evo malo slika moje uljare :)

ozzymadman

New member
evo san slika svoju uljaru napokon nakon dugo vrimena sa željon da je predstavin svim Suzukijevcima posebice zaljubljenicima u ove mašine...doduše nije tako izgledala kad san je uzeja,ali nije bila razbivana ni padana ( osin jednog pada pri podizanju na zadnje kolo prijašnjeg vl.na šta su stradali na sreću samo oklopi,točnije boja) ,a i prijašnji vlasnici( njih  3 ) su je pazili i mazili... oklope san pitura nanovo, naljepnice nove napravija sve u originalu ali sa željon da ima nijanse drugačije od originala...doduše bilo je tu još radova i popravki jer ipak je tu  zub vrimena učinija svoje :)  evo par slika pa procjenite...Pozz  :D
 
evo još koja :jesus:
 
i još koja :LOL:
 
Hvala  (y)
 
jel ovo miskovac radija :misli: ?


(y)
 
isusati što volim stare odlično uščuvane pyle :inlove:  (y)
 
lijep motoric....samo bih mu ja jos felge ofarbao u bijelu boju....ove polirane mu ne pristoje bas....ovo je ipak pravi muski motor.... (y)

Btw...sta nije uljara tog godista imala hidraulicno kvacilo.... :misli:
 
bmw m 5 said:
lijep motoric....samo bih mu ja jos felge ofarbao u bijelu boju....ove polirane mu ne pristoje bas....ovo je ipak pravi muski motor.... (y)

Btw...sta nije uljara tog godista imala hidraulicno kvacilo.... :misli:
1100 je imao hidrauliku
 
To je prvi serijski motocikl sa USD vilom ili se varam? :misli:
 
šta bih dao za ovakav polametarski amortizer guvernala.... original je ipak najbolji ...  (y)
 
Z-Power said:
jel ovo miskovac radija :misli: ?


(y)


nije on radija ,ja san je pitura i to inaće radin :D  Stari mi je pitur pa me on svemu naučija šta triba , a i dotični koji je inaće odličan  je naučija koju stvar od njega :wink:
 
zvonko situm said:
momče svaka ti čast... tako motor treba održavati  (y)


Hvala Šile i na savjetu  :D  (y)