Motobox-Yamaha Pula

U Motoboxu sam kupio x-city 250, a prije neosa 50.
Uvijek su mi dečki došli u susret i bili korektni. Kada i ako dodje dan za ozbiljan motor, sigurno
će to biti YAMAHA i to kod  njih.
(y) (y) (y)
Zato R & S  samo tako nastavite, svi vas hvale ali imaju i razloga za to. Uskoro dolazim na servis!
 
Ma nije preša, nego ja sam novi u tom điru pa ne zam, ali ima logike.
Nek se dečki odmore, bolje sada nego po ljeti...
 
sto se tice motoboxa onda da ja ubacim moje iskustvo.meni su skracivali cijev od kocnice jel je napukla na ulasku kod kocionog cilindra i ozracili sistem.nasuto deci ulja i to je to od rada.za to im je bilo potrebno 3 sata kemijanja jer nisu odmah nasli sta je kvar bio na kocnicama.cak su i drugu radialnu kocnicu stavljali od neke honde pa bilo isto.jos da dodam kako sam zurio za vinkulju pa su malo brze radili.naplaceno mi je 670 kuna za taj rad :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
da sam bio taj isti kvar radio u vinkovcima otisao bi na pice sa mojim majstorom.hocu reci da su vama istijanima ok ali zato deru ajmo reci nas strance....... :? :? :? :? :? :?
 
Tema je stara pa su i iskustva stara. Kakva je sada situacija sa Moto Box-om?

Vidim uvoze i rabljene pa ako netko ima korisnih iskustava molio bih da ih podjeli. (y)
 
Fer i korektni
na kraju nisam kupio motor kod njih, uletio mi u susjedstvu drugi, ali dobio sve informacije i cijene.
uvoz je iz italije ali su to sve motori iz zastupništva, uredni i oni rješavaju sve do registracije,pa i to ako treba.
Kako su zastupnici za Yamahu , ona je i najzastupljenija u ponudi i najveći izbor je, a može ti i druge modele tražit i uveze ti po narudžbi
uglavnom, pozitivno mišljenje
 
  • Like
Reactions: Medo