Devil na YZF R125 :)

STP u Zagrebu, 03.07. 2013. od 01. 07. 2013. naputak ili sto vec po kojem gledaju auspuhe na motorima,

imas vise o tome u temi o teh pregledima
 
KING RR said:
Pusti djecaka, bar nesta ce imat skuplje od prometala  :mrgreen:
Do tog da imam nesto skupo bas zbog tog sta je skupo mi je stalo ko do lanjskog snjega. :wink:

Matek said:
ovisi kako gdje zajebavaju.

mene niko niš nikad nije pitao..... a frenda nisu pustili jer nije imao db kiler zašrafan iako je imao sve papire
Db-killer bi stavio ovako i onako za na tehnicki. Ako je auspuh tisi, manje je vjerojatno da ce pregledavat homlogaciju, svejedno ne znaci da nece.  :misli:

sid said:
STP u Zagrebu, 03.07. 2013. od 01. 07. 2013. naputak ili sto vec po kojem gledaju auspuhe na motorima,

imas vise o tome u temi o teh pregledima
Hvala, pogledat cu. (y)
 
Šta se mene tiče tema može pod ključ.
Utb1TI9l.jpg

:headfones: :D
 
Biker_Sisak said:
snimak il se nije dogodilo  :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=ocev7cY6VZg :mrgreen:

A kako tek ljepo puca u vožnji na puštanju gasa. :azn:

angelo.ma said:
recesija, aaa?
Još koja sitnica za motor pa će bit je**na recesija. :mrgreen:

Ne, ozbiljno... dobio sam super popust, inače nisam baš tolko lud dat punu cjenu (5500kn).
 
Ima li veca ispusna? Nekak mi se cini izlazni mali promjer ili je to samo zbog kuta gledanja  :misli:
:mrgreen:
 
ace_of_spades said:
Ima li veca ispusna? Nekak mi se cini izlazni mali promjer ili je to samo zbog kuta gledanja  :misli:
:mrgreen:
Mislim da ti se cini. :misli: :mrgreen:

Bio sam siguran da necu osjetit razliku u snagi, al na nizim i srednjim okretajima se osjeti. Mislio sam da mi se to cini zbog zvuka, al na par uzbrdica sam ranije mogo saltat u visu nego prije. (y)
 
E sad još samo nađi neku mašinu od R6 i ubaci unutra  (y)

Spuh je predivan, zvuk također...nema kaj, Akrap zbilja napravi spuh, po meni vrijedi sake kune. Sad samo gas i nek puca iz auspuha čim duže!
 
danc00 said:
E sad još samo nađi neku mašinu od R6 i ubaci unutra  (y)

Spuh je predivan, zvuk također...nema kaj, Akrap zbilja napravi spuh, po meni vrijedi sake kune. Sad samo gas i nek puca iz auspuha čim duže!

bolje odmah od R1 da ne radi dupli posao, ova od R6 mu bude brzo slaba  (y)  :LOL:
 
Biker_Sisak said:
bolje odmah od R1 da ne radi dupli posao, ova od R6 mu bude brzo slaba  (y)  :LOL:
cini se kao da i nije neka razlika s prvotnog topa nakraju na akrap da cini neku razliku cisto sumnjam.  :mrgreen:
Mozda bi se moglo jedino usporediti na testnom stolu.  :mrgreen:
 
danc00 said:
E sad još samo nađi neku mašinu od R6 i ubaci unutra  (y)

Spuh je predivan, zvuk također...nema kaj, Akrap zbilja napravi spuh, po meni vrijedi sake kune. Sad samo gas i nek puca iz auspuha čim duže!
Hehe meni je R6 '07 nadalje nešto neopisivo. Zvuk i izgled savršeni, vozio nisam, al prema testovima i iskustiva i to mi se čini baš onako kako volim. :0648:

Ko ima love, mislim da mu se čak isplati dat i punu cjenu.

Hvala! (y)

ace_of_spades said:
cini se kao da i nije neka razlika s prvotnog topa nakraju na akrap da cini neku razliku cisto sumnjam.  :mrgreen:
Mozda bi se moglo jedino usporediti na testnom stolu.  :mrgreen:
Ne osjeti se kad ga stisnem na ravnom, možda i da malo na nižim okretajima, ali moguće da je takav osjećaj zbog zvuka. Najviše sam primjetio na cestama di se puno vozim i di već predviđam kako će motor radit. I tu me stvarno ugodno iznenadio od cca 4500-6500rpm, osjetno lakše nabire okrataje. (y)