Motobox-Yamaha Pula

Evo jedna zanimljiva stvar za sve YAMAHA ljubitelje. Od nedavno postoji YAMAHA-KLUB.HR, koji između ostalog svojim članovima uskoro nudi povoljnosti kod ovlaštenih trgovina, pa ako uzmemo da pretežno tema MOTO BOX veže YAMAHISTE, razmislite o tome, možda vam se u konačnici i isplati...
http://www.yamaha-klub.hr/
 
Jučer bijah prvi put u novim prostorima Motoboxa, a i prvi put općenito, budući da sam stara baba-zelena moto mladica  :mrgreen:, i moram pohvaliti ekipu - bili su vrlo susretljivi, strpljivi i odgovorili su na sva moja zašto, kako, i pošto (y) Svaka čast :cice:
 
Motobox,Pula
Sve pohvale dečkima iz trgovine,vrlo su uslužni i nenametljivi i uvijek se osjećate ugodno,da li samo razgledate ili nešto i kupujete.
Pozdrav i sve najbolje u budućem radu !  (y)
 
Stvarno hvala od srca svima na pohvalama, često imate lijepe riječi za nas!
Trudit čemo se dati sve od sebe uvijek, pa nemojte zamjeriti eventualne kikseve!

Pozdrav,
Roger!
 
Evo ja ću isto pohvaliti Motobox  (y) i njihov profesionalan pristup prema poslu, svaka čast i nastavite tako dalje 8)
 
Evo moram ih i ja pohvalit, bio sam prošli tjedan tamo i raspitivao se o kacigama. Naravno dobio sam sve odgovore, pa sam se dva dana kasnije vratio s curom i kupio dvije kacige i dva bubrežnjaka.  (y) Još samo motor fali...  :biker:
 
Ekipa, može info? Koliko u vas sad na ekšn stoji Nolanica N84/N85, bez N-coma? Dankšen unaprijed (y)
 
Pozdrav,
N84 u raznim bojama puna cijena 1599,00kn, 25%popusta na gotovinu ili 20%na kartice!
N85 je novi model , cijena od  1415,00 do 1660 kn, a za gotovinu 10°popust.
 
Pozivam sve prijatelje motoriste koji su u mogučnosti doči do MOTO BOX-a sutra, 28.04.2010, na prezentaciju novih modela, tj.FZ8, FAZER 8 i XTZ 1200!!!

Ovom prigodom pokazati čemo Vam Rossijev GP motocikl YZR M1!!!

Za kupce spremili smo ono što svi žele: POPUSTE!

Dođite i zabavite se.

p.s.:da ne zaboravim, isti dan imamo i SHOEI dane, dakle besplatan servis kacige i popust na novu kacigu!
 
Roger said:
Pozivam sve prijatelje motoriste koji su u mogučnosti doči do MOTO BOX-a sutra, 28.04.2010, na prezentaciju novih modela, tj.FZ8, FAZER 8 i XTZ 1200!!!

Ovom prigodom pokazati čemo Vam Rossijev GP motocikl YZR M1!!!

Za kupce spremili smo ono što svi žele: POPUSTE!

Dođite i zabavite se.

p.s.:da ne zaboravim, isti dan imamo i SHOEI dane, dakle besplatan servis kacige i popust na novu kacigu!

Vidimo se sutra! (y)
 
Bio sam dir koliko sam stigao od posla i noviteti su zanimljivi.

Bio i tako demo bike od Rossia, ali nije htio upaliti. probali smo i s šibicama i s bakljama, ali nije išlo. valja samo Il Dottore to zna.
a bio je s shoei majstor kojeg pozdravljam, a koji je glancao i podešavao kacige i djelio korisne savjete. nadam se da je uspio zatvoriti haubu od Alfe (y)

ukupni dojam je da se isplati posjetiti mjesto i malo se družiti s dragim ljudima
evo i koja slikica
 
Sad sam pročitao ovaj post.Ja isto stojim uz Rogera i njegovu ljubaznost.Nisam kupio X-max iz meni znanih razloga,ali se zato vidimo sutra za tri fuoriborda  :mrgreen:.Nije ni to za bacit.Nego Roger samo tako nastavi,a za ovakve kao što sam ja ti želim puuuno živaca! :jesus: