BMW R 1200 GS

Ovaj motor na slici ispod guma i kofera je GS 1100. Vrlo pouzdan i ružan.
 
AnteK said:
Btw, jel to isti onaj krug kao što dmo vozili prije 10-ak godina ?

Nije isti, jer sam u to vrijeme (ti si bio samo jednom, koliko se sjećam) preskakao polovicu kruga (Kamenolom-Kalnik) koja je malo teža jer ima većeg kamenja.
Čim kupiš novi motor, pokazat ću ti sve te lagane putanje, da ga možeš razraditi kako treba.

 
Pošto je ovo najaktivnija tema o BMW-u, a vjerujem da vas je i dosta iz Zagreba, može li mi neko reći kakva su iskustva sa testnim vožnjama kod Tomića u Zagrebu ? Može li se ono nenajavljeno doći i isti dan dobiti test vožnja (ako je motor slobodan) ili se mora najaviti par dana prije ?
U povratku sa odmora ću prolaziti pored Zagreba pa bi možda svratio da vidim za jednu testnu vožnju ako je izvodivo...
 
Nazovi Renata na +385911630185, on ti je sef prodaje motocikla u Tomicu. Pitaj ga kaj ima na raspolaganju za test voznje. Obicno nemaju sve motore za testiranje a i one koji imaju setaju od Rijeke itd... do Zagreba. Svakako preporucujem da se najavis unaprijed.
 
Evo kulture u GS-ovaca  :no:  :no:  :povraca: :povraca: :povraca:

fDbqH7TEF995kR8SMi7MP1HWhUcugnVtaDYrgyNuGtuRGkj00u2HVA6SykELNaGxKBpUS-pVo6fDhUyzTPbx9vJVe4qdYac395GDVkzeHYxK1W5bdgiB7Alngm2gNEUJODLKSOGYuq2Q3m7MB-CaSlBNaMXUmWY0v2XTo0x4Qz0h7Nx9cKaV9AMKGqfL8T7UasvmlybUfodi8xTjH6Du-glLQ9_WQjuFi2mkTXncc-EAsE1UXvco--CNT96Yfo-qVcEip0ypmyVCq8ghTYgzarQ8UXNcP--r3GcVOECsZ9TpBRB3DLnTho30cW2Ey_kuGbHtqTN74E4LSmiC-_2LxcFXkop3hzs-qQrVmJSYrVEyGoc_VEwcdzx36DbN1pwCBt-r0HEjgYKCOMWCiPP20t3z0GIJiBsXhHjBOYdRuMvE5mURX3eAdBksWc1adwwxf8gw7_42ksuDlfMeT_NhZE3aqFKcAqPn_s6TUsU6SPM8Ubr5KZPWlA8zL_aEuXdcQmAAl4Arlw7AjBV7pC3zgmowpS67D9_7p9jMe_AKSxBE924FwZf4JoJw49QB0aMky76suAVIn3xyVRKScz085l1Pjzw3oj_-ZQRHPEs=w519-h923-no
 
Nesmiju se ljudi doći pomolit, već ih zaskaču vrli novinari...



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Za one koji prate Forum površno kao ja, ovdje je najava dizel testa, t.j Forum testa Benve/Katem:
http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=260035.msg4860319#msg4860319
 
Taj test neće važit jerbo testni primjerak geesa nije adv nego obični....


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Test je glup, da ne može bit gluplji. Preglup čak i za morone. Testiraju deset godina stare primjerke, modela starih dvadeset godina. Uspoređuju cestovni motor na alu felgama, s rasnim adventure motorom. I da glupost bude kompletna, testirat će u dvorištu, 20 km ukupno.
 
Pegula, ja mislim da ti uopće ne razumiješ ni svijet ni čovjeka ni ono što veseli ekipu Pajcekof.

Možda bi ti moglo pomoći učlanjenje na forum.roda.hr
 
davor_77 said:
Test je glup, da ne može bit gluplji. Preglup čak i za morone. Testiraju deset godina stare primjerke, modela starih dvadeset godina. Uspoređuju cestovni motor na alu felgama, s rasnim adventure motorom. I da glupost bude kompletna, testirat će u dvorištu, 20 km ukupno.
Konačno neko sa suvislim komentaron u ovoj temi! (y)

Kako napreduju valiže za GSA?
 
Proveo lijep dan na Zumberku u potrazi za Jezernicama, rodnom mjestu Janka Sajatovica Krabata.
Zadnjih 300 tinjak metara je bila neasfaltirana cesta u dobrom stanju kojom sumari izvlace trupce iz tog podrucja ovih dana. Prosao sam cak i kroz jednu lokvicu oko 20 cm duboku  :D. Bilo je dosta poprecnih rigola, valjda se tako zovu mali nasipi koji odvode vodu s ceste. Nekima je visina bila dobrih 20 cm. Nema sanse da ih se moze preci s nepovisenim motorom.

https://youtu.be/NMmCT5Orgy4
 
Sad tek vidim kolko mi se zasvinjil GS.  :LOL: Stvarno je prevara, mislil sam da ima ugradjen anti-pajcek sistem  :mrgreen:, kad eto:
 

Attachments

  • GS mi se zasvinjil -).jpg
    GS mi se zasvinjil -).jpg
    1.7 MB · Views: 498
BMW9 said:
Sad tek vidim kolko mi se zasvinjil GS.  :LOL: Stvarno je prevara, mislil sam da ima ugradjen anti-pajcek sistem  :mrgreen:, kad eto:

Dobro da te policija uopće po cesti pustila  :mrgreen:
 
Ovdje se ljudi zezali kako GS ima previse elektronskih pomagala i kako samo jos treba da naprave GS-a koji ce se sam voziti i izgleda da su swabe i to poslusale :mrgreen:

http://www.motorevija.com.hr/vijesti/bmw-testira-samovozeci-gs