Akcija "Motor za Ivu" počinje!!!!

oracle said:
Evo jedan mali update:
na računu zasad ima 12.700,00 kn koje smo skupili za Ivu....ajmo ljudi još malo (y)


Ajmo Narode di je zapelo  (y)
 
frog said:
Ajmo Narode di je zapelo  (y)
Upravo tako! Kratki smo jos cca 10 000 ako ostaje plan za ER 5, koliko sam pratio oglase za isti... :(
 
Gato said:
Upravo tako! Kratki smo jos cca 10 000 ako ostaje plan za ER 5, koliko sam pratio oglase za isti... :(
  Bio sa njim kod mate i volio bi da to uspijemo riješit..  (y)
 
uplaćeno, nije puno ali je od srca, a šator donosim na prvi susret , želim mu puno kilometara na novoj pili a i posao da može putovati (y)
 
Od moje strane uplačeno prije pola sata. Hajde ljudi otvorite srca i novčanike da se kupi ljudini motor (y)
 
skuco said:
  Bio sa njim kod mate i volio bi da to uspijemo riješit..  (y)
I ja. Koliko sam vidio tada, znatno bolje je obucen nego prije, znaci na tom planu se nesto pomaklo s mjesta, sad jos da mu rijesimo zeljenu pilu i di ce nasem Ivi biti kraj! Na Emzi je bio sveprisutan, mozete zamisliti sto ce bit kad sjedne na ER! (y)
 
Gato said:
I ja. Koliko sam vidio tada, znatno bolje je obucen nego prije, znaci na tom planu se nesto pomaklo s mjesta, sad jos da mu rijesimo zeljenu pilu i di ce nasem Ivi biti kraj! Na Emzi je bio sveprisutan, mozete zamisliti sto ce bit kad sjedne na ER! (y)
Jest, bolje je obučen a i još se toga treba pokupiti od ljudi koji su donirali opremu (y)
Još kad bi uspjeli skupiti za taj motor....pa gdje bi sreći bilo kraja :D
 
Možda kad bi ovu temu stavili na stranicu " moto klubovi i susreti" bi bio veči odaziv.  :misli:. Puno ljudi nezna za ovu akciju.
 
Conte said:
Možda kad bi ovu temu stavili na stranicu " moto klubovi i susreti" bi bio veči odaziv.  :misli:. Puno ljudi nezna za ovu akciju.

Ma da...Mogli bi i letke poslati svim forumašima, na kućnu adresu... 8)
Pa nek listaju i čitaju. To kaj je večini najvažnije žlabrati u "birtiji" to je druga stvar....
 
BobaCH said:
Ma da...Mogli bi i letke poslati svim forumašima, na kućnu adresu... 8)
Pa nek listaju i čitaju. To kaj je večini najvažnije žlabrati u "birtiji" to je druga stvar....


Je..i ga, ja imam najbolju namjeru :shock:
 
Matora ojebina Djuke iz vukovara se danas priključio akciji sa zaista lijepim iznosom !  (y)
.... deponirano kod mene !!
 
zvonko situm said:
Matora ojebina Djuke iz vukovara se danas priključio akciji sa zaista lijepim iznosom !  (y)
.... deponirano kod mene !!

još  da uspijem i sebi kupit motor --e onda sam na konju (y)
 
djuke098 said:
još  da uspijem i sebi kupit motor --e onda sam na konju (y)
ne cvili...bude li trebalo pokrenut čemo akciju i za tebe... ja ču smisliti naziv akcije !!!  :LOL:
 
zvonko situm said:
ne cvili...bude li trebalo pokrenut čemo akciju i za tebe... ja ču smisliti naziv akcije !!!  :LOL:
mene ovoga već strah ... :lolcry:
 


(Powered by frubar.net)
evo našeg Ive u Vukovaru zajedno sa corkijem,ponosno je vozio svog MZ-ija,bilo mu je hladno ,ali,kazao je nema tog šta mu može nadomistit to zadovoljstvo biti dio karavane ,voziti se sa čitavom Hrvatskom (y)
IVE moj nek te čuva Sv.Ivan Trogirski ,
 
Moto klub "Kompresija",danas oko podneva uplatio našem Ivi za manjedimuči stroj :mrgreen: (y)

već ga vidim kako sretno krstari cestom,i usput bari komade sa four stroke mashin  :mrgreen: (y)
 
KAMENI DJ said:
Moto klub "Kompresija",danas oko podneva uplatio našem Ivi za manjedimuči stroj :mrgreen: (y)

već ga vidim kako sretno krstari cestom,i usput bari komade sa four stroke mashin  :mrgreen: (y)
Kad bi isto napravio i najveci brodski klub, mislim da bi pitanje motora bilo rijeseno... :wink: