Yamaha XT 700 Tenere

Zašto vozilo nema tablicu već u tom okviru pa da vidimo koju sliku i osvrt iz prirodnog okruženja?



Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Retired said:
Zašto vozilo nema tablicu već u tom okviru pa da vidimo koju sliku i osvrt iz prirodnog okruženja?



Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Nije tema samo tvoj osvrt na zadnju sliku ... pisali smo kada motor ide na cestu/registraciju već par puta.
 
cadjo said:
Usraše temu :(

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

I sve to uz blagoslov "moderatora" ... a da je bila koja slika sa logom PBS bilo bi brisano u sekundi.
 
ddario said:
A očito da nisam... Vidim samo ove pripremke sa strane za naknadnu montažu.  :?

Aj ti isto u okuliste ... nisu to nikakvi "pripremci za naknadnu montažu", već hvatišta za cargo mrežu
 
Elias said:
@ Getriba, ako ti je dotični toliko „napet“vodi ga doma..


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro

Već su oni kod njega ... vidim da pišu sa iste IP adrese
 
joke said:
Žmigavce je najbolje uacit u štop ... to očekujemo uskoro u ponudi aftersales artikala

nisam siguran koliko bi to bilo teh ispravno, mislim da je razmak 0.5m zakonski propisan

inace ove gume su mi pre agresivne upitno kakav ce dojam motor ostaviti na cesti, radje bi
isa na pirelli mt21 ili michelin t63, homologirane gume koje su sigurne na (mokrom) asfaltu,
a opet nece van asfalta razocarati

inace motor kao motor je za +5
 
Frane said:
nisam siguran koliko bi to bilo teh ispravno, mislim da je razmak 0.5m zakonski propisan

inace ove gume su mi pre agresivne upitno kakav ce dojam motor ostaviti na cesti, radje bi
isa na pirelli mt21 ili michelin t63, homologirane gume koje su sigurne na (mokrom) asfaltu,
a opet nece van asfalta razocarati

inace motor kao motor je za +5

Baš sam htjeo to i ja napisati da su mi te gume previše čepaste. One gume koje su namontirane u Yamahi u Puli izgledaju puno prirodnije nekako na tom motoru..
(y)
 
čisto me zanima koliko je udoban u dvoje,
mislin da nema tog comfort sjedala koji tu previše pomaže  :cool:
 
joke said:
Aj ti isto u okuliste ... nisu to nikakvi "pripremci za naknadnu montažu", već hvatišta za cargo mrežu
A dobro... ako su hvatišta za cargo mrežu nosač prtljage, onda si u pravu. Jer ja sam napisao "nosač prtljage", kakav primjerice ima ktm 790, pa možeš povest ženu (curu) na more, a iza pričvrstit torbu, što je neloša stvar na putnom enduro motoru.
 
DA-IM said:
čisto me zanima koliko je udoban u dvoje,
mislin da nema tog comfort sjedala koji tu previše pomaže  :cool:

To nije uopće motor za dvoje, tko razmišlja o suvozaču u krivoj je temi. Uostalom, ti ADV motori i suvozač
ionako ne idu zajedno, nitko ne vozi suvozača po terenu. Tko tegli suvozača ima milion drugih putnih motora
za izbor, njemu ovakav motor ni ne treba.  :wink:
 
AnteK said:
To nije uopće motor za dvoje, tko razmišlja o suvozaču u krivoj je temi. Uostalom, ti ADV motori i suvozač
ionako ne idu zajedno, nitko ne vozi suvozača po terenu. Tko tegli suvozača ima milion drugih putnih motora
za izbor, njemu ovakav motor ni ne treba.  :wink:

naravno da ne nego joke je spominja comfort sjedala pa sam se baš zapita koliko ide filozofija ovog motora za vožnju suvozača  :cool:
 
EnduroLab said:
Jedino dobro na motoru su gume.

A suvozaca na terenu sam vozio vise puta.
Nisan zna da ti se dečko voli drndat po makadamu...
 
ddario said:
A dobro... ako su hvatišta za cargo mrežu nosač prtljage, onda si u pravu. Jer ja sam napisao "nosač prtljage", kakav primjerice ima ktm 790, pa možeš povest ženu (curu) na more, a iza pričvrstit torbu, što je neloša stvar na putnom enduro motoru.

Misliš onaj sa dva specijalna "anti špurna" bubriga  :misli:

Ok, u pravu si, to je za T7 putni motor

65781829_10218656702625332_7567675591789379584_n.jpg
 
Frane said:
nisam siguran koliko bi to bilo teh ispravno, mislim da je razmak 0.5m zakonski propisan

inace ove gume su mi pre agresivne upitno kakav ce dojam motor ostaviti na cesti, radje bi
isa na pirelli mt21 ili michelin t63, homologirane gume koje su sigurne na (mokrom) asfaltu,
a opet nece van asfalta razocarati

inace motor kao motor je za +5

Zakon, cesta ...  :wink:

Btw i ove su homologirane a na cesti neću tražit oduševljenje sa ovim motorom ... tu je TMax za to(i za malo makadama nije loš)