Yamaha XT 700 Tenere

..dali sam to samo ja ili baca malo na KTMa.. :mrgreen:
Meni izgleda bomba u ovoj boji..kao što već pišu kolege fali još neki aftermarket auspuh
 
DA-IM said:
navodno po moto pulsu tenere je bez neke greške  :cool:

Jedna greska vristi do neba.
Kosooki lazu dok zinu.
T700....kak da ne.....treba pisati T689.
I zbog toga ga bas necu kupiti.
 
lijep je

još ljepši kad si izoštrim sliku sa dvije vilice u oko

ali, sjetih se da oblik prati funkciju, tako gledano toćno kužim ća je štedljivi korejac htio reći


nego ozbiljno, na stranim forumima se ponavlja stalno da je jamaha htjela napravit najpovoljniji motoru klasi, a sad se tu prića o 80 tkn

kako to? kako to?



Srki
 
tomore said:
Jedna greska vristi do neba.
Kosooki lazu dok zinu.
T700....kak da ne.....treba pisati T689.
I zbog toga ga bas necu kupiti.


hmmm da,moto puls ima creme de la creme testnih pilota
npr,harleya testira sandi cenov,lik u 36god, prvi put sidija na skuteru  :cool:
ako sandi kaže da vaja kupuj brale,
npr,predlažem srkija da pošalje tamo CP
ako ništa u satiri bi bilo napisano sve samo eto dobar dio to nebi razumio  :LOL: :LOL:
 
DA-IM said:
hmmm da,moto puls ima creme de la creme testnih pilota
npr,harleya testira sandi cenov,lik u 36god, prvi put sidija na skuteru  :cool:
ako sandi kaže da vaja kupuj brale,
npr,predlažem srkija da pošalje tamo CP
ako ništa u satiri bi bilo napisano sve samo eto dobar dio to nebi razumio  :LOL: :LOL:

Nemoj mi nista pricati, Sandija sam oprao
zbog testa jednog Triumpha, poslao sam pismo u Motopuls
i objavili su ga u cjelosti, cak su se i slozili samnom. Tak da su
ispali korektni. No Sandi i dalje testira uglavnom Harleye.
Srki je ipak bolji od Sandija....
 
Srki said:
nego ozbiljno, na stranim forumima se ponavlja stalno da je jamaha htjela napravit najpovoljniji motoru klasi, a sad se tu prića o 80 tkn

kako to? kako to?

Pa jednostavno, sve ostalo iz te ADV klase je skuplje. Ono što je jeftinije, ionako ne pripada u tu priču.
A strani forumi su veliko leglo znanaca, kao i ovaj.  :LOL: :LOL:
 
AnteK said:
Pa jednostavno, sve ostalo iz te ADV klase je skuplje. Ono što je jeftinije, ionako ne pripada u tu priču.
A strani forumi su veliko leglo znanaca, kao i ovaj.  :LOL: :LOL:

forumi su svugdje slični, jedino kaj se vani kupuju brdo više motora pa  se skupi puno više povratnih informacija o motoru, kakve god one bile

unas će bit 3 takva motora, 2 se ne voze jer ljudi plove i hebe im se kaj je motor blje, a ovaj jedan će past u prašini iza škole zbog loše ciklistike i vratit se ćuvenom prodavaću i mijenjat za temaksa




Srki
 
Srki said:
forumi su svugdje slični, jedino kaj se vani kupuju brdo više motora pa  se skupi puno više povratnih informacija o motoru, kakve god one bile

unas će bit 3 takva motora, 2 se ne voze jer ljudi plove i hebe im se kaj je motor blje, a ovaj jedan će past u prašini iza škole zbog loše ciklistike i vratit se ćuvenom prodavaću i mijenjat za temaksa

Povratne informacije vrijede samo od onih koji znaju šta pričaju, dakle 95% lelemuda otpada
u startu. A bit će ih dosta, u najmanju ruku kao i tenere model prije. Ima trenutno samo tri-četiri
motora koji se mogu uspoređivati, ostalo sve je trkeljanje znalaca sa nakeda i sličnih krama.  :mrgreen:
 
tomore said:
Nemoj mi nista pricati, Sandija sam oprao
zbog testa jednog Triumpha, poslao sam pismo u Motopuls
i objavili su ga u cjelosti, cak su se i slozili samnom. Tak da su
ispali korektni. No Sandi i dalje testira uglavnom Harleye.
Srki je ipak bolji od Sandija....

sve znam jer eto jedan mazohistički dio u meni ne miruje pa kupujen takve časopise
tvoje pismo nisan niti čita ali se slažem s napisanim jer spominješ kritike dotičnome  :LOL:
inače pisa san par osvrta ovde ali sitin se one,kad u jednom društvu argument kao sredstvo komuniciranja pogine i postane beznačajan to društvo putuje u besmisao ,
pametnome dosta  (y)

btw,srki se zajebaje ali jbg dosta njih to ne razumi pa se pali bzvzz
 
DA-IM said:
sve znam jer eto jedan mazohistički dio u meni ne miruje pa kupujen takve časopise
tvoje pismo nisan niti čita ali se slažem s napisanim jer spominješ kritike dotičnome  :LOL:
inače pisa san par osvrta ovde ali sitin se one,kad u jednom društvu argument kao sredstvo komuniciranja pogine i postane beznačajan to društvo putuje u besmisao ,
pametnome dosta  (y)

btw,srki se zajebaje ali jbg dosta njih to ne razumi pa se pali bzvzz

eto usrali smo perspektivnu temu

ali, vridilo je, jer smo otkrili tajnu prodaje temaksa

ljudi udju u dučan kod Nepotkupljivog, on im uvali neku drlu, ljudi se vrate jer ne valja, a ovaj im ne da natrag pare neg ih uvali u još veče sranje pa im uzme drlo pod raćun za maksonju

a ljudi da bi se riješilo drle, udju u dubiozu u banci, doma i kod bilježnika, uzmu maksonju i teraj na tri trokuta :LOL:



Srki
 
Srki said:
eto usrali smo perspektivnu temu

ali, vridilo je, jer smo otkrili tajnu prodaje temaksa

ljudi udju u dučan kod Nepotkupljivog, on im uvali neku drlu, ljudi se vrate jer ne valja, a ovaj im ne da natrag pare neg ih uvali u još veče sranje pa im uzme drlo pod raćun za maksonju

a ljudi da bi se riješilo drle, udju u dubiozu u banci, doma i kod bilježnika, uzmu maksonju i teraj na tri trokuta :LOL:



Srki

Ajde Srki, napravi dobro djelo, neka Joke dobije plus kod šefova, a ti ga nauci malo pravopisu [emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Srki said:
eto usrali smo perspektivnu temu


Srki

A eto, na ovom forumu tema nije tema ako se ne usere.
Tako da, natrag na T700 i na brusenje gramatike.
 
Zato sam i kupio nakeda, a ne da tupim kurac sa ljudima koji metju kros gume na krame od 200 i plus kila.
 
Srki said:
eto usrali smo perspektivnu temu

ali, vridilo je, jer smo otkrili tajnu prodaje temaksa

ljudi udju u dučan kod Nepotkupljivog, on im uvali neku drlu, ljudi se vrate jer ne valja, a ovaj im ne da natrag pare neg ih uvali u još veče sranje pa im uzme drlo pod raćun za maksonju

a ljudi da bi se riješilo drle, udju u dubiozu u banci, doma i kod bilježnika, uzmu maksonju i teraj na tri trokuta :LOL:



Srki

srki poveza si sve,
eeeto to je ta nit vodilja u cilon procesu sjajnih prodajnih rezultata  :LOL:

judi zviri i beštimje priznajte da yamaha radi super posa kako god okreneš  :cool:
 
Ja sam prodao wr i kupio putnicki motocikl i metnuo kros gume na njega kako bi se vozio s njime u obliznjoj sumi.
Nisam glup u puli sam, sad ode u sijansku 4 , obozavati trece splitsko cudo.