Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

ovaj bc se prvo prodavao za 3500 pa sad za 4k kn,.... tip stalno egdje zuri u inozemstvo,....  :mrgreen:

http://www.njuskalo.hr/bicikli/ktm-el-paso-19-oglas-902520
 
majle said:
e stari, ja otkrio Ucku, a tako mi blizu cijelo ovo vrijeme...  :?



ako budem tu cemo djir napraviti. ;)


nis se ti ne brini.. ja sam 1.9. dole pa se mozemo vidit ak imas cajta.. a kaj se otkrivanja ucke tice, sam javi kad se vratis sa broda pa ja otpicim u zg po bajk (ak sve prodje ok i budem trenutno nastanjen u tvojim predjelima)
 
bole said:
ovaj bc se prvo prodavao za 3500 pa sad za 4k kn,.... tip stalno egdje zuri u inozemstvo,....  :mrgreen:

http://www.njuskalo.hr/bicikli/ktm-el-paso-19-oglas-902520

pa za 3500 se definitivno isplati, a nek si lik zadrzi najbolje ulje i najbolju kacigu.. takvi su mi najbolji kaj kacige djele i sa motorima i biciklima, kaj ce meni kaciga od nekog bucoglavca, pa da je onda ja moram prodavat..  :misli: :mrgreen:

inace nisam neki fan ktm bicikala
 
Ja iman Gary Fisher Advance disk (nova 3500kn) stara oko misec dana oprilike al vecinu toga vrimena nije vozena  :mrgreen:
Pa ako neko zainteresiran za kupnju nek se javi :)

http://fisherbikes.com/bike/model/advance-disc
 
pozdrav
ne pratim bas ovu temu i nisam na biciklu a trebal bi, benz bude poskupil :LOL:
zajebavam se, no :mrgreen:
Vrazji motor bil prestal sam hodati :x jer nemam vremena :mrgreen: a i malo sam se zdebljal a koljeno me muci, za kvadricepse idealno
Pitanje prvo; visok sam 192cm, 95kg, koja velicina rame meni treba?
Trebam neki bajk za pocetnika, rabljeno, do 2000kn, prednja suspenzija, necu cistog cestovnog, enduro neki :mrgreen:se moze kaj naci?
Dominator bicikli..vrijedi to kaj?
Ili neku jeftiniju marku za pocetnika za preporucit? Nije mi bitno da je bicikl od 6,5kg i cudo tehnike i kaj ja znam..
 
Lovro Vz said:
pozdrav
ne pratim bas ovu temu i nisam na biciklu a trebal bi, benz bude poskupil :LOL:
zajebavam se, no :mrgreen:
Vrazji motor bil prestal sam hodati :x jer nemam vremena :mrgreen: a i malo sam se zdebljal a koljeno me muci, za kvadricepse idealno
Pitanje prvo; visok sam 192cm, 95kg, koja velicina rame meni treba?
Trebam neki bajk za pocetnika, rabljeno, do 2000kn, prednja suspenzija, necu cistog cestovnog, enduro neki :mrgreen:se moze kaj naci?
Dominator bicikli..vrijedi to kaj?
Ili neku jeftiniju marku za pocetnika za preporucit? Nije mi bitno da je bicikl od 6,5kg i cudo tehnike i kaj ja znam..
odi pa probaj. svaki je proizvođač je različit, no što je bitnije - svi smo mi različiti. npr meni je 21.5" rama od gianta mala, a meridina 22" mi je taman, makar za 187cm visine rijetko tko preporuča više od 21"

ti si višlji, nek ti orijentir bude 22" al ti to niš ne znači.
 
kao što jolly reče podosta ovisi i o proizvođaču i o veličini rame, recimo sad vozim AM focusa M veličine cca 18" iako po svakoj logici za nije za moju visinu 184, puno mi bolje leži nego model u L veličini, najbolje ti je probat, malo provozat pa vidjeti kaj ti odgovara
 
biker4life said:
pa tako nesto se i meni mota po glavi, unatoc popustu od 30%, zato pitam :misli:

koja alternative preporucate u tom cijenovnom razredu (oko 1.000 €)? :misli:

http://www.svera.hr/

cini mi se da su oni jedan od boljih ducana u hr, a posto su ti blizu, javi se njima i vidi sta preporucuju...  :wink:


ja sam sebi uzeo Focus FatBoy, a prvo sam isto gledao KTM pa vidio da nema smisla placat' puno vise para za losiju stvar (jedino mozda ici u SLO i kupiti bajk)... to sam i ja trebao napraviti


www.dsg.hr

http://www.proteajaska.com/.
 
bježi od svere
oni ti uzmu 20kn za napumpat gumu i sl. gluposti obični droput kod njih dođe 200kn a svugdje drugdje je 80-100kn
kod njih eventualno kupit bike i onda na servis kod brune i šišan
 
biker4life said:
Zanima me sto mislite o KTM Race Comp bajku?
> http://www.bim-bike.hr/katalog.php?stavka=21
:misli:
Thx.

kak je majle reko previse novaca.. da ima neke postene hidraulicne disk kocnice i bar 100mm hoda vilice mozda bi opravdao cijenu.. ovako platit tolko jer na njemu pise KTM nema smisla, bez obzira na komplet XT-a na njemu, pogotovo jer smrtnik nece ni osjetit da ima xt nit je to neki hard core bicikl
 
Lovro Vz said:
pozdrav
ne pratim bas ovu temu i nisam na biciklu a trebal bi, benz bude poskupil :LOL:
zajebavam se, no :mrgreen:
Vrazji motor bil prestal sam hodati :x jer nemam vremena :mrgreen: a i malo sam se zdebljal a koljeno me muci, za kvadricepse idealno
Pitanje prvo; visok sam 192cm, 95kg, koja velicina rame meni treba?
Trebam neki bajk za pocetnika, rabljeno, do 2000kn, prednja suspenzija, necu cistog cestovnog, enduro neki :mrgreen:se moze kaj naci?
Dominator bicikli..vrijedi to kaj?
Ili neku jeftiniju marku za pocetnika za preporucit? Nije mi bitno da je bicikl od 6,5kg i cudo tehnike i kaj ja znam..


Che i Jolly su ti vec rekli sve kae bitno sto se tice velicine, dakle obzirom na visinu odredit neku sredisnju pocetnu tocku a onda oko nje birat.. bitnija je sama geometrija bicikla.. kako ti je jolly reko da je njemu 21.5 giant mali a 22" merida taman, a Che sad vozi M umjesto L.. ja imam giant 19.5" i konu 18" i oba su mi taman (probo i konu 20" kad sam kupovao jer sam isto tako samo prvo brojeve gledo, ta mi je bila knap ali malo vise za jajomlat nego taman, moras moc stajat preko stange, dok mi je recimo scott L bio isto ok), giant je vise trekking a kona je XC.. dakle kao i kod svega ne gledat striktno brojeve.. gledat namjenu, iz nje izlazi geometrija koja onda odredjuje brojcanu velicinu, polozaj sjedenja, udaljenost i polozaj volana itd.. i naravno bez probe to sve ne mozes ustvrdit, bicikl se ne kupuje samo na pogled.. polozaj sjedenja odredjuje kakav je oblik sica (cesto stavljaju bezveze siceve i onda se ljudi znoje uzasno i bole ih ledja i guzica), udobnost odredjuje i sirina i udaljenost volana itd.. dakle probat u svakom slucaju, ako se kupuje rabljeno malo je lakse probat u dvoristu il na parkingu il gdje ste vec, u ducanu ak je dost velik malo u krug (turbo sport) il svakako bar sjest na njega, druge nema..

a sto se novog tice za te novce pogledat u dsg-u haro ili kod huni bike-a KHS (ovo dvoje ima u vz), ili giant u turbo sportu (neznam dal ima tam).. ostala ponuda je slaba ili nikakva sto se te cijene tice.. u oglasniku pak ima svega
i svacega..


btw za one koji imaju 8 soma viska.. vidi ponude http://www.ciklo-centar.hr/new/artikli.asp?ID=371 ...
 
stinky je odličan, samo što to nemaš di voziti bar ja ne, tu oko pule je stinky overkill
 
ja sam vidio lika na stinky-u kako se vozi na jarunu  :LOL: koji picolovac.. to je overkill.. ti bar imas prirode van pule i nije ti ni daleko do nje doc
 
giantMC said:
ja sam vidio lika na stinky-u kako se vozi na jarunu  :LOL: koji picolovac.. to je overkill.. ti bar imas prirode van pule i nije ti ni daleko do nje doc
znam ja jednog koji se po zagrebu vozi sa 270mm hoda iza :mrgreen:
 
ima sveukupno 3-4 skoka na koja ja sa svojim xc bikeom ne idem dok sve ostalo se da riješiti bez problema sad zbog tih 3 skoka uzimat bike sa 20cm hoda nema smisla barem ne meni
 
jolly the roger said:
znam ja jednog koji se po zagrebu vozi sa 270mm hoda iza :mrgreen:


o kakvom vozilu je rijec?  :mrgreen: pomislio sam da opet reklamiras svoj crveni tocak ali sam se prisjetio da on nema tolko