Yamaha XT 700 Tenere

Ono par ovih sta im nickovi pocinju sa s, su najveci retaji.

Sredju,......,......,......., popunite dalje
 
ddario said:
Ima čovjek pravo. Motor je ok, sviđa mi se i šteta što ih nema više u toj klasi, no baš da bih se trebao osjećati počašćenim ako mi yamaha učini uslugu i pristane isporučiti jednog za 80 tkn - hmmm, nije baš tako jeftin, a ni tako dobar.

Super ... jedan više za ove koji cijene ciljani razvoj i pouzdanu kvalitetu  (y)
 
Vjerujem da je taj motor dobar za svoju cijenu i namjenu, ali nakon izjave da nema mane, taj test ne vrijedi pročitati.
 
Ćuning in proces.

eecadec956d09e5089a290a3a9964e88.jpg



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
joke said:
Super ... jedan više za ove koji cijene ciljani razvoj i pouzdanu kvalitetu  (y)
Valjda Srki zna šta je ciljani razvoj i pouzdana kvaliteta.


318d frizerski
 
joke said:
Super Tenere je stari model, nema potrebe da bude u testnoj floti. 700 je toliko tražena da je Yamaha zabranila kupovinu za testnu flotu dealera već će organizirati "tour" karavanu koja će obilaziti gradovi i nuditi mogućnost probne vožnje....naravno, to se neće desit u Hrvatskoj. :palacdolje:
Ovu koju smo mi dobili ja sam osobno naručio i kao takva će bit ovdje i tko mi se svidi naravno da ću mu dat đir, s tim da to ne ukljućuje "idem do Omiša" sheme. Oni sretniji dobit će đir na terenu jer je namjeravam više vozit van ceste kako i spada.
Joke oš meni dat đir do karepovca :mrgreen:
 
Danas gledao motor u Yamahi u Puli i mogu reći da mi izgleda skroz interesantno.
Sada treba počekati godinu dana cca. da vidimo kako će se ponesti i koje će joj biti mane.
U svakom slučaju veselim se testnoj vožnji ćim bude moguća (y)
 
@joke
takav hi tech tool (bančić) ne paše uz firmu, a ni uz motor.




Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Elias said:
@joke
takav hi tech tool (bančić) ne paše uz firmu, a ni uz motor.




Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro

Ja ne kužim vas ... pa ovo je najvridniji komad alata u svakom servisu. To što oni koji ne rade u servisu to ne znaju, to je drugi par postola
 
toecutter said:
Danas gledao motor u Yamahi u Puli i mogu reći da mi izgleda skroz interesantno.
Sada treba počekati godinu dana cca. da vidimo kako će se ponesti i koje će joj biti mane.
U svakom slučaju veselim se testnoj vožnji ćim bude moguća (y)

Ma godina je ništa, najbolje 2 :LOL:
 
Pari opako..


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Kad će akrap?


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro