Aprilia Leonardo 150

Yap :mrgreen:

i izgleda da sutra uzimam auto :wink:

tako da sam miran do proljeća a onda SM (y)
 
Daj link od tog zipa :wink:

vjerovatno duke II ali za pola godine se dosta toga promijeni jer sad trebam diplomirati i zaposliti se pa ako budem u večoj lovi nego šta planiram možda nešto još brutalnije (y)
 
exfreerider said:
Daj link od tog zipa :wink:

vjerovatno duke II ali za pola godine se dosta toga promijeni jer sad trebam diplomirati i zaposliti se pa ako budem u večoj lovi nego šta planiram možda nešto još brutalnije (y)

Uuuu, davno je to bilo. Sjecam se slike i oglasa, ali onako... kroz maglu. :misli: Iskopao sam jednu sliku u kompu, bilo mi je zgodno, pa sam je sejvao... Mislim da je to taj, ali nisam siguran. Duke II je meni najljepsi Duke. (y)
 
Ovdje izgleda bez vx-ove mašine zbog AC :misli:

vozio sam novi duke na marofu i ostavio je odličan dojam,moram prije kupnje još probati stari da vidim o kakvim vibracijama pričaju ljudi (y)
 
exfreerider said:
Ovdje izgleda bez vx-ove mašine zbog AC :misli:

vozio sam novi duke na marofu i ostavio je odličan dojam,moram prije kupnje još probati stari da vidim o kakvim vibracijama pričaju ljudi (y)

Neznam dali je to taj, tu sam sliku nasao u kompu slucajno... Ali tuba je za 5. :mrgreen:
Sto se vibracija tice, probaj najbolje, ako imas mogucnosti, pa vidi jel' ti pase. (y)
 
ovaj 2. je ono o ćemu sam pričao - samo kit za njega dođe 3.60 EUR, ali zato ima 50 ccm i 21 KS
 
Eto otišla jedrilica :(

natankao sam do čepa i potrošnja mi je bila 4.5l (y)

bilo mi je gušt voziti se iako sam stalno bio u strahu zbog vaših crnih prognoza pa sam bio nježan na gasu

novom vlasniku želim puno sretnih km
 
exfreerider said:
Eto otišla jedrilica :(

natankao sam do čepa i potrošnja mi je bila 4.5l (y)

bilo mi je gušt voziti se iako sam stalno bio u strahu zbog vaših crnih prognoza pa sam bio nježan na gasu

novom vlasniku želim puno sretnih km
pala je još jedna žrtva exfreeriderovog poduzetništva... :mrgreen: (y)pozdrav care
 
bmw m 5 said:
kad rikne zatezac...pocme mlatiti fazni lanac...i naravno motor drobi kao drobilica...radilica...klipnjaca zna crknuti donji lezaj...i pocme lupati......Takav je sistem...neci cudni zatezac...radi na ulje....Promijenio sam ih krdo...A i faznih lanaca...bogami... :mrgreen:
Koliko od prilike košta fazni lanac i napinjač novi
 
ja mislim da je za vxr-a              250-300kn fazni, pa nebi trebalo biti velike razlike  :misli:
 
josko said:
ja mislim da je za vxr-a               250-300kn fazni, pa nebi trebalo biti velike razlike  :misli:
Ako neko zna di stoji taj španer lanca neka kaže i koliko on peva i jeli ga je teško promjenit i šta sve treba raskopat za zamjenu njega i španera btw treba li skidat glavu :misli:
 
Doktor Baćo said:
Ako neko zna di stoji taj španer lanca neka kaže i koliko on peva i jeli ga je teško promjenit i šta sve treba raskopat za zamjenu njega i španera btw treba li skidat glavu :misli:

Lanac košta 537 kn a natezač 94 kn, vršim dostavu! info na PM
 
Evo da malo dignem ovu temu. Bio sad kod servisera za Leonardo 150  i kaže mi otišla pumpa od vode (curi ispod motora dok radi). Kaže da se ne može postojeća pumpa popraviti nego da treba uzeti novu + brtva od kartera. Pumpa 1050 kn ,brtva cca 65, + ruke kaže treba rastaviti po motora da se dođje do pumpe sve skupa cca min 2000 kn sa tendencijom na više ako se šta iskomplicira. Jel ovo jedino rješenje???????
 
ja sam ti imo isti problem....curi voda uspod motra kroz cijev kaj ide iz spremnika za tekucinu.tj napravio bi se ko neki protu tlak i jednostvano bi skut
sam svu vodu bacio van iz nekog razloga...ja sam mijenjom dihtung cilindra-bilo dobro 2tj-opet poceo curit!pa sam zamijenio tremostat...nista opet curi...
i onda sam odusto jer sam previse para vec potrosio na to....ima jako puno posla tu jer mora ga cijelog rastavit da dodze to toga...prakticki na 2 dijela  :palacdolje:

odg na tvoje pitanje dal je to rijesenja...ne bi se kladio...skuter je stavno odlica al kad jednom pocne zahebavat...odma prodat!!!
previse to para...ak ti ne zakuhava, tj ak ne kazaljka ne prelazi polovicu kad je ful zagrijan i ventilator ga drzi na toj temp...jednostavno svakih 2tj
nadoli tekucine i bok! previse para za skut koji vrijedi oko 7-8000kn
 
Thx, na brzom odgovoru. Kod mene je u početku bilo tako da sam izgurao 1-2 tjedna, ali sad (kad je ugrijalo) jedva mi izdrži dva dana i onda opet dolivanje vode, a sa nedostatkom se i temp sve više penje. Serviser mi tvrdi da je kod njih takva pumpa da kad odu semerinzi onda on propušta vodu van da se ne miješa sa uljem itd. Znam da skuter ne vridi više al mi je praktičan za grad i posao pa ću vjerojatno još do kojeg servisera da utvrdim jeli to pravi kvar , a ako je onda ću to morati platiti pa šta bude!