Forumske skuter majice-dogovori :)

dal vam odgovara ovakva majica

  • DA

    Votes: 10 47.6%
  • NE

    Votes: 11 52.4%

  • Total voters
    21
nidjo180sp said:
:mrgreen: sve to stima samo koja je svrha onda majce ako je niko ne vidi? :misli:  :mrgreen:

pa ja recimo na faksu po zimi mogu u kratkima bez beda paradirat!  (y)  ista stvar ak dodjes negdje u birc ili nesto..  :) a onda ju opet imas za slj. sezonu!  ko ce znat jel to jesen/zima ili proljece/ljeto kolekcija..  :mrgreen:
 
:mrgreen: kak je krenulo mislim da je to kolekcija proljece/ljeto 2010  :D uglavnom podrzavam ideju  (y) samo ako se misli kaj radit ove god ja sam za dugacku majcu  :yoman:
 
nidjo180sp said:
:mrgreen: kak je krenulo mislim da je to kolekcija proljece/ljeto 2010  :D uglavnom podrzavam ideju  (y) samo ako se misli kaj radit ove god ja sam za dugacku majcu  :yoman:

partypooper!  :jesus:

ajde vi drugi javite se sad..  svi bi majicu a kad grmi nikog nema..  :misli:
 
e malaguti..papak jedan  :mrgreen:  sad ćeš gledati u ledja i slovkati moj nickname cijelim putem


odabrali ste siluetu jer asocira na skuter..a to i je poanta cijele akcije.
sad nek se potvrdi lista i krene u akciju tiskanja....
"... i nemoj da mi netko peva u autobusu, još će da me prijave da vozim pijane putnike..."  8)
 
glasao "da" , nemojte j.... pa moj glas je bio 7. di su se ostali sakrili ... :misli:
eh da skoro sam zaboravio, wtf , johnny se ne piše yohnny, još ću dobit maju sa tipfelerom  :mrgreen:
 
dannyghost said:
rekoh ja da to sa slikom skutera bude bilo opasno..

kao što bijah prorok...  :mrgreen:
ili prihvatite sliku ili stavite samo natpis SKUTERI ..i bok
 
ili ko što ja rekoh
svak nek si radi sam a straš nek pošalje pripremu na mail
ja sam zasad najbliže ovoj zadnjoj varijanti
 
meni paše...  8)

ionako sam to rekao napraviti za pivo ...  :mrgreen:

onako bi pravio jednu pripremu i dobio jedno pivo, ovako ću od svakoga dobiti po jedno pivo ...  (y)  :LOL:
 
imam blaaagi osjecaj da se nikad necemo dogovoriti...Sto ljudi...sto cudi. Treba nesto napravit samoinicijativno...i predstavit forumasima vec gotov proizvod. Uzmi ili ostavi....Ovo se definitivno predugo vec odugovlaci..Dvije ankete i dva puta toliko idejnih nacrta drug-a strasila...Ajde skuterasi.... :mrgreen:
 
biker4life said:
A da svi prihvatimo majicu kakvu god, kao uspomenu na forum i drustvo ovdje? :)
Dizajn/natpis nebitni, glavno da se vidi odakle je ekipa, i to je to. (y)
I gledajte na to kao na uspomenu a ne kao na modni detalj.
Netko to stampa i posalje na adrese, platimo pouzecem ili kako se vec dogovorimo.
Kazite sta mislite. (y)

to je moja prvobitna ideja ovog sveg.. kaj te zaboli kakav je skut na slici?! bitno je da se vidi od kud smo i da se predstavlja ljudima..  (y)
 
pazite... mogu ja napraviti svakom drugačiji skut na majici.. ;)

a da svi ostali detalji (osim samog obrisa skutera) budu identični ...  (y)
 
strasilo said:
pazite... mogu ja napraviti svakom drugačiji skut na majici.. ;)

a da svi ostali detalji (osim samog obrisa skutera) budu identični ...  (y)
meni to ok  (y)
treba te ženit kolko si dobaRR  :mrgreen: