Motobox-Yamaha Pula

dejvid

New member
www.motobox.hr

O tom servisu sve najbolje. Kod njih sam kupio motor i servisiram ga. Ljudi odlični, svi prijateljski, uslužni i stvarno voljni pomoći. Servis također dobar, koliko znam(do sad sam napravio samo 1. servis). Inače tamo ljudi servisiraju i Honde, BMW i ostale, pohvala Maksu. Zadnja dva puta kad sam bio, dobio sam 2 postera, naravno Rossi  :mrgreen: . Sad sam naručio kod njih Shark kacigu iako ih oni više ne prodaju, ali ipak ju je naručio za mene. Slijedeći motor, ako bude sve OK, biti će obavezno Yamaha i naravno kupljen kod njih. Ovo nije reklama jer ja ne radim kod njih nego ih samo želim pohvaliti i želim reći kako ima i svjetlih primjera među serviserima.
 
i ono što je najvažnije
i dalje za njih čujem pohvale sa svih strana
unatoč tome što među moto servisima u Puli praktički nemaju konkurencije:
- kawa, suza, honda - njih u puli kao servisa niti nema odnosno nisu ovlašteni

u Motoboxu su uvijek vrlo uslužni
čak i prema meni koji najčešće samo razgledavam

može se slobodno reći da su u Puli već postali institucija i sinonim za Yamahu

(y)
 
liberty said:
i ono što je najvažnije
i dalje za njih čujem pohvale sa svih strana
unatoč tome što među moto servisima u Puli praktički nemaju konkurencije:
- kawa, suza, honda - njih u puli kao servisa niti nema odnosno nisu ovlašteni

u Motoboxu su uvijek vrlo uslužni
čak i prema meni koji najčešće samo razgledavam

može se slobodno reći da su u Puli već postali institucija i sinonim za Yamahu

(y)


znaci vec je i krajnje vrijeme da tamo i nesto potrosis  (y)
 
Unit said:
znaci vec je i krajnje vrijeme da tamo i nesto potrosis  (y)

apsolutno
obzirom na kvalitetu njihove usluge - ne bi kupovao ni jednu drugu marku motocikala nego upravo Yamahu
dakle ne Yamahu radi Yamahe nego Yamahu radi Motoboxa (y)
 
liberty said:
apsolutno
obzirom na kvalitetu njihove usluge - ne bi kupovao ni jednu drugu marku motocikala nego upravo Yamahu
dakle ne Yamahu radi Yamahe nego Yamahu radi Motoboxa (y)

Potpis,

Honda je Radola, ali to mi se ne čini pouzdano, jedno vrijeme ima Hondu, pa opet nema, pa ima i sad opet nema.
Suzuki, neznam, ali ne čine mi se baš sigurni u svoj posao, bio sam i kaže kupi, samo kupi, bilo što :D
 
dejvid said:
Potpis,

Honda je Radola, ali to mi se ne čini pouzdano, jedno vrijeme ima Hondu, pa opet nema, pa ima i sad opet nema.
Suzuki, neznam, ali ne čine mi se baš sigurni u svoj posao, bio sam i kaže kupi, samo kupi, bilo što :D

Ma kakav Radola,imao sam Hondu 2 god,katastrofa od servisa,nakon god i po sam poceo sam mjenjati ulje filtere i sl.,makar sam izgubio garanciju...
 
dady said:
Ma kakav Radola,imao sam Hondu 2 god,katastrofa od servisa,nakon god i po sam poceo sam mjenjati ulje filtere i sl.,makar sam izgubio garanciju...

da, to je nažalost iskustvo mnogih sa servisom Honde u Puli
 
Ja sam mislio da je Radola dobar, radio mi je nešto na autu i on je to stvarno dobro sredio, a imao je Porsche 911  :mrgreen:

Nego vratimo se na temu.
Imao sam prvi servis potpuno gratis, tako je pisalo na internetu, pa su poslije mene promijenili da se ne odnosi na motore na akciji (moj fazer je bio na akciji -3000 kn), ali meni priznali.
Rado ću kupiti svašta za motor (sprejevi, oprema) kod njih, makar i koštalo nešto malo više
 
Pravi znalci,dugo sa motorima,šta je najbitnije - dobri ljudi su,ugodna,motorisička atmosfera.Sve su to samo neki od razloga zašto je Yamaha u Istri više poznata po njima nego po Rossi -u.
Konkurencija ali zdrava,prijatelji i braća po ljubavi za motorima.

MOTOBOX  (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) 
 
dejvid said:
Ja sam mislio da je Radola dobar, radio mi je nešto na autu i on je to stvarno dobro sredio, a imao je Porsche 911  :mrgreen:

Nego vratimo se na temu.
Imao sam prvi servis potpuno gratis, tako je pisalo na internetu, pa su poslije mene promijenili da se ne odnosi na motore na akciji (moj fazer je bio na akciji -3000 kn), ali meni priznali.
Rado ću kupiti svašta za motor (sprejevi, oprema) kod njih, makar i koštalo nešto malo više
Je, ja sam do sada istresao oko 10000kn kod njih i stvarno sve tamo kupujem,  od opreme i popratnih sitnica,u pocetku sam i na Stromu servis radio tamo....Roger i Sandro sve pohvale!
 
Eto,nije baš sve tako sjajno i bajno,ja i jedan moj frend imamo neugodnih iskustava s njima,neću ulazit u detalje,ali zahvaljujući njima mi se zgadila Yamaha :palacdolje:  ipak su oni ponajprije dobri trgovci koji znaju dobro uvalit,loše popravit,a dobro naplatit uz dobru spiku,da pomisliš kako si proša đabalesku :palacdolje:
 
Pohvale dečkima cijeli život se bave i voze motore osobno ih poznam i uvijek su na raspolaganju šta god mi zapne a da neznam riješiti ili mi zatreba određeni alat uvijek su voljnji pomoči bez obzira na situvaciju svak čast (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
Sve pohvale ekipi iz Motoboxa! (y)
Imam samo rijeci hvale. (y)
Uljudni su i kulturni, sto je pravo osvjezenje!
Ovo mi je druga Yamaha kupljena kod njih, i zaista sam zadovoljan i servisima i uslugom.
Jedini ozbiljni servis za dvokotace u PU.
Glede dodatne opreme (kacige, jakne, bilo sta...), imaju svasta, a i ako ne, moguce je naruciti i stize vrlo brzo.
Meni su cak nabavili Termignonije, iako nisu njihov zastupnik. (y)
Bilo bi super kada bi se i drugi ogledali na njih.
 
dady said:
Ma kakav Radola,imao sam Hondu 2 god,katastrofa od servisa,nakon god i po sam poceo sam mjenjati ulje filtere i sl.,makar sam izgubio garanciju...

Radolu mogu samo hvalit, makar sam od nekih čuo suprotno.
Ja sam zadovoljan.

A to šta ima pa nema hondu je druga priča da znate razloge to vam nebi predstavljalo problem.
 
oriano said:
Radolu mogu samo hvalit, makar sam od nekih čuo suprotno.
Ja sam zadovoljan.

A to šta ima pa nema hondu je druga priča da znate razloge to vam nebi predstavljalo problem.

Mozda zato jer je izgraden kruzni tok ispred pa ga je to unistlio....ili jer hipoteke "kucaju" na sve strane...prosvjetli nas!!?? :misli:
 
oriano said:
Imao si hondu poznaš ga pa ga pitaj.

Od kada mi je umjesto 3 litre stavljao 4,umjesto 70kn l,naplacivao 110 za izmajenu ulja i filtera racunao 2 sata  rada (a ja mlad i naivan),zaobilazim ga u siiiirokom luku a kamoli da pricam sa njim....
 
Bio sam danas u motoboxu, došao na kraju radnog vremena i bez problema su mi pokazali sve što sam htio  (y)
Gazda i osoblje (y)
Radola, bio jednom i nikad više  :cigle:
 
I ja se mogu pridružiti pohvalama u svakom pogledu, kod njih kupio dva nova i jedan rabljeni, odradio servise i kupovinu popratne opreme.

                                                Sretno u novom salonu  :zelje:
 
DADO PU said:
I ja se mogu pridružiti pohvalama u svakom pogledu, kod njih kupio dva nova i jedan rabljeni, odradio servise i kupovinu popratne opreme.

                                                 Sretno u novom salonu  :zelje:

di će im biti novi salon i od kada :)