Yamaha XT 700 Tenere

PG said:
Bravo Duje! (y)

Sada mene tu još zanima samo jedna stvar: Kako se mala ponaša kad je opteretiš sa cca 40 kg tereta i suputnicom ( ne Joke mase  :mrgreen: ) i može li takva na neki put. Ružni.  :D
Naravno da ne mora ni ne može biti kao na ili S10 i sl.napravama , nego onaj neki razumni minimum ...
Ako su i tu uspjeli - a taj je kompromis težak - ode moja transa u njušku .

Ajd pošalijte nekoga s nekom da i to stostira.
Ovaj je Rally sic izrazito dug. Kad ja sjedim na 701 u klasičnom "izduženom" položaju, iza mene je ostao 1cm sica. Ovde u istom položaju imam još mjesta za zgodnu curu. A
Gledaj, treba provat. Ali prvo probaj sam, i fino poljubi TA na povratku kući. Nemaju ništa zajedničko osim težine.
luka737 said:
taj dio i mene zanima  :mrgreen:
Vidi gore.
 
BusMan said:
Da sam prodavac i da slučajno pomisliš da kupiš T7, ja bih ti za ovu izjavu dao minimum 30% popusta!

Da budem jasniji, od sveg srca mi je drago ako je Kayaba nadmašila WP.
Ja sam imao "novi" WR450 2012 i taj motor je imao jednako dobar ovjes ako ne i bolji od EXC 250 sa OC forčelama iza njega, a to su mo meni najbolje forčele. Ove moje 4cs sada su blijeda kopija naspram tih OC. Ali i to ću riješit kao i sic. :mrgreen:
 
cosmic said:
Ovaj je Rally sic izrazito dug. Kad ja sjedim na 701 u klasičnom "izduženom" položaju, iza mene je ostao 1cm sica. Ovde u istom položaju imam još mjesta za zgodnu curu. A
Gledaj, treba provat. Ali prvo probaj sam, i fino poljubi TA na povratku kući. Nemaju ništa zajedničko osim težine. Vidi gore.

Probat sam ni ne trebam.
Tu mi je sve jasno.

Ali još se uvijek vozim dosta u dvoje.
Luka , idemo provat??  :mrgreen: :mrgreen:
 
joke said:
Dabogda tvoja znatiželja nikad ne bude uslišena .... jebalo te gatanje

:LOL: :LOL:

cosmic said:
Ja se nisam nešto napadao u životu (kucam u drvo) šta ti samo govori da ne vozim "na nož". Ima tu nekih divljaka koji bi sigurno pokušali pasti.

lipo ti to propinješ i lipo ti to makadamom gaziš,baren ovo šta se vidi
eee šta je bilo kad su kamere izgasile ko to zna  :cool:
 
Danijel 23 said:
Koja je razlika između rally i enduro sica?

na 36-toj stranici imas slike za vizualni dojam
 
Ma rally je sic i enduro jedan te isti, ja sam napisao enduro na jedno mjesto, isto je to
 
joke said:
Ma rally je sic i enduro jedan te isti, ja sam napisao enduro na jedno mjesto, isto je to
(y) mislo sam da postoji neka razlika enduro/rally: gripu/udobnosti...
 
joke said:
Ma rally je sic i enduro jedan te isti, ja sam napisao enduro na jedno mjesto, isto je to

Znaci rally je udobniji za putovanja?
 
Evo taman MP-ovu servisirali, jednu novu isporučujemo, a i moja je tu da se vidi koliko je lipša :jesus:

68296196_370189920321454_8721387013896404992_n.jpg
 
Jel mozes ovu iz MP-a slikat bocno da se vidi kako izgleda s kuferom?
 
pa3q said:
Jel mozes ovu iz MP-a slikat bocno da se vidi kako izgleda s kuferom?

Ne mogu, na trajektu je već  :wink:

...ali imaš ovo na njihovom FB siteu
67815311_2433616393365489_7107768032717438976_n.jpg


Inaće, glede centralnog kufera, puno "putnija" i "endurija" opcija su bočni prtljažnici, ili još bolje GiantLoop shema, bar što ste statike i dinamike tiće. Ali opet, ti imaš više iskustva u tome. (y)
 
I ja sam takvog misljenja (y) samo sam tia vidit kako figura
 
joke said:
Evo taman MP-ovu servisirali, jednu novu isporučujemo, a i moja je tu da se vidi koliko je lipša :jesus:

Tvoja djeluje kao da je volan malo podignut, ili si ga samo malo "otvorio" prema naprijed?
 
AnteK said:
Tvoja djeluje kao da je volan malo podignut, ili si ga samo malo "otvorio" prema naprijed?

To drugo ... napisao sam to u komentaru na Dujin test. Moj je prilagođen za "stand up", volan, ručke i str. kočnica  :wink: