Akcija "Motor za Ivu" počinje!!!!

Akcija je dobrovoljna i humanitarnog karaktera .... nema smisla prozivati nekoga ako je nešto napravio, odnosno nije ...  :wink:
 
evo ja i moja bolja polovica smo uplatili za ivu.ne poznam covjeka i nisam ni u jednom klubu,ali vozim motore od malena pa da i ja doprinesem za covjekovo veselje.a i sam vozim staru jawu pa i iz tog razloga.i nadam se da nikad nece prodat emzu,jer i ti nasi stari dvotaktni strojevi imaju svoje drazi i cari i pruzaju nam veselje i gust.drz se ivo i zelim ti jos puno sretnih kilometara.
 
ja sam uvijek za pomoci ak morem.nadam se da se bu dosta skupilo da se coveku kupi motor.
 
KAMENI DJ said:
Ajmo još malo,Božić je pred vratima (y)
maloprije sam poslao zamolbu za sudjelovanje u akciji na više adresa.... vjerujem u lijep odaziv
 
zvonko situm said:
maloprije sam poslao zamolbu za sudjelovanje u akciji na više adresa.... vjerujem u lijep odaziv

Sredinom tjedna sam lobirao u svezi glede ove akcije kod veeeelikog Brodskog kluba.
Uz kuknjavu možda bude i rezultata (y)
 
Može li mi netko reći kako je najbezbolnije da mi pošaljemo neki iznos(nije mnogo ali je od srca)Znate kako je problematično kad su u pitanju međunarodne uplate.
 
Conte said:
Jesmo li blizu cilja :misli:
niti na pola puta !!!

APELIRAM NA SVE LJUDE DOBRA SRCA DA SE PRIKLJUČE OVOJ AKCIJI....

....jer sretan je onaj koji je u situaciji da može pomoči !!!
 
zvonko situm said:
niti na pola puta !!!

APELIRAM NA SVE LJUDE DOBRA SRCA DA SE PRIKLJUČE OVOJ AKCIJI....

....jer sretan je onaj koji je u situaciji da može pomoči !!!
...evo danas još malo....od srca.
 
tako je...vrijeme nam je polako pri kraju pa ako još netko može i želi nek uplati do kraja tjedna a subotu imamo mali sastanak pa ćemo znati na čemu smo i kako dalje....
biti ćete obavješteni (y)


ajmo ljudi još maloooooooooo :D
 
Dugo me nije bilo tu, tek sad ovo vidim.
Ne poznam ga osobno, al sam ga vidio na masu susreta.
Akcija je guba i za pohvalu.
Sutra idem uplatit neš.
Da ima preko PayPal-a uplatio bi sad, ovako moram tražit šaltere...
 
evo, akcija je pri kraju...novaca do subote je 15-tak tisuća no imamo najave za još koju tisuću od naših prijatelja Vinkovčana i njihovih prijatelja i to bi bilo to....
u skladu s mogućnostima kupit će se motor koji će se moći kupiti tim novcima i predat ćemo ga u subotu 20.12.2008. na susretu udruge "Dan motora" iz Požege koji organiziraju Božićni susret u restoran "Croatia" u Završju kraj Požege....
konačan rezultat uplata znat ćemo u petak kad ćemo povući i konačnu crtu po izvodima iz banke "MK Independent" i izvjestiti vas o svemu.... (y)
tko može neka nam se pridruži u subotu oko 15 h i uveliča ovu našu malu ali od srca gestu za našega Ivu...
a za vas koji nećete biti s nama, popratiti ćemo sve sa slikicama i kojim video zapisom (y)
 
oracle said:
evo, akcija je pri kraju...novaca do subote je 15-tak tisuća no imamo najave za još koju tisuću od naših prijatelja Vinkovčana i njihovih prijatelja i to bi bilo to....
u skladu s mogućnostima kupit će se motor koji će se moći kupiti tim novcima i predat ćemo ga u subotu 20.12.2008. na susretu udruge "Dan motora" iz Požege koji organiziraju Božićni susret u hotelu "Croatia" u Završju kraj Požege....
konačan rezultat uplata znat ćemo u petak kad ćemo povući i konačnu crtu po izvodima iz banke "MK Independent" i izvjestiti vas o svemu.... (y)
tko može neka nam se pridruži u subotu oko 15 h i uveliča ovu našu malu ali od srca gestu za našega Ivu...
a za vas koji nećete biti s nama, popratiti ćemo sve sa slikicama i kojim video zapisom (y)

možda bi uplate trebalo primati iu subotu na licu mjesta.... možda se netko odluči i na takav korak ...  :misli:
 
strasilo said:
možda bi uplate trebalo primati iu subotu na licu mjesta.... možda se netko odluči i na takav korak ...  :misli:

Samo malo :misli:

  kada se i gdje Ivi uručuje motor :????