Croatia Speed Weekend GROBNIK: 31.03. - 02.04.2017.

Baby Nexus said:
kombinirano voze 600 i  1000, uglavnom trka di ovi brzi prelaze ostatak puka za krug, fora gledat jer ih ima po cijeloj stazi  :mrgreen:

(y)

biker4life said:
rejseri amateri se naganjaju pistom ukratko, ovi wannabe sa plominke i oni malo ozbiljniji svi zajedno :mrgreen:

ok , znači krash ruta  :LOL:
nebum vozila trku, sam me interesirala kakva je to zabava ;)
al jednog dana, ko zna , dovoljno sam blesava  :LOL:
 
b0du1 said:
Bilo bi dobro odvozit taj petak (31.03.17.). Ide li netko iz Splita i okolice?
Ja planiram tamo nedi u petom(ili sestom) misecu ako bude sve kako triba - kombijem do gori, pa se mozemo dogovorit stagod  (y)
da osjetin Grobnik i na motoru  :mrgreen:
 
Face_Off said:
Ja planiram tamo nedi u petom(ili sestom) misecu ako bude sve kako triba - kombijem do gori, pa se mozemo dogovorit stagod  (y)
da osjetin Grobnik i na motoru  :mrgreen:
I mislio sam s kombijem ako je ikako moguće ali mislim da neću moć u 5. mj. 
 
b0du1 said:
I mislio sam s kombijem ako je ikako moguće ali mislim da neću moć u 5. mj.
Sumnjam da cu moc ranije sto se financija tice  :palacdolje:
 
rednyaW said:
taman bum kompletan... pak se bumo ubili ko isusi XD    3 seta guma su doma vec...  hohohohohoohohoh

skoro pa me strah  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :0648: :evil:

klasika  :LOL:
 
lunjo said:
Kakva je to kategorija Racing for fun  :misli:
kategorija za naivce ali i RRejsere koji vole ''gazit'' one antisportaše koji se usude izaći na stazu bez da uopće znaju da je prestiž u pitanju  :shock:

naravno tko zadnji tog još i publika nacipelari iza tribina onako sportski. bio ja..  :starac:


 
a jel , interesantno , prestiž ha ?  :afro:
 
nisam od onih koji se uzrujavaju oko bilo čega , meni je samo do zabave  :mrgreen:
 
S obzirom da će vozit i 50-tke, nemate brige...nama trebaju 3min za krug :)
 
Sta kaze prognoza za vikend...    :021:
 
karadolo46 said:
Sta kaze prognoza za vikend...    :021:
Za sad govori da će nedjelja bit za krasan k..., neke pljuskove pokazuje. Nadam se da će se do tad još promjenit, jer je plan da nas nekoliko krene u nedjelju ujutro. Subotu pokazuje ok.
 
Onda subotu napadamo...  :021:


A i nedilju ako ne bude te kise... 
 
Daj nemoj me... samo ne kisa :huh: jer mislimo kampirat sa subote na nediju da nebi izigravali indijance po grobniku :vatrica: