Devil na YZF R125 :)

Ma slušam, al sa 20% popusta na akrapa opet dođe cca 4000kn :undecided: Devil bi sa 10% bio nekih 3500. :misli: Šta sad? :misli:
 
Miki666 said:
Ma slušam, al sa 20% popusta na akrapa opet dođe cca 4000kn :undecided: Devil bi sa 10% bio nekih 3500. :misli: Šta sad? :misli:
Sad zovi HAK :mrgreen: :mrgreen:  ako imaš jaku želju i novaca onda stavljaj akrapa (y) Iako bih se složio sa postom poviše najbolje ti motor ide i radi sa orginalom (y)  Primjer kad budeš rastezao taj motorić izgleda če smješno bruji a nidi ga nema :mrgreen: Ali tko sam ja da sudim :D  Ako mene pitaš uzmi te pare i kupi si kožno odijelo i vozi sa orginalnim auspuhom. Nečeš vječno vozit 125 tice a odjelo paše i na druge motore :mrgreen: (y)
 
Miki666 said:
Ma slušam, al sa 20% popusta na akrapa opet dođe cca 4000kn :undecided: Devil bi sa 10% bio nekih 3500. :misli: Šta sad? :misli:

Imaš full Giannelli s granama za 2100 kn kući na vrata...
 
poštar said:
Sad zovi HAK :mrgreen: :mrgreen:  ako imaš jaku želju i novaca onda stavljaj akrapa (y) Iako bih se složio sa postom poviše najbolje ti motor ide i radi sa orginalom (y)  Primjer kad budeš rastezao taj motorić izgleda če smješno bruji a nidi ga nema :mrgreen: Ali tko sam ja da sudim :D  Ako mene pitaš uzmi te pare i kupi si kožno odijelo i vozi sa orginalnim auspuhom. Nečeš vječno vozit 125 tice a odjelo paše i na druge motore :mrgreen: (y)
Nemoj tako, ako ti se da samo napiši šta misliš, svako mišljenje dobro dođe. :wink:

Vozit ću ga bar do 21. godine, a vjernojatno i duže jer sumnjam da će bit para za nešto jače. Imam dosta i za Akrapa bez popusta, al želim proć čim jeftinije. Sad kad izvidim sve cjene onda ću odlučit dal kupit nešto il odgodit za drugu sezonu, jer ako mi je cjena ista u 4. mjesecu ko i u 12. onda ću rađe čekat do 4. i u međuvremenu rješit sitnice. (y)

dovla said:
Imaš full Giannelli s granama za 2100 kn kući na vrata...
Jednina stari, jednina. :wink: :skriven: :mrgreen:

Nekako mi je ko Leo, nekako čist zvuk, čuješ točno svaki 4. takt, a Akrap to spoji na neku foru, Devil ne tako ljepo al opet mi je ljepši zvuk. :wink:
 
Evo, ispalo je da bi me homologirani Devil koštao više od Akrapa s popustom. :wink:

U međuvremenu je uletio polovni Akrap (http://www.njuskalo.hr/moto-auspuh/akrapovic-yamaha-yzf-r125-oglas-9795348)

Sad mene zanima ona homologacija koju moram nosit na tehnički, kako izgledaju ti papiri? :misli:

I još, s auspuhom moram dobit: top, granu, db-killer, tu homologaciju, dal još nešto?

Ima i još nešto, dal neko zna kolko bi me mogo koštat hp express iz Šibensko - Kninse do Fužina (Delnice, Rijeka.. ko nezna) i dal mogu ja provjerit pa tek onda platit, ako ne valja vratit? :misli:
 
Bokygs said:
Tu si mozes izracunat preko HP cijenu (samo moras znati i kilazu). http://www.posta.hr/cjenik-on-line
A ovo da otvoris paket bez da platis,pa ako nije to sto zelis vratis nazad,nije moguce. Makar ne preko HP.
Hvala, 125kn, to je ok. (y)

Samo me malo brine, šta ako s auspuhom nešto nije u redu? :misli: :?

EDIT: Ne brije nego brine.
 
Ninja said:
(y)
Najbolji savjet
A ne ne. :nono:

Nego, ovaj Akrap iz oglasa je Akrapovič R125, kakva je razlika od običnog Akrapoviča, oba su za taj motor, al nije valjda samo naljepnica razlika? :misli:
 
Miki666 said:
A ne ne. :nono:

Nego, ovaj Akrap iz oglasa je Akrapovič R125, kakva je razlika od običnog Akrapoviča, oba su za taj motor, al nije valjda samo naljepnica razlika? :misli:
ovakav akrap ima jedan prijatelj na tom motoru,i on kaze da ova verzija nemaa homologaciju i da nije "street legal"...tako da,ako vec narucujes i pazis toliko oko homologacije reci decku nek ti poslika kod na auspuhu...
 
luka737 said:
ovakav akrap ima jedan prijatelj na tom motoru,i on kaze da ova verzija nemaa homologaciju i da nije "street legal"...tako da,ako vec narucujes i pazis toliko oko homologacije reci decku nek ti poslika kod na auspuhu...

Kod? Ko šta je broj šasije na motoru? :misli:

Kako će mi taj kod pomoć?
 
Miki666 said:
Nego, ovaj Akrap iz oglasa je Akrapovič R125, kakva je razlika od običnog Akrapoviča, oba su za taj motor, al nije valjda samo naljepnica razlika? :misli:
Miki opet piješ  :mrgreen:. auspuh je za R125, znači za tvoj motor. ima još jedan model s titan plaštom, i nema razlike.
CitiEx je jeftiniji od HPa, dostava bi bila do 100kn, a moga bi s prodavačem riješit da on plati dostavu kad ne želi spustit cijenu.
ako nije homologiran za cestu poklonim ti homologaciju od jednog slip-on Akrapa.
 
A malo uz kolinje se nazdravilo. :mrgreen:

Decko je tog Akrapa kupio u Yamahi, mozda zato sta ide preko njih ima tu naljepnicu, a i cjena je visa.
Za cjenu nismo nis dogovarali, tako da cu jos vidit, ako spusti ja cu postarinu, ako ne on ce. :wink:

Meni se ovako preko maila decko cini skroz ok, ne mora to nis znacit, i na motoru je Akrap bio 2500km, al opet me malo strah sta ako nesto ne valja. :?

Kako je ta homologacija, po serijskom broju auspuha ili je svaka ista? Poklon ne dolazi u obzir, ako nista drugo, koja :piva: na Grobniku. (y)
 
Miki, pitaj ga jel normalan, 3800kn lol, pa kome ce to prodat za te pare. Ponudi mu 2 i pol, oce, nece.

Pa onda zovi opet za mjesec dana  :mrgreen: Ako se i proda, nista zato, uzet ces novi, al dat 3800kn za polovni lonac, i to za 125 bi moro bit jebeno lud  :wink:

3800kn, jos malo dodas i uzmes full akrapa od Markeza  :mrgreen: samo ti fali motor na koji ćeš to montirat.  :mrgreen:
 
prodaš tog plačipokija i dodaš 500 eura i kupiš pravi motor... ili pospremiš te pare za kasnije kad ćeš kupovat pravi motor  :mrgreen:

ak ti je toliko stalo da vrišti taj mali pimpek razreži originali izvadi to kaj je unutra van i vozi se  :mrgreen:

a i moja lična reakcija kad čujem 125 4t sa nekim takvim auspuhom je podsmjeh... ono vrišti i šalta se a voziš 50...
 
kiki.o said:
Miki, pitaj ga jel normalan, 3800kn lol, pa kome ce to prodat za te pare. Ponudi mu 2 i pol, oce, nece.

Pa onda zovi opet za mjesec dana  :mrgreen: Ako se i proda, nista zato, uzet ces novi, al dat 3800kn za polovni lonac, i to za 125 bi moro bit jebeno lud  :wink:

3800kn, jos malo dodas i uzmes full akrapa od Markeza  :mrgreen: samo ti fali motor na koji ćeš to montirat.  :mrgreen:
Probat cu spustit cim vise, 3000 uvrh glave. Mozda Sv. Nikola donese kojih 500kn pa sam na 2500. :wink:

Ako gledas po kubikazi na markezov stavim 8 ovakvih Yamaha. :mrgreen:

@Matek
Nije meni tolko do toga da bude cim slicniji vecem motoru. Meni se se sviđa zvuk, cak je i sa serijskim bolji nego sam mislio, svako nesto voli. (y)

Ovaj ce najvjerojatnije ostat dok ne bude vrijeme za sesticu, tako da mi nije zao mjenjat auspuh. :wink:
 
Miki666 said:
Kod? Ko šta je broj šasije na motoru? :misli:

Kako će mi taj kod pomoć?
pa ako je taj kod napisan ili ugraviran na auspuhu (E-kod) onda znaci da je homologiran,ako nema tog koda auspuh nije street legal...
 
dobRro ti Kiki veli, nemoj jelenu ni u ludilu dat 3800, 2500 max ... ionak pise da mu treba lova, to ak ne uzmeš ti ce stajat u oglasniku do svetog nigdarjeva i on to zna ... znaci, samo zato što je Akrap 2500 max i to uz njegovu poštarinu :mrgreen: