Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

desmosedici said:
vozi li kod od ekipe cestovni/trkaći bicikl  :misli:

ja sam isto bio gledao šta se nudi ali skupi su ko sam vrag, za cijenu sasvim prosječnog cestovnjaka možeš uzeti odličan xc ili neku drugu vrstu mtb-a
ali volio bi imati jedan cestovnjak onako da mogu otić na učku i vratit se pedalirajući :D

npr alu okvir i tiagra grupa oko 1000e, karbonski okvir i tiagra preko 10kila kuna
a tiagra nije bog zna šta, za rekreativca dosta ali ako kreneš ozbiljnije onda ćeš poželjet bolje a time cijena ide u nebo
danas je na većini karbonska vilica standard pa je to ok, naravno dodaj i 100injak eura za spd cipele jer nema smisla voziti cestovnjak u običnim patikama
 
mv_agusta said:
ja sam isto bio gledao šta se nudi ali skupi su ko sam vrag, za cijenu sasvim prosječnog cestovnjaka možeš uzeti odličan xc ili neku drugu vrstu mtb-a
ali volio bi imati jedan cestovnjak onako da mogu otić na učku i vratit se pedalirajući :D

npr alu okvir i tiagra grupa oko 1000e, karbonski okvir i tiagra preko 10kila kuna
a tiagra nije bog zna šta, za rekreativca dosta ali ako kreneš ozbiljnije onda ćeš poželjet bolje a time cijena ide u nebo
danas je na većini karbonska vilica standard pa je to ok, naravno dodaj i 100injak eura za spd cipele jer nema smisla voziti cestovnjak u običnim patikama
slažem se s tobom.  (y)  ja imam fuji full carbon komplet ultegra/105 polovan,odlično očuvan 8keka,još sam za sprinterice shimano dao 100eura  (y)  sutra sve poslikam da stavim  (y)
 
meni se svida scott od kad je izasel

http://cgi.ebay.de/Scott-Voltage-FR-10-Gr-S-/360272343284?pt=Sport_Radsport_Fahrr%C3%A4der&hash=item53e1e7b0f4

cini mi se ok free ride bicikl, jedino je dosta tezak?

 
desmosedici said:
nije,već  badminton ,triatlon,dugoprugaško trčanje ...  :mrgreen: (y)


jbg futrola me prevarila :mrgreen: na mom je samo na glavi pa odmah znas koji je
 
stankovukovic said:
meni se svida scott od kad je izasel

http://cgi.ebay.de/Scott-Voltage-FR-10-Gr-S-/360272343284?pt=Sport_Radsport_Fahrr%C3%A4der&hash=item53e1e7b0f4

cini mi se ok free ride bicikl, jedino je dosta tezak?

kad se već spominje scott meni je genius zanimljiv, nudi 150mm hoda nazad što se može prebacit u tkz traction mode kad se blokira na 95mm ili full lock pomoću jedne poluge kojom se i vilica isto blokira, nudi se i genius LT sa 185mm hoda
img_4712.jpg
 
mw koji bajk imaš? daj nabaci sliku ili neki link  :mrgreen:
 
corratec x-vert expert sa par modifikacija, tora 318, shimano slx crankset, sram 980 kaseta, sram 991 lanac, dmr v8 pedale i neki low budget volan i lulica
nemam slikica, ako se sjetim ću slikati sutra :wink:
 
stankovukovic said:
meni se svida scott od kad je izasel

http://cgi.ebay.de/Scott-Voltage-FR-10-Gr-S-/360272343284?pt=Sport_Radsport_Fahrr%C3%A4der&hash=item53e1e7b0f4

cini mi se ok free ride bicikl, jedino je dosta tezak?

Ajde, ajde kupi ti to pa da ponovno krenemo malo na f-r, prije nego ostarimo  :D.
 
mv_agusta said:
kad se već spominje scott meni je genius zanimljiv, nudi 150mm hoda nazad što se može prebacit u tkz traction mode kad se blokira na 95mm ili full lock pomoću jedne poluge kojom se i vilica isto blokira, nudi se i genius LT sa 185mm hoda

nemoj to, kupi nesto sto ima standardni shock...
 
jolly the roger said:
sad kad si ga kupio, najbolji ti je :mrgreen:

Pa ne kužim se baš ali čini mi se kao kavileten bajk s dobrim komponentama za tu cijenu. Tak i tak nije za mene nego za klince i ženu onako kao allround bajk za vozit se rekreativno svaki dan popodne, vikendom... Za tu svrhu mislim i više nego dobar.
 
borisp said:
Pa ne kužim se baš ali čini mi se kao kavileten bajk s dobrim komponentama za tu cijenu. Tak i tak nije za mene nego za klince i ženu onako kao allround bajk za vozit se rekreativno svaki dan popodne, vikendom... Za tu svrhu mislim i više nego dobar.
pa da,  sasvim je  ok za ono šta je namjenjen,pristojan bajk  (y)