise control, tft ekran, traction control, itd.)
To sve po meni ubija tu neku dušu koju motori imaju i koja me privukla da vozin motor. Ne zelin se povezat s elektronikon motora, zelin se povezat sa radon motora. Te sve dodatke rado bi zelia vidit u autu al na motoru ne. Po meni je KTM drugi tip motora namijenjen drugin ljudima.
Baren ja to tako vidin.  :wink: