BMW K 1300 GT - raspad motora na testu izdržljivosti

Sledgehammer said:
Gle, ak nemaš kaj pametno napisati, šuti... naspram toga kaj ti voziš, BMW je još uvijek Space Shuttle...

Bol D'or, to ne može biti Space Shuttle jer to je legenda  :jesus:
 
BlackVelvet said:
rekao sam ja Zavjera

Imaju oni svojih bolesti koliko god neki zadrti ne zele to priznati ali im se ne događa da im se razleti masina na. način kako im se to dogodilo S druge strane za sve postoji prvi put a izgleda i drugi  :mrgreen:
 
Sledgehammer said:
Njihov pojam "cruising" najbolje dočarava to o čemu govorim, a odvoziti putovanje tipa Route66 je u svih preko 2800 kilometara dužine .......

Sory na off-u.....izvorna route 66 (Chicago-Los Angeles) je duga oko 3950km, a uz puno izmjena pravaca i verzija sada je duga oko 100km manje uz malo izmjenjene oznake kako prolaze kroz razne US države :wink:!
 
Kameni dj said:
Sory na off-u.....izvorna route 66 (Chicago-Los Angeles) je duga oko 3950km, a uz puno izmjena pravaca i verzija sada je duga oko 100km manje uz malo izmjenjene oznake kako prolaze kroz razne US države :wink:!
  Prvi raspad:-Kvačilo s kućištem,nema popravka-novi motor.Drugi raspad:-zaribala radilica,nema popravka-novi motor.Dalje?
 
velecasni1 said:
  Prvi raspad:-Kvačilo s kućištem,nema popravka-novi motor.Drugi raspad:-zaribala radilica,nema popravka-novi motor.Dalje?

Zavjera. BMW je neuništiv dok ga se ne dotaknu tehnički kriminalci.
 
Ma nema opravdanja!Motor za te para mora bit vrh vrhova kad ono jedna obicna kanturina puna nekih gluposti i raznih djindja mindja!
 
Sledgehammer said:
ja ne znam da takav postoji...  8) 8) 8)
a ja ne znam jel se iti jedan koji toliko kosta toliko puta raspa
 
wbst said:
Ma nema opravdanja!Motor za te para mora bit vrh vrhova kad ono jedna obicna kanturina puna nekih gluposti i raznih djindja mindja!

A šta je?  :shock: Napokon si se odlučija kupit bemburu pa pokušavaš snizit cinu, jel?  :shock: :mrgreen:
 
alien said:
A šta je?  :shock: Napokon si se odlučija kupit bemburu pa pokušavaš snizit cinu, jel?  :shock: :mrgreen:
A uuuuuuuu!Uvatija si me na djelu...Toliko sam lud za bmw-om da neznam kojeg bi prije uzeja
 
wbst said:
A uuuuuuuu!Uvatija si me na djelu...Toliko sam lud za bmw-om da neznam kojeg bi prije uzeja

Obzirom da je kriza iz tvojih postova vidim da ciljaš na polovnog, malo voženog (taman prije nego bi se tribala raspast mašina) Adventura!  :mrgreen:
 
alien said:
Obzirom da je kriza iz tvojih postova vidim da ciljaš na polovnog, malo voženog (taman prije nego bi se tribala raspast mašina) Adventura!  :mrgreen:
Trazim polovog malo vozenog po servisima,a znam da je takvog nemoguce nac..... :mrgreen:
 
wbst said:
Trazim polovog malo vozenog po servisima,a znam da je takvog nemoguce nac..... :mrgreen:

Ima takav r 1200 r  :mrgreen:
 
vickodu said:
Ima takav r 1200 r  :mrgreen:

He, he, al se ne prodaje!
A plus taj se kreće izvan granica HR, a to njemu ne odgovara!  :LOL:
 
alien said:
He, he, al se ne prodaje!
A plus taj se kreće izvan granica HR, a to njemu ne odgovara!  :LOL:

Prodaje u Du ali ovaj ima svu opremu i kofere  :wink:
 
vickodu said:
Prodaje u Du ali ovaj ima svu opremu i kofere  :wink:

Evo ja kupin kofere!
 
alien said:
Evo ja kupin kofere!

Mogu ga pitati ali ne vjerujem da će ih prodat Ima vjetrobrana viška ako ti treba