Dali ostavit serijski auspuh ili ne

luka 200

New member
Nedavno sam kupio 200 st i zanima me dali da ostavim serijski auspuh. A nudi mi8 se Serdarevič TT-3 (tri-oval) pa neznam dal da ga uzmem ili kaj da radim.

Pa kaj vi mislite o tom auspuhu
 
Serdarevic Owners Club:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,101295.0.html

:whistle:

Ukratko - ako volis mir i tisinu, pusti serijalu. Ako se vozis na duge rute, pusti serijalu (mene moji otvoreni Termiji izlude nakon 100tinjak km otvorene ceste bez stajanja). Ako zelis "tubu", jaci zvuk i estetiku, te malo igranja sa rolicama, uzmi otvoreni auspuh.

I probaj jos malo sa trazilicom, ima jos par tema o tome.

Pozdrav.

(y)
 
ja bi na tvojem mjestu ostavio serijalu. na zvuku dobijes, na performansama cak i gubis... za te novce ima pametnijih stvari za kupit
 
ako si za gradsku vožnju..glasniji spuh pomaže, ak planiraš malo duže vožnje..poludit ćeš


p.s. ako planiraš preko granice obvezno imaj homologirani spuh zbog buke 7iako te to mogu zezati i domaći plavci)
 
ma meni to ne smeta želim postiči ono da kad dolazim doma u kasnim nočnim satima da svi susjedi znaju joj evo ga opet neču moči zaspat cijelu noč od njega :mrgreen:
 
onda nemaš kaj birati..uzmi aftermarket spulju i moli boga da ti susjedi nemaju doma sačamaricu ili UK4  :mrgreen:


p.s. radije si za tu lovu stavi prvo multivar  i jači kuplung  za početak, to bu ti bilo zanimljivije nego jebati susjede
 
tigufisis said:
ja bi na tvojem mjestu ostavio serijalu. na zvuku dobijes, na performansama cak i gubis... za te novce ima pametnijih stvari za kupit
ajde mi pojasni kako na performansama gubis?sa kojim auspuhom si TI izgubio?
 
malaguti said:
ajde mi pojasni kako na performansama gubis?sa kojim auspuhom si TI izgubio?

i mene ubio u pojam  :LOL:

 
cdawg said:
i mene ubio u pojam  :LOL:
bas me zanima sta ce odgovorit,to je ono cuo od prijateljevog prijatelja koji je bio ljubomoran na auspuh koji ima prijatelj njegovog prijatelja koji mu duguje novac za cungalungu  iz prvog osnovne...
 
Nije mi baš fora imati otvoren spuh na skuteru ... pre monotona harmonija ...
 
markookram said:
Nije mi baš fora imati otvoren spuh na skuteru ... pre monotona harmonija ...

Sve ovisi koliko je vozač kreativan 8)

meni od zg do vodica nije dosadio :wink:
 
exfreerider said:
Sve ovisi koliko je vozač kreativan 8)

meni od zg do vodica nije dosadio :wink:

potpisujem  (y)
 
A tek kad prozujiš kroz tunel, pa malo pustiš gas, a ono puca ka u Sinju....
 
exfreerider said:
Sve ovisi koliko je vozač kreativan 8)

meni od zg do vodica nije dosadio :wink:
moš ti bit kreativan koliko oceš kad se on takoreci stalno vrti u istim okretajima  :?
 
malaguti said:
bas me zanima sta ce odgovorit,to je ono cuo od prijateljevog prijatelja koji je bio ljubomoran na auspuh koji ima prijatelj njegovog prijatelja koji mu duguje novac za cungalungu  iz prvog osnovne...

da prijatelju ja sam izgubio. mogu ti cak napisati i zasto ali bojim se da ne bi shvatio, pa stvarno nema smisla
 
tigufisis said:
da prijatelju ja sam izgubio. mogu ti cak napisati i zasto ali bojim se da ne bi shvatio, pa stvarno nema smisla
nebi shvatio :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: reci koji auspuh i koji skuter i koji je po tebi razlog?
 
malaguti said:
nebi shvatio :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: reci koji auspuh i koji skuter i koji je po tebi razlog?
Da, i mene baš zanima...
 
u jbt jeste zapeli. nisam rijecima u potpunosti prenio svoju misao :D nisam mislio da ce izgubiti s navedenim auspuhom. zna se da uz aftermarket spuh dolazi i dobar zvuk, ali ne dolazi i nuzno do poboljsanja performansi. ako spuh projektiraju ljudi koji su to sposobni kvalitetno napravit, imaju dobru mehanizaciju, znanje, testne masine... onda ce i spuh bit dobar i  dignut ce performanse, a ako spuh napravi neko bezveze onda ce takav bit i rezultat. za ovaj konkretni top nista ne kazem jer nisam imao doticaja s njim.