Yamaha XT 700 Tenere

AnteK said:
Štoćereć da moram onda nekaj drugo nabaviti za iduću sezonu.... :(

Kupi nekaj bezveze za premostit.

(već sam se usr'o da je tema umrla  :mrgreen: )
 
https://m.facebook.com/luxmotoofficial/

U Njemackoj je vec na probnoj voznji, a Englezi ga imaju cast i naruciti :0648:

https://www.5-ways.co.uk/yamaha/yamaha-hull/bikes/Adventure/2019yamtenere700.htm

8699£
 
Nije to baš ka “tuje imamo je”

Njemački link sa fejsa, u textu piše, “probali smo sidit na njoj” što ne znači da ju je netko vozija.

Iz prve ruke znam daće njemački dealeri probne mašine dobit najprije u svibnju a najkasnije u Kolovozu.
Znači kad dođeš provaš i rečeš kupljeno.
Tad ti dealer kaže isporuka prije ili iza nove godine.

Postoji nizozemski dealer koji je stavija cijenu od 10500€ i prima akonto uplate, stin da ljudima ne može dat nikakav datum isporuke.


U Njemačkoj će koštat 9150€ plus troškovi isporuke,  od 350-550€, kako koji dealer ima satnicu...


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
pa3q said:
https://m.facebook.com/luxmotoofficial/

U Njemackoj je vec na probnoj voznji, a Englezi ga imaju cast i naruciti :0648:

St Vith nije Njemacka vec Belgija  :wink:
 
Elias said:
Nije to baš ka “tuje imamo je”

Njemački link sa fejsa, u textu piše, “probali smo sidit na njoj” što ne znači da ju je netko vozija.

Iz prve ruke znam daće njemački dealeri probne mašine dobit najprije u svibnju a najkasnije u Kolovozu.
Znači kad dođeš provaš i rečeš kupljeno.
Tad ti dealer kaže isporuka prije ili iza nove godine.

Postoji nizozemski dealer koji je stavija cijenu od 10500€ i prima akonto uplate, stin da ljudima ne može dat nikakav datum isporuke.


U Njemačkoj će koštat 9150€ plus troškovi isporuke,  od 350-550€, kako koji dealer ima satnicu...


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro

Priatelji iz Njemacke su mi poslali link i poruku da je idu uskoro probat :misli: :misli:

Bas si mi sad ubia euforiu s ovim okrutnim informaciama :tongue:
 
pa3q said:
Priatelji iz Njemacke su mi poslali link i poruku da je idu uskoro probat :misli: :misli:

Bas si mi sad ubia euforiu s ovim okrutnim informaciama :tongue:


Patrik, izdrži.
Svi smo mi Patrik....


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Elias said:
Patrik, izdrži.
Svi smo mi Patrik....


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro

Sutra zoven Englesku i Belgiu. Pilanje na najjace.
 
Sritno...


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
bf6bfdf2453286ff78f3a9fe94efac68.jpg



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Jel se zna sta vise info o mogucim datumima kad bi trebala doc u HR?
Švicarci su najavili objavu datuma i cijene 28.2.
Yamaha UK je potvrdila predstavljanje Tenere na engleskom trzistu na Adventure Bike Rider Festivalu (12.-14. Srpnja).

Jel ko kojim slucajem zna jel inace na nase trziste dolazi prije ili na njihovo?  :LOL:

Eric De Seynes COO Yamaha Europe kaze da press test ide u ranom svibnju, prve probne voznje u lipnju, a da ce produkcija pocet u srpnju, sta me malo zabrinilo jer ne kuzim tocno taj zadnji dio, jel to znaci da se tek tada se krece s masovnom proizvodnjom ili s isporukama  :rolleyes:
 
Isporuke u Europu kreću od srpnja nadalje, dakle realno kolovoz. Prije toga testni modeli, a koliko će ih biti, ko to može znat. Ako kupuješ novi motor za ovu sezonu, gledaj nekaj drugo.  :mrgreen:
 
Na moju sreću, vozin više manje cilu godinu, pa mi i nije neka priša.  :mrgreen:

A ne vidim konkurenciju T700 da bi razmišlja uzet nešto drugo, KTMovi mi više liče na gs-ove sa svin onim dodacima i cijenom a i mašina je nova šta mi ne ulijeva baš neko povjerenje, dok sam sa cp2 bia i više nego ugodno iznenađen kad sam ima priliku vozit mt07, a i nisam čua da je iko ima ikakve ozbiljnije probleme na toj mašini.
 
Strpljen-spašen. Toliko.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
kantun said:
Na moju sreću, vozin više manje cilu godinu, pa mi i nije neka priša.  :mrgreen:

A ne vidim konkurenciju T700 da bi razmišlja uzet nešto drugo, KTMovi mi više liče na gs-ove sa svin onim dodacima i cijenom a i mašina je nova šta mi ne ulijeva baš neko povjerenje, dok sam sa cp2 bia i više nego ugodno iznenađen kad sam ima priliku vozit mt07, a i nisam čua da je iko ima ikakve ozbiljnije probleme na toj mašini.

4 ih imamo već uplaćena, nemoj čekat zadnji čas.
 
Yamaha Italia objavila je cijenu ..  https://www.motociclismo.it/yamaha-tenere-700-2019-prezzo-prontazioni-online-72136?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook Prvi im dolaze u 7. mjesec. Kod njih oni koji uplaćuju model prije samog dolaska na tržište imaju 300 eur popust. Redovna cijena im je 10040 eur što bi po nama dostupnim podacima značilo da će biti skuplji od našeg tržišta nekih 3000kn.