Akcija "Motor za Ivu" počinje!!!!

KAMENI DJ said:
Samo malo :misli:

  kada se i gdje Ivi uručuje motor :????

ja ti to stvarno nebih mogao odovoriti.... nije stvar u u tome jel znam ili neznam, već jednostavno nije na meni da o tome pričam ... ;)

siguran sam da će ti tetka Oracle moći puno detaljnije odgovoriti..  (y)
 
KAMENI DJ said:
Samo malo :misli:

  kada se i gdje Ivi uručuje motor :????
jel ti uopće čitaš šta ja pišem????
oracle said:
evo, akcija je pri kraju...novaca do subote je 15-tak tisuća no imamo najave za još koju tisuću od naših prijatelja Vinkovčana i njihovih prijatelja i to bi bilo to....
u skladu s mogućnostima kupit će se motor koji će se moći kupiti tim novcima i predat ćemo ga u subotu 20.12.2008. na susretu udruge "Dan motora" iz Požege koji organiziraju Božićni susret u restoran "Croatia" u Završju kraj Požege....
konačan rezultat uplata znat ćemo u petak kad ćemo povući i konačnu crtu po izvodima iz banke "MK Independent" i izvjestiti vas o svemu.... (y)
tko može neka nam se pridruži u subotu oko 15 h i uveliča ovu našu malu ali od srca gestu za našega Ivu...
a za vas koji nećete biti s nama, popratiti ćemo sve sa slikicama i kojim video zapisom (y)
 
strasilo said:
ja ti to stvarno nebih mogao odovoriti.... nije stvar u u tome jel znam ili neznam, već jednostavno nije na meni da o tome pričam ... ;)

siguran sam da će ti tetka Oracle moći puno detaljnije odgovoriti..  (y)

Pa pitam zato jer sam razumio da teta kaže za uplate do petka,a ti spominješ može i subota :misli:

pa kada mislite pronaći-odabrati,pripremiti,ulickati i umotati poklon,iliti motor-pa nije to mikser ili toster :misli: :mrgreen:
 
KAMENI DJ said:
Pa pitam zato jer sam razumio da teta kaže za uplate do petka,a ti spominješ može i subota :misli:

pa kada mislite pronaći-odabrati,pripremiti,ulickati i umotati poklon,iliti motor-pa nije to mikser ili toster :misli: :mrgreen:

kao što rekoh.... nisam direktno u organizaciji, pa shodno tome neću niti pričati o stvarima koje se tiču organizacije....  (y)
 
KAMENI DJ said:
Pa pitam zato jer sam razumio da teta kaže za uplate do petka,a ti spominješ može i subota :misli:

pa kada mislite pronaći-odabrati,pripremiti,ulickati i umotati poklon,iliti motor-pa nije to mikser ili toster :misli: :mrgreen:
ma straš petlja....
motor je već pronađen i čeka mašnicu, novac se čeka još za prepis i neke sitnice pa i koji komad opreme ako uspijemo još nabaviti...
hlače nam najviše trebaju, jaknu smo mu već uručili :wink:
 
oracle said:
ma straš petlja....
motor je već pronađen i čeka mašnicu, novac se čeka još za prepis i neke sitnice pa i koji komad opreme ako uspijemo još nabaviti...
hlače nam najviše trebaju, jaknu smo mu već uručili :wink:

Svaka čast na pravom odgovoru (y)

E sada mi je srce na mjestu :D :D :D (y)

2 straš:postao si đole na kvadrat :blahblah:
 
KAMENI DJ said:
Svaka čast na pravom odgovoru (y)

E sada mi je srce na mjestu :D :D :D (y)

2 straš:postao si đole na kvadrat :blahblah:

pa rekoh ti da nisam ja taj koji bi trebao odgovarati a pitanja vezano za ovo ...  :mrgreen:
 
Decki, mozda malo kasnimo, no, smatramo da je ta osoba vrijedna toga, te nudimo Vam, da ako postoji potreba za covjeka, dali bi prilog od 1.500 kn u opremi! Stvar je da netko dojde izabrat i preuzet sta treba! Hvala i lijepi pozdrav!!!
P.S. Mozete nas kontaktirati telefonom ili e-mailom!


Extreme Moto Shop
Podsusedska Aleja 83
10090 Zagreb
Tel.: 01 3498 234
Mail: [email protected]
 
xzone said:
Decki, mozda malo kasnimo, no, smatramo da je ta osoba vrijedna toga, te nudimo Vam, da ako postoji potreba za covjeka, dali bi prilog od 1.500 kn u opremi! Stvar je da netko dojde izabrat i preuzet sta treba! Hvala i lijepi pozdrav!!!
P.S. Mozete nas kontaktirati telefonom ili e-mailom!


Extreme Moto Shop
Podsusedska Aleja 83
10090 Zagreb
Tel.: 01 3498 234
Mail: [email protected]
Svaka cast (kao i svim ostalim ucesnicima akcije)! :naklon:
 
samo ću napisat ono šta želim već duže vrijeme iako me se osobno ne tiče.

Nadam se da svi koji su uplačivali nisu pri uplati zaboravili napisat ono osnovno jer u protivnom ako nisu novac nije registriran za Ivu.

Moto klub "Independent"  2503007-1100046476  Volksbank
i obvezno navesti:donacija za Ivu tako da se točno zna za koga je uplata.
 
Pivi said:
samo ću napisat ono šta želim već duže vrijeme iako me se osobno ne tiče.

Nadam se da svi koji su uplačivali nisu pri uplati zaboravili napisat ono osnovno jer u protivnom ako nisu novac nije registriran za Ivu.
pa normalno da su napisali, lijepo je sve objašnjeno i manje više svi su se javili da su uplatili i to im je potvrđeno....
ništa ti ne brini, jedino ako si uplatio pa želiš da ti potvrdimo uplatu :misli:
 
xzone said:
Decki, mozda malo kasnimo, no, smatramo da je ta osoba vrijedna toga, te nudimo Vam, da ako postoji potreba za covjeka, dali bi prilog od 1.500 kn u opremi! Stvar je da netko dojde izabrat i preuzet sta treba! Hvala i lijepi pozdrav!!!
P.S. Mozete nas kontaktirati telefonom ili e-mailom!


Extreme Moto Shop
Podsusedska Aleja 83
10090 Zagreb
Tel.: 01 3498 234
Mail: [email protected]
super, super (y)
javiti ćemo vam se čim izorganiziramo nekog u Zagrebu da nam to odradi....hvala još jednom (y)
 
xzone said:
Decki, mozda malo kasnimo, no, smatramo da je ta osoba vrijedna toga, te nudimo Vam, da ako postoji potreba za covjeka, dali bi prilog od 1.500 kn u opremi! Stvar je da netko dojde izabrat i preuzet sta treba! Hvala i lijepi pozdrav!!!
P.S. Mozete nas kontaktirati telefonom ili e-mailom!


Extreme Moto Shop
Podsusedska Aleja 83
10090 Zagreb
Tel.: 01 3498 234
Mail: [email protected]

Bravo  (y)
 
Eto šta je firma ,kad dodjem u zg sigurno jedna od adresa koje ću posjetit ,svaka čast
 
Decki, nista nije problem ako je to za ispravnu stvar! I mi smo bikeri, i sve je jasno! Pozdrav svima! Vidjet cemo jos ako uspijemo preko nasih decki nesto prikupit, no ono sto je obecano, sigurno je!  Pozdrav svima!
 
Svaka čast pojedincima , klubovima i firmama na učešću ove hvale vrijedne akcije jer Ivo je svuda sa nama iako je na žalost  ostao bez posla. Razgovarao sam sa Ivom u Ladimirevcima, ima 58 godina i sada je definitivno ostao bez posla, stoga bih molio Požežane a i ostale bikere koji imaju pravnog znanja , Ivo je bio i u gardi pa da se vidi dali postoji kakva šansa da se izvuće kakva financijska pomoć ili možda braniteljsaka mirovina. Teško da će ga netko u ovim godinama primiti na posao . Ajmo ljudi... (y)
 
hondamoto said:
Svaka čast pojedincima , klubovima i firmama na učešću ove hvale vrijedne akcije jer Ivo je svuda sa nama iako je na žalost  ostao bez posla. Razgovarao sam sa Ivom u Ladimirevcima, ima 58 godina i sada je definitivno ostao bez posla, stoga bih molio Požežane a i ostale bikere koji imaju pravnog znanja , Ivo je bio i u gardi pa da se vidi dali postoji kakva šansa da se izvuće kakva financijska pomoć ili možda braniteljsaka mirovina. Teško da će ga netko u ovim godinama primiti na posao . Ajmo ljudi... (y)
Cek malo, pa zar opet... :shock:? Znam da je kao sezonac kad dodje hladnije vrijeme ostajao bez posla, ali kad sam razgovarao sa Siletom i Doktorom iz VK prije dosta vremena, rekli su da je to sa njegovom firmom rijeseno i da je stalni posao siguran. :misli: Mozda bi se dala izvuci i kakva invalidska na racun njegovog bubrega, ili nesto takvo...?
Stvarno bi vrijedilo na svaki nacin pomoci ovom izuzetnom, dobrom covjeku, nadasve skromnom i jednostavnom, koji je istinski biker u srcu (y)!
 
hondamoto said:
kaže da se firma raspala :palacdolje:
Bolje se rodit bez k.... neg bez srece! Taman kad mu srede stalni posao, firma propade :zid:
Valjda ce se i to rijesit, kao i ovo s motorom...
 
Gato said:
Bolje se rodit bez k.... neg bez srece! Taman kad mu srede stalni posao, firma propade :zid:
Valjda ce se i to rijesit, kao i ovo s motorom...
Gato, situacija nije tako jednostavna....ta agencija preko koje je on radio je propala a Vinkovčani su probali riješiti zaposlenje u Hrvatskim šumama, no kao što znamo, Ivo je dosta bolestan čovjek i teško je čovjeku od 58 god. naći stalno zaposlenje a da nije teško, pogotovo što je 20 godina rušio drva u šumi...
Ako bude i najmanja mogućnost, ja vjerujem da će se nešto riješiti (y)