Zamjena remena

Status
Not open for further replies.

ŽUĆO

Member
Ako postoji već ova tema molim moderatora da je briše ovu i kaže di već postoji!!!
proša sam već ovim svojim bojlerom 6000km i zanima me kad triba minjat remen i valjćiće te kakve valjćiće da stavim?  :misli:  inače radi se o Piaggio NRG Power 50cm3.  :skuter:
 
bmw m 5 said:
remen mjenjas od 12-14 tisuca...Valjcici originalne stavi..ako je motor serijala.. (y)
a reci mi na koliko se kilometara mjenjaju rolice na vxr otprilike bmw m5?
Kad sam mjenjao na 6000 km činilo mi se da su rolice nisu ništa potrošile (iste veličine kao nove)
 
na vxr-u se mjenjaju svakih 12 ako se ne varam
 
banley said:
a reci mi na koliko se kilometara mjenjaju rolice na vxr otprilike bmw m5?
Kad sam mjenjao na 6000 km činilo mi se da su rolice nisu ništa potrošile (iste veličine kao nove)
izdrze rolice bez beda 14.000 km...Remen mozda i ne toliko(zavisi o nacinu voznje)...ali rolice su jebeno kvalitetne ove originalne... 8)
 
meni su izdržale 16 :misli: :misli: malossi

vozite se po otvorenoj cesti, manji je trošak :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
izdrze rolice bez beda 14.000 km...Remen mozda i ne toliko(zavisi o nacinu voznje)...ali rolice su jebeno kvalitetne ove originalne... 8)
Hvala na informacijama bmw  (y)
koji su to lopovi u piaggio centrima mjenjaju ono što se treba i netreba mjenjati,neče me više vidit makar imam još garanciju  :palacdolje:

Remen mi ima 12500 i mislim da je zrel za izmjenu  a ulje i filter ču svakih 8000 km mjenjat  (y)

 
banley said:
Hvala na informacijama bmw  (y)
koji su to lopovi u piaggio centrima mjenjaju ono što se treba i netreba mjenjati,neče me više vidit makar imam još garanciju  :palacdolje:

Remen mi ima 12500 i mislim da je zrel za izmjenu  a ulje i filter ču svakih 8000 km mjenjat  (y)

:shock: Ja ti ipak nebih preporucio vise od 6 t km, pogotovo ako ulje ne kontroliras u međuvremenu.
 
biker4life said:
:shock: Ja ti ipak nebih preporucio vise od 6 t km, pogotovo ako ulje ne kontroliras u međuvremenu.
ma bacim pogled svako malo  (y)  nema puno da sam dolio 2 dl ulja
 
ŽUĆO said:
a na koliko tisuča minjati valjćiće?
valjcici se mijenjaju kad i remen...bez obzira...Vec kad se poklopac skida i kad se remen mijenja....Nije neka stavka jer valjcici nisu ni 100 kuna(za 50 ccm)....Inace ja jos nisam naisao na pojedene valjcice na piaggio skuetrima(serijski varijator naravno)...
 
Sljedeci put za ovako sitna pitanja imas temu Teh. pitanja,nema smisla otvarati temu  :wink:
 
Status
Not open for further replies.